Конкурсче за краснописец - 100лв

copypaster

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Става на въпрос за около 15 статии на уеко техническа тематика. Търси се естествено уникалност, оригиналност и тн неща дето ми е трудно да избера кой да ги пише в предвид че не ви познавам идеално. За това ще бъде като конкурс за който иска разбира се :)

Условията са гадни :) Който желае да ми пише на ЛС да му дам тестова задача - министатия по темата. Накрая избирам кой стил най-много ще ми върши работа - обявявам (за сеиржиите) кой пичели - и той си пише въпростните статии :twisted:

И още по-гадното - плащам или накрая или статия по статия (разделено там сумата на статиите), или нещо посредата :) Това щото съм изчел цифра галимации тук и се опасявам ако платя предварително, че ще ме заебат :) Освен това ако е статия по статия ще мога да изисквам някакви корекции за следващите ако видя че нещо не е как трябва

Гадно е, ама са си 100лв, аз ако пишех на нещо по-различно от тролски език (тва за валдес специално) щех веднага да се възползвам :D
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Във връзка със запитвания малко уточнение - става въпрос за не повече от 15 статии (може и 13 да са) с дължина между 350 и 550 думи максимално.
Отвръщам на повечето лични съобщения и "конкурсната статия" може да ми я пратите до вторник най-късно.
Ако на някой не съм отговорил се извинявам - не искам да тормозя с тестови статии новите потребители

Данке вери зер :)
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Чакай да ги сметнем :
100 лева / 13 статии = 7.70 лева за статия
7.70 за една статия / 400 думи = 19 стотинки на дума с 9 отгоре на масовата цена за форума на дума или 2 пъти по голямо заплащане.
Баси далаверата.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Чакай да ги сметнем :
100 лева / 13 статии = 7.70 лева за статия
7.70 за една статия / 400 думи = 19 стотинки на дума с 9 отгоре на масовата цена за форума на дума или 2 пъти по голямо заплащане.
Баси далаверата.

Да, но човека си избира качество и не всеки ще го огрее, а напротив, и този който ще си избере ще си заслужи парите.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Каква техническа тематика? Дай примери.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

пробните статии ще бъдат ли заплатени ако се харесат или не, ако не не трябва и да се използват
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

"конкурсната" статия е около 100, макс 150 думи и няма да се заплаща. Най-малкото не ми се занимава да пращам по 1-2лв на 10 човека (например) Взима участие който желае. И естествено, че няма да се използват....те така или иначе ще са само запознавателни
Тематиката и разяснения пращам на повечето на лс
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Пратено :) Нека който желае да ми пише на лс, да не разводняваме темата. На новорегистрирани естествено не отговарям, за което се извинявам - все пак предпочитам да работя с хора дето в общи линии вече съм запознат, че извършват подобни услуги. Ииииии никога не мешам работата с форумният тролизъм :twisted:
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Здравейте, като човек пострадал от измами искам да попитам не е ли по-добре всички да пишем пробната статия на една и съща тема. Така може поръчителят да си намери 15 човека, който ще му напишат 15 статии безплатно. Публикува се темата за всички и който прецени изпраща? Иначе аз като човек завършила ТУ-София, съм писала и превеждала на много технически теми, но тъй като един -два пъти "изгорях" за това питам.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Конкурсната статия е еднаква за всички... тоест на 100% една и съща тематика. Да не ме мислите за олигофрен да искам от 10 човека 10 различни статии и така да си направя контента :D
Мерси все пак за доверието :)


пс: аз даже пейсткам едно и също инфо 100% на всички желаещи, да не се занимавам да пиша :wink:
 
Последно редактирано:
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Извинявам се за написаното!Просто ми се е случвало 2 пъти точно това. За това бях длъжна да питам. По-скоро трябваше да го направя на ЛС:) В такъв случай ако все още търсите хора ако може и на мен едно инфо. В момента довършвам едни статии за автомобили и съм свободна. Благодаря предварително.
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Пратено :)
Пращайте министатийките до сряда на обяд, за да мога до вечерта да пиша с кой ще работя по тази задачка :)

Иначе вече съм си харесал човек за бъдещи галимации...евентуално. Те тва му е убавото на такива конкурсчета, че можеш да си направиш предварително избор, вместо да дебнеш като откачен кой как пише. Един вид ще мога да уцеля с един изстрел два заека...в добрия смисъл и за двете страни естествено :rolleyes:
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Сега трябва да направиш и класация на кандидатите, за да се знае кой е по-по-най :)
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Тва си е мой личен лаф, когато имам в предвид човек пишещ убаво :)
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Полезно ще е наистина да спретнеш 1 рейтинг/класация на кандидатите, както предлага slavchev

Сега трябва да направиш и класация на кандидатите, за да се знае кой е по-по-най
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Идеята е добра и действително може да бъде полезно, но не съм сигурен дали участниците ще бъдат съгласни :)

Иначе спирам да приемам вече ЛС-та, мисля че е достатъчно, а и няма време. Вече са пратени 5 минита, чакам утре до обяд за останалите които са проявили интерес и до вечерта приключваме галимацията
 
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Тей, от проявилите интерес към "конкурсчето" и съответно получили тематиката за писане: traiki, Вискяр Бг, djidja83, fifi, Holly, Jekov Plamen, slavchev, OOxenri, karaketukova, darkenergy_ , министатия ми пратиха:
djidja83, fifi, slavchev, OOxenri, karaketukova, и Holly

Министатиите на тема "шпакловка и боядисване" бяха наистина много добри и аз се озорих яко да подбера най-подходящото, като особена трудност беше 10 минутната борба в главата ми между djidja83 и slavchev :) И накрая (и слава богу, че ми бръмна главата) имаше победител - djidja83, победи с малко по-професионо направената си статия.
Изненадан съм като цяло от стилът на славчев - много приятно за четене. Общо взето сите пишат убаво - за това съм линкнал профилите ако случайно някой търсещ подобна услуга, види темата, да може по-лесно да се ориентира кои пишат.

Драго ми беше за хубавите матриали. За тази задачка ще работя с djidja83, за останалите 5 които участвахте, имам нещо като утешителна награда :D - Когато имате време (наистина без значение кога, не е спешно) ако искате ще напишете по 3 малки статийки (около 300д) на много по-приятна тематика за по 20лв (тоест да си се върже пак нещо около 0.02) После ще пратя на лс тематиката :wink:
 
Последно редактирано:
От: Конкурсче за краснописец - 100лв

Радвам се, че ти е харесала статията ми, явно е трябвало да й отделя още малко време :p успех на djidja83 и успех с проекта
 

Горе