Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

spirosi

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Срок на конкурса: 10.12.2014 – 17.12.2014 . Победителят ще бъде излъчен до 24.12.2014.

Описание: Каним всички желаещи дизайнери да се включат в конкурса с неограничен брой предложения. Логото ще се използва за ресторант Дървената Къща в Банско (http://theloghousebansko.com/).

Изисквания към проекта: Логото освен за брошури ще се гравира върху дърво и ще се бродира върху униформите за персонала за това всички проекти трябва да са съобразени с начина му на използване. Можете да използвате шрифта от съществуващото лого, показано на меню(визитка) в прикачения файл. Логото да е изградено от логотип и символ. Символът може да бъде дънер със забита брадва или джага, но не се ограничавайте само с тази идея.
Победителят трябва да предаде избраното лого в векторен формат при заплащането.

Моля публикувайте предложенията си тук в темата.

Награда:
наградата ще бъде от 2 части първата част финансова = 100 лв. Втората част един обяд или вечеря ( по избор ) при нас. Или отстъпка от вашата сметка ако сте с компания.


 

Прикачени файлове

  • log house vizitka.jpg
    log house vizitka.jpg
    102.5 KB · Преглеждания: 114
Последно редактирано:
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Ето шрифта за тези които искат да се включат в конкурса, мисля, че е този cyrillic_old.

Untitled_1.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Untitled-13435556345433234.jpg


и едно офтопик
Untitled-13435556345434311.jpg

цена:50лв
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Благодаря ти buymore !

Ето шрифта за тези които искат да се включат в конкурса, мисля, че е този cyrillic_old.

Untitled_1.jpg
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Аз с дизайн няма да се включа, но ще да един съвет към организатора на конкурса.
Изберете едно от двете The Log House или Дървената Къща и брандирайте него.

Вие си преценете дали за чужденци или за нашенци, макар че на английски ще захапете и дял от БГ.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Този тънък момент малко ми е убягнал, благодаря ти Torbalan затова, че ме насочи на там.

Специално за логото само "The Log House" да бъде. В Банско идват туристи от много държави и логото трябва да е възможно най-интернационално. Затова само английската версия.


Аз с дизайн няма да се включа, но ще да един съвет към организатора на конкурса.
Изберете едно от двете The Log House или Дървената Къща и брандирайте него.

Вие си преценете дали за чужденци или за нашенщи, макар че на английски ще захапете и дял от БГ.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Но не знам защо не излиза, както при другите участници.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Тони Николова качвай във интернет някъде и после слагай линка и махни чек бокса, и всичко ще е точно, успех на всички :)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Toni Nikolova , нито едното от 2те неща който си направила не може да се види. Нещо явно не е както трябва.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Супер, благодаря за помощта. За следващите предложения няма да имам проблеми :))
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Untitled-121221.jpg


Untitled-1212212.jpg

цена: 50 лв
 
Последно редактирано:

Горе