Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

:arrow:

K11hTtg.png
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Аз като човек, които ще търси заведение за хранене избирам това, за сега :) Предложението на Тони Николова:D
Смятам, че това е най-насочващата реклама.
Все пак е заведение за хранене, а не хотел.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Аз съм за buymore :) Ако ми трябва лого ще се обърна към теб. Иначе много добри предложения. Успех на участниците от мен
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

По принцип не е коректно в конкурс да се изразяват пристрастия, освен организатора на конкурса който по този начин може да насочи участниците.
А що се отнася до това, че трябва от логото да се подразбира, че е заведение за хранене, моето мнение е, че не е задължително да има вилици, ножове, чинии, готвачи и т.н.т достатъчно е примерно да се добави един надпис бар и ресторант от долу, аз предпочитам да наблегна на хубава обстановка с изглед към балкана:)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Защо да не се гласува? Организаторът може да придобие по-точна представа, какво би се харесало на клиента. При положение, че има толкова хотели и ресторанти в Банско, какъв е проблема да бъде насочваща реклама. И най-вече запомняща се!
Аз съм само наблюдател и изказвам мнение. Не познавам дамата и не изразявам пристрастие.

А и защо някой трябва да насочва вниманието ни към нещо определено!
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Няма да давам мнение до края на конкурса. Има стойностни неща и аз лично се надявам да има още :)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

даваш на бутона да добавиш изображение, даваш на From URL, добавяш линка на снимката и махаш отметката Retrieve remote file and reference locally
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Xland тия не са развъдник за елени брат, предлагат манжа и гледка. Дано да е градивна критиката ми ;)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Eeeeeee, супер предложения, доста е високо нивото станало тук, поздравления на всички, на мен ми харесаха всички предложения.
успех на всички ( не съм дизайнер ) .
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Xland тия не са развъдник за елени брат, предлагат манжа и гледка. Дано да е градивна критиката ми ;)
Не знам дали си струва да ти отговарям ... не съм чувал BLACK RAM примерно да развъждат кочове. На моя проект е показан благороден елен, срещан по балканските планински райони. Не искам да асоциирам заведението с пън и брадва - елате да ви резнем тиквите :) . Както и да е, успех на другите участници.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

ОК, но не ме убедихте и не намирам асоциация между елена и дървения ресторант. То по принцип на ресторант се ходи с костюм и вратовръзка, по тази логика да беше ползвал вратовръзка вместо елен с рога, то с рогата какво намеква "елате да ви боднем". По принцип харесвам твоите работи и за това ми стана някак "страно" за това те бъзикам, дано ме разбереш правилно.
 

Горе