Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Нещо, което изразява чисто и просто "лицето" на пицарията :)

idea2.jpg
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Здравейте.

Радвам се, че има активност по темата. Не държа графиките да са авторски, стига да изглеждат добре. Моля да публикувате готови колажи (тоест графиките да ги напаснете по стените на пицарията), както е направила @anagreg97, иначе не мога да приема кандидатурите за участие.

Успех на всички, очаквам още творби :)
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Здравейте.

Радвам се, че има активност по темата. Не държа графиките да са авторски, стига да изглеждат добре. Моля да публикувате готови колажи (тоест графиките да ги напаснете по стените на пицарията), както е направила @anagreg97, иначе не мога да приема кандидатурите за участие.

Успех на всички, очаквам още творби :)

Ок, но малко фийдбек няма да е зле - коментирай дали сме на правилния път
 
От: От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Ок, но малко фийдбек няма да е зле - коментирай дали сме на правилния път

Не, не си на прав път. Вече ти го казаха - предложенията ти сами по себе си може да са хубави, но не отговарят на заданието: не могат да се направят на стената и по тази причина са неактуални. Тук в този конкурс участие могат да вземат само хора, които са рисували на стени, правили графити. Обикновен дизайнер, който сглобява картинки на фотошоп, но не може да рисува, не може да се справи в тази задачка.

Предложението на anagreg97 е наистина добро, успял е да включи всичко от лицето на фасадата в графита, а по този начин се получава нещо хубаво, естествено.
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Айде и от мен едно малко кичозно може би предложение, липсват банални готвачи с големи мустаци показващи пици или нещо от този род, залагам на нещо малко по-различно, а също така и различна визия на таблото над заведението.

8d0427e4a3601d59bcaf7ca771dcf402.jpeg
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Това мога и аз да го направя, дори и ти с шаблони и после ще се дооформят сенки примерно, хрумна ми нещо по-идейно обаче...
 
От: От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Това мога и аз да го направя, дори и ти с шаблони и после ще се дооформят сенки примерно, хрумна ми нещо по-идейно обаче...

Не се бях сетил, че става с шаблони - трябва да е много прецизно, защото иначе като минаваш близо ще си личи, че не е едно цяло. Иначе на мен би ми харесвало повече без тези ленти ( или листа, не мога да ги определя точно :D ) и повече надписи, не само "пица".
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Ами давай, ако ти хрумне идея действай, то по някога от едно нещо ти хрумва друго, то това е креативността да видиш нещо, да ти дойде идея и да сътвориш нещо уникално.
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Ок, но малко фийдбек няма да е зле - коментирай дали сме на правилния път

@cross, интересни и хубави графики и аз мога да намеря в нета. Постави ги на колаж на стената и предложението ти ще участва в конкурса. Решението за победител няма да го взема еднолично, ще бъде коментирано с художници и със самият собственик на магазина.

@Странникът, не е нужно да си рисувал/правил графити. Всеки колаж може да бъде пресъздаден. Идеята е да има съобразяване с позиционирането на елементите.
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

За мен най-голямо удоволствие в една пица ми доставят сирената/кашкавала, няма по-изкусително нещо от топла пица и разтопен кашкавал, затова визията може да залага точно на него, даже може кашкавала да почва хоризонтално на тротоара да се нарисува графит(най-вероятно това няма да е възможно, защото тротоарите са обществени, но ей така ми хрумна) и да се разтяга по стената, това само като идея за по-атрактивно:mrgreen:
И ето какво измъдрих:

073fd37e8434ffd230f768a559014c23.jpeg
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Едно предложение и от мен
 

Прикачени файлове

  • PIZZA.jpg
    PIZZA.jpg
    109.2 KB · Преглеждания: 87
От: От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Едно предложение и от мен

Каква ти е идеята за разтопения кашкавал отгоре? Ако нямаш конкретно предложение, ще те помоля да редактираш графиката, така че да пасва върху повърхността.
 
От: От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Каква ти е идеята за разтопения кашкавал отгоре? Ако нямаш конкретно предложение, ще те помоля да редактираш графиката, така че да пасва върху повърхността.

Идеята е да се стича от козирката ;) Лесно изпълнимо е.
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Ъп на темата и напомняне, че крайният срок за участие в конкурса е днес.
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Ще е добре, ако дадете някакви насоки, примерно:
Еди коя си идея е добра, но не е точно това каквото търсим или пък искаме да се доразвие и да се добави това, това и това.
Комуникацията и насоките стимулират включването на повече хора дори и с идеи, "Графитът трябва да разкрасява визията на пицарията, както и да подканва хората да си поръчат пица" не е достатъчно според мен, ако нещо в скромния на брой дизайни ви е привлякло вниманието е хубаво да споменете или да дадете друга конкретна насока, във финалния етап трябва да се конкретизира.
 
От: Конкурс - дизайн на графит на пицария - 100 лв

Ами не исках да ангажирам никой с моето мнение, тъй като крайното решение ще се вземе от собственикът на пицарията, затова и искам да има разнообразие в предложенията. Лично на мен като най-стилно ми се вижда именно второто предложение на @Websolut с пицата, с уговорката, че ако този графит ще се изработва, то фоновите орнаменти трябва да са по-големи, тъй като многото на брой дребни детайли ще затруднят процеса на работа (пък бил той и чрез употребата на шаблони).

Последната идея на @Yxaaaaaaa печели много точки с 3D-идеята за стичащ се кашкавал от козирката, което може да се постигне без да оскъпява, кой знае колко творбата, чрез монтаж на пластмаси.
Идеята на @anagreg97 пък има предимство с това, че е използвала фирмени елементи, което не е чак толкова креативно, но мисля, че ще се приеме добре от собственика на франчайза.
Предложението на @stoineff е най-лесно и евтино за изпълнение, като в същото време отговаря на основните изисквания. При неговия проект имам забележка относно твърде незабележимия телесен цвят при гъбките и другите елементи - трябва да е нещо малко по-отличително, тъй като лично на мен ми се размива.

Това са моите коментари, ако трябваше самостоятелно да взема решение щях да бъда по-описателен какво търся, но в случая всички предложения имат реален шанс да бъдат избрани, тъй като имат своите предимства.
 

Горе