Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Рейтинг - 100%
5   0   0
1. Начало на конкурса: 29.02.2016

2. Краен срок на конкурса: 12.03.2016

3. Дата за обявяване на победител: 14.03.2016

4. Награда: 80лв

5. Насоки към дизайнерите:

Здравейте на всички. Бихме искали да обявим конкурс за най-креативно лого по случай създаването на новата ни глобална компания Online Expert Space.
Сайтът ни още не е готов, но мисията на компанията е да вдъхновява и тренира мотивирани мъже и жени по целия свят как да бъдат "Екперти" в онлайн пространството.
(не искаме да ви объркваме допълнително)

1. Ние сме прикачили примерно лого, долу горе какво ние измислихме и бихме искали да направите Лого дизайн по него като се дооформи креативно.
IMG_4406.jpg
2. Желаещите, които имат екстра собствена идея може да прикачат свой собствен дизайн. Това определено ще се оцени много и сме отворени за нови идеи! Цветът не е от значение, предпочитаме обаче да не е претруфено с много цветове.

Мотото на компанията е "We rise by lifting others". Не смятаме този израз да е включен в логото, но искаме дизайна да пресъздава тази идея.

Много ще се радваме да видим всички ваши предложения и идеи,
Моля ако имате каквито и да е било въпроси, пишете ни в коментарите, за да може да отговорим.

ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Ето и моето предложение

4c6174bd5418fdedf993f7e038d7b782.jpeg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Хей здравейте Колеги.

Благодарим много за 2те логота досега, Stoineff и Borekumo. Това е страхотно!
Обсъдихме с още 1 човек от екипа логата и решихме, че може би ще е полезно да дадем малко фийдбак.

Като цяло ни се струва, че толкова много цветове и планетата земя сякаш изглежда по-скоро като картинка и снимка,
а не по точно като за лого, което си представяме.

Може би ако направим малкоцветен или може би едноцветен дизайн? Може би сиво като логото на Апъл?
По-семпло .. по изпипано някак.

Знам, че е трудно толкова много елементи и целия свят да се вмести :Д
Ако имате други идеи, моля добре дошли са! Не се притеснявайте как ще изглежда и дали ще е вързано много с идеята и т.н.
Всичко ще бъде оценено ... наистина.

Но като цяло сякаш толкова много цветове изглежда по-скоро като снимка. Какво мислите? Може би някой от гостите ще сподели?

Също така това с двете ръце е интересно като идея, но сякаш по-скоро не с 2 ръце защото прилича на благотворителност като Uniceff
и United Nations :) (поне на мен така ми се струва)

Това е засега, което се сещам/е, не искам да съм дразнител, просто да насоча, за да творим уникални неща заедно!

Искаме да създадем уникален бранд и вие сте супер, ще успеем заедно.
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Здравейте. Ето нещо и от мен:

8666984u.jpg
PS: Редактирах си поста, надявам се вече да се вижда :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

( EDIT ) Крис, всичко вече е точно с файла на логото ти :)


-----------------------------------------------------------------------------
Кристиян Здравей :)

Благодарим ти, че вземаш участие, но имаме проблеми с отварянето на файла, изписва ето това : " Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator "

Можеш ли да го качиш на друга платформа ? ( Примерно www.prikachi.com ) :)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Ето още една концепция от мен :wink:

GM6ZPYg.png
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Хей супер! Определено напредваме :))

Засега най-много ни допада логото на Борекумо и ще обясня защо (за да може да продължим :))
-горе долу самия размер и форма на логото и самата рамка, търсим нещо подобно

Също така логото на Борекумо където OES се намира вътре в Глобуса също е хубаво, изглежда по-завършено!
Taка, че не е задължително името на компанията да е отдолу ... може и да е вътре само 3те букви както Борекумо или пък около нея.

Така, че е добре, че имаме някаква основа, което е супер :)

Оттук нататък ако може да поработим върху детайлите на самата основна част на логото и по-конкретно:
-цветовете (червения е малко малко пресилен и нетолкова "стилен и семпъл"
-може би детайлите ... самите човечета някак си
-да добавим още детайли, прикачвам лога да видите горе долу.

Прикачвам лога, които ни харесват и може да вдъхновят (откъм стил, цветове, детайли)
ако може да комбинираме концепцията на БОРЕКУМО и го направим някак по-стилно и завършено като тези примерните ... ще стане лого за 1 милион долара :)))

http://prikachi.com/images.php?images/423/8673423i.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/424/8673424f.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/425/8673425p.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

@pavel.krasimirov качи снимките в някой сайт и сложи линкове, че така не излизат.
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Линковете за снимките на логата са подменени и вече са активни :)
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Символа обидинява две информационни "i"-та, което символизира че чрез обмяна на информация прогресиваш. Прогреса и помоща за него от страна на компанията също присъстват.

lCDBwq9.png
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Колеги въз основа на всички предложения досега,
достигнахме до уникални заключения!!!

1. Вътрешната част на логото, която xland е направил е страхотна... конкретно двете човечета със сянката отстрани вдясно.
Това е точно, нещото, което се вписва в имиджа и идеята и сме много благодарни за този milestone.

И си мислихме следното...
Да платим на xland 20 лева преждевременно още сега, отделно от крайната награда. (тя ще е екстра за победителя)
...защото сме много благодарни за тази част от Логото и много бихме желали всички да надграждаме над нея.

2. Оттук нататък след като имаме вътрешната част, ние направихме нов шаблон с екипа ни,
въз основа на всичко досега, как да завършим това Лого по-невероятен начин.

Прикачвам снимка тук:
http://prikachi.com/images.php?images/565/8676565w.jpg
(обаче май се качи на 180 градуса, съжалявам)

3. Откъм цветовете и подробности около рамката и средния обръч...
... моля вижте тази снимка, която прикачвам тук.
http://prikachi.com/images.php?images/567/8676567c.jpg

Може да използваме точно тези цветове от това лого (горе прикаченото) и ги комбинираме
(примерно жълтото от точките да са човечетата и другото да е кафявото или нещо подобно)

Наистина сме много много благодарни за всички, които взимат участие.
Наистина го оценяваме ...

Поздрави,

П.П. xland, моля те пиши ни лично съобщение с пейпал за плащане на бонуса.
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Успех на всички участници
 
Последно редактирано:
От: От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Включвам се и аз с новите изисквания за логото :) Успех на всички участници

Виж файлът 13443Виж файлът 13444

Конкурса приключи има победител в него - xland (и е редно да вземе цялата награда)... Това е чисто плагиатство.
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

И споед мен xland трябва да получи възможността да довърши логото, въпреки че в западните сайтове за конкурси наблюдавам същата тенденция, но в повечето случай не се копира точно конкретни елементи от дизайна, а всеки дизайнер сам развива идеята, въпреки, че има и изключения.
Примерно тук е харесана идеята с двете човечета, ако е така да, но при положение, че е харесан конкретен дизайн е друго.
 
От: Конкурс за Лого - Награда 80 лв.

Wow не ме нападайте така. Не съм плагиатствал. Разбрах съвсем друго нещо, че идеята на xland е одобрена, но не изцяло, затова му се изплаща частична сума. Иначе никога нямаше да си позволя да копирам дизайна. Мислех, че трябва да се доразработи от другите дизайнери като се използва вътрешната част на логото. Съжалявам, но ни никъде не пише, че има победител. Това е много объркващо. И пак се извинявам явно си има някакви правила.
 

Горе