Конкурс за: Конкурс за Лого

Рейтинг - 0%
0   0   0
Логото е за Марка спортни стоки и аксесоари.
Това са насоките, но също разчитам и на Вашата креативност и опит.

- име: "Athlete Apparel" - логото може да включва и целия израз а може и да е само с "А"
Слоганът който ще стой под логото е Made For You т.е Athlete Apparel
Made For You
- не е задължително да има спорни елементи
- направете и надпис "Athlete apparel" с подходящ шрифт за да може да се съчетава с логото или да се изписва самостоятелно, на друго място.
- векторно, подходящо за дизайни .
- може да взимате пример от вече утвърдени марки като gymshark, gymaesthetics,Pump Chasers,BARBEL BRIGADEи други.
- Желателно е логото да е изчистено и в неутрални цветове с възможност за ползване на широка гама продукти.



Награден фонд: 100 лв.


Краен срок: 20.06.2018

Задавайте в въпроси ако нещо не ви е ясно ще се радвам да помогна с насоки , постоянно ще следа темата така че да мога да отговоря възможно най бързо.
Няма ограничение за броя на предложенията(бих се радвал ако са повече от едно на човек просто поствайте и да са 10 аз нямам проблем)
Победителят трябва да подпише документ, че предава 100% от правата върху работата
Победителят и всички други участници могат да публикуват концепциите си в личното си портфолио

„ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“


П.п ако има прикачени и различни видове композиция за това как ще влезе логото в употреба ще е от полза !
 
Последно редактирано:
jrQigin.jpg


IC6D2gI.jpg


Bn8eQhp.jpg
 
Колеги интересни логота !
ap1x ако имаш възможност за вариант как би стояло на шапка .
Поздрави очаквам още интересни логота!
 
Интересна концепция ,ще е интересно да се види как би стояла на тези изрязаните потници (stringer)
 
Логото е от две части първото изображение само с А то и после текста на суитчера или два различни концепта и в двата случая много добре!!!
 
Концепция 1
Логото е от две части: "А" самостоятелно и като елемент от цялостното/с текст/ лого.
Изображения: 1,2,3,4

Концепция 2
Изображения: 5,6,7

В изображение 7 експериментирах как би изглеждала комбинацията от двете концепции.
 
Здравей сега те разбрах . Дали би могла да напишеш athlete apparel с
шрифт който е от типа на първата концепция .
Поздрави
 
Бях казал, че няма да участвам в конкурси докато не се реши въпроса с ментърджиите, ако мога така да ги нарека:), но автора на конкурса ме покани да участвам, така, че ето едно предложение в стил малко NBA се получи сега като гледам тези цветове, но всичко е с бели очертания, така, че може да се използват най-различни основни цветове, а може и само очертанията както е най-горе.

Идеята е: спортист, на старта, състезание, надпревара...мисля, че не е задължително да е бодибилдер то си е класика:), а просто силует на човек обичащ състезанието и спорта...

Да не е задължително да е свързано със спорт, но това ми дойде като идея...
А и това А в миналия подобен конкурс му разкатахме м----а и сега ми е леко отегчително отново да пробвам вариации на А-то:D

ehb0gSG.jpg
 
Последно редактирано:
Хохо приятно съм зарадван от постовете Ви ! Прав си колега не е нужно да е билдър дори напротив по добре е че не е защото едва ли много хора биха носили в ежедневието си тениски с билдъри .
Поздрави
 
Интересна концепция ,ще е интересно да се види как би стояла на тези изрязаните потници (stringer)

Мисле, че ще изглежда добре, както на потник, така и на всякаква спортна дреха. А и считам, че хората, които тренират лесно ще го асоциират със себе си и труда, който полагат.

apparel.png


apparel-2.png
 
Още едно семпло и не до там креативно като идея, но по-ефектно като визия и малко не според изискванията, но изискванията са за това за да се нарушават понякога:D

Project-File.jpg
 
Колеги имате доста добри предложения за в момента фаворити са red_velvet с комбинираният концепт и websolut с първият концепт . Stefan_T на правилна посока си но ми се струва че надписа не би могъл да се използва отделно от логото и обратно пробвай с друг шрифт пак машинен и поръчкай малко логото хареса ми като замисъл ! Също така логото ще се ползва и като корица за социалните мрежи имате ли предложения като оформление ?
Поздрави и успешна работна седмица утре на всички !
 

Горе