Конкурс за: Конкурс за Лого

e5YVKjz.jpg



И още един вариант: :)

ZtZbiIa.jpg


alIArvi.jpg
Приятно ме изненада, много приятно би ли пробвал да направиш някаква корица за социалните мрежи с диамантеното лого когато имаш време.
 
Последно редактирано:
Добре изглежда! Благодаря шрифт който подхожда на логото и може да се ползва самостоятелно като надпис Athlete Apparel има ли?
Надявам се не ме приемате за някакъв много взискателен или мърморещ просто разпитвам за да придобия представа за концепта, защото по някога ще се използва и само надписа.
Поздрави на всички ! :p:D
 
Добре изглежда! Благодаря шрифт който подхожда на логото и може да се ползва самостоятелно като надпис Athlete Apparel има ли?
Надявам се не ме приемате за някакъв много взискателен или мърморещ просто разпитвам за да придобия представа за концепта, защото по някога ще се използва и само надписа.
Поздрави на всички ! :p:D


jjtmGxk.jpg


:)
 
Последно редактирано:
Няколко вариации и от мен./5/
/Лого последвано от визуализация./

TXcVrVk.jpg

CFTx20s.jpg

yGmgFuc.jpg

btqqVhh.jpg

EV1VhiG.jpg

c4AxHQI.jpg

vhL1tJ8.jpg

yaOJ6E5.jpg

WrePUAd.jpg

kN7Uh1N.jpg

NyVVZtQ.jpg


Съжалявам за забавянето, но имах определена идея и исках да я изпълня.
 
Здравейте колеги след преглеждане неколкократно на предложенията за в момента фаворити са ; Websolut с последният си пост ,Ap1x с диамантеното лого и red_velvet , смятам че логотата им са най приложими и лесно ще се възприемат като знак на марката . red_velvet поздравления с презентацията ! Websolut ти като за последно избухна с много хубава концепция .Има още 13 дни до края на конкурса и много възможности за участие .
Поздрави на всички !
Пп ако някой има опит с дизайн на дрехи/щампи нека пише .
 
Последно редактирано:
Колеги още 10 дни до края на конкурса!
Ако някой има свежи предложения да дава .
ПОЗДРАВИ!!!;)
 
Вариация на втората ми концепция. Цялото име е в един стил и има допълващ елемент, който е новият ми вариант за графичен знак.
И малко повече цвят, за повдигане на настроението.

vgtK6fX.jpg

gPkrfx1.jpg

NJEEc6Y.jpg

NJ6kS3B.jpg

s0SvOgA.jpg

XZK08l5.jpg

52wLh3o.jpg
 
Y7HFLsB.jpg


Относно логото, пробвах и преди това, но изглежда доста празно с по-тънки букви и се губи цялостната концепция. Ако все пак решиш, ще го публикувам. :)
 
Simonad96 би ли го пробвала как ще стой на шапка логото и логото и надписа athlete като етикет на дреха .
 

Горе