Конкурс за: Конкурс за Лого

Благодаря ! Не се уточних за шапката може ли като тези бродираните ако е възможно благодаря предварително и поздрави !
 
Надявам се, че това е търсеният ефект

fmwSCeQ.jpg
 
Колега поздравления за проекта с който си се захванал. Понеже виждам, че си ми копирал и текста от моя конкурс, както и че си писал на дизайнера, който спечели моя конкурс, няма да обяснявам за какво става въпрос. Само ще кажа да си подбереш достатъчно добре победителя, защото дори и да нямаш правни проблеми, хейт от 3ти лица за подобния краен продукт със сигурност ще има :)

Здравей колега така е копирах текста от твоята тема защото смятам че беше достатъчно изчерпателно написан ако е проблем веднага ще се пренапише :) .
Писах на websolut не защото е спечелил вашият конкурс а на база проектите качени в страницата му като показно за възможностите ,така е вашето лого е наистина добро и наистина много радва но съм съвсем далеч от намеренията да копирам чуждо лого/бранд не само заради правните норми а и защото все пак се цели да се изгради идентичност на марката :) това за хейта не го разбрах точно, но просто казано хейт винаги ще има :confused:.
Все пак ако модераторите сметнат че накърнявам вашите права нека се свържат с мен на лично и да премахнат конкурса :)
Поздрави !
 
Още едно предложение от мен
spMvCHJ.jpg

ijtMLg7.jpg

EcWN6JP.jpg
Би ли направила знака по голям и да побереш athlete apparel под него ако може и разновидност в която athlete е удебелено а apparel е с нормален шрифт .
Благодаря !
 
Аз не мисля че има някаква фрапираща прилика между това лого

изтеглен файл.png
И последното ми предложение в този конкурс

WVg6Z8Z.jpg

но може би аз разсъждавам от гледна точка на замисъла който съм вложил в едното и в другото.
Както и да е.

Успех!
 
Последно редактирано:
Здравейте колеги днес е 20 и обявявам край на конкурса !
Първоначалната идея беше да се избере една идея и да се изплати награден фонд на един печеливш,но в последствие
изпъкнаха три добри предложения който просто няма как да се пропуснат и за това ще има 1 2 3 място като надявам се никой няма да се обиди поради класирането си все пак беше невероятно трудно да се класират .
На първо място с много впечатляваща и разнообразна концепция е
Red_velvet


Няколко вариации и от мен./5/
/Лого последвано от визуализация./

TXcVrVk.jpg

CFTx20s.jpg

yGmgFuc.jpg

btqqVhh.jpg

EV1VhiG.jpg

c4AxHQI.jpg

vhL1tJ8.jpg

yaOJ6E5.jpg

WrePUAd.jpg

kN7Uh1N.jpg

NyVVZtQ.jpg


Съжалявам за забавянето, но имах определена идея и исках да я изпълня.
На второто място е Ap1x с диамант присъщ на кралска корона просто много ми хареса концепта и нямаше как
ZtZbiIa.jpg


На трето но не последно място е Симона с последното и предложение чисто елегантно спортно и оригинално
Прикачвам 2 варианта
xWsjPqZ.jpg

Наградите са следните
1 ви място 100 лв
2 ро място 80 лв
3 място 60 лв
Те ще бъдат изплатени в 5 дневен работен срок считано от днес като подробностите по предаването и заплащането ще бъдат уточнени на лично съобщение .
Благодаря на участниците !
Моля победителите да се свържат с мен за доуточняване на детайлите.
 

Горе