Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Ето как изглежда поставено в сайта ти: http://prikachi.com/images.php?images/131/8558131B.jpg

Използваният шрифт е с лиценз безплатен за лично ползване. Ако случайно това е проблем за теб, но логото ти харесва, ми пиши да опитам да открия подобен с безплатен лиценз и за комерсиално ползване и да го заменя с него.

8558123e.jpg
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Още една идея сходна на последната ми. Реших да го извадя извън логото и да добавя лула. Също така, ако вратовръзката се завърти леко настрани може да наподобява и ЛУПА /като търсачка/ Смених и шрифта с по сериозен.

zYQeYhK.png

Happy George благодаря ти за всички предложения! Чудесна работа! Имам една молба, разбира се ако е възможно! Можеш ли да направиш вариант, да сътвориш мъжкият образ/елемент в женски!! Отново със някавки предимно женски аксесоари :)

Благодаря предварително!
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Да, може да стане сега ще работя в/у женския образ. Само едно не разбирам нали уж това е мъжко списание, защо ти е женски образ/елемент?
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Да, може да стане сега ще работя в/у женския образ. Само едно не разбирам нали уж това е мъжко списание, защо ти е женски образ/елемент?

Думата е dolls, не е boys :) Надявам си ме разбрал на къде бия! :) Благодаря отново!
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Ето едно предложение с женски образ. Освен обеци, панделка и дълга коса не се сетих за друг типично женски елемент. Върнах се на първия ми по мек и лек шрифт/по женски според мен/

XSlMlFs.png
 
От: От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Нека се включа и аз - мисля, че идеята ми е оригинална :p :)


http://prikachi.com/images/95/8559095d.png
 

Прикачени файлове

  • 8559095d.jpg
    8559095d.jpg
    37.5 KB · Преглеждания: 33
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Ето нова концепция на лого, което развих в три варианта. Лично мен ме кефи последния най-много.

Dolls3-725x1024.jpg
 
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Последна модификация от мен, успех на всички!
Не знам защо, ама само мадами ми се въртят в главата:), но може да се направи и някаква компилация със спортни събития и т.н.т.
Знам, че не трябва да присъства в логото жена, но може би жена на заден план е по-различно.
Идеята ми е достатъчно голям и красив шрифт в който евентуално могат да се поставят някакви събития новини, нещо такова, а може и само шрифта и някакъв слоган разположен в страни и от долу....

Dolls3.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за дизайн и изработка на ЛОГО

Здравейте и Ви благодаря на всички, които сте се постарали и потрудили за моя конкурс, и за Вашите предложения! От няколко дни преглеждам, всички предложения за да избера най-доброто и това което ми харесва, и ще подхожда най-добре на сайта и на материалите, които се качват. Има такива на които ми допада надписите, но само гол надпис не искам. Какво имам предвид - буквичката "O" да се превърне в символа, с който да се отличава списанието! Като го видят й да се знае! Нещо такова ми се върти в главата - като на stoineff, happy george, errgraphix :)

В крайна сметка ще избера едно! :)

Ще удължа конкурса с 1 ден. До утре вечер (08.01.2015) и на 09.01.2015 ще посоча победителя! Надявам се да няма проблеми - 1 ден!

Благодаря за разбирането!
 

Горе