Конкурс за изработка на ЛОГО

memorex

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
1. Начало на конкурса 19.07.2015
2. Край на конкурса 15.08.2015
3. Дата за обявяване на победител 17.08.2015
4. Награда: 100 лв за първо място, 30 лв за второ място
5. Насоки: Обобщаващо, лесно разбираемо и запомнящо се лого, креативно съчетано със изчистени цветове и подобаващ шрифт. Логото е за сайт - онлайн супермаркет, логото ще се ползва както за сайта, така и за всякакъв вид рекламни материали, брандиране на коли и т.н., поради тази причина то трябва да е векторно. Името на сайта е "naborsata.bg'', логото трябва да е на кирилица без .bg. Ако смятате, че бихте могли да предложите по-добър вариант на логото на латиница без .bg , пратете и него.
Моля пращайте предложенията си на [email protected] с тема "Logo или Лого"

„ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

naborsata.png
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Извинете milsem, но предложенията ви са несериозни.
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Борса = Разнообразие, "С"-то, в случая, играе роля на 3 различни отдела. Шрифта е по-разчупен, поради самия факт, че борсата е нещо не толкова изискано и официално, колкото достъпно място, за масата потребители.

 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

И от мен едно предложение, концепцията е проста, първите две букви наподобяват човек бутащ количка(виртуална количка разбира се), а останалите леко са се поразбутали, явно искат да се докопат до нещо атрактивно:wink:

5877b68fbdb63a81285f3a989cff2466.jpeg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

В лого са включени 2 символа - пазарска количка и тикче /отметка/.
Шрифта е семпъл, два основни цвята.

М/у добра идея е да се дават насоки или "feedbacks" /та дори и на лично/ от автора по време на конкурса, за да знаем ние в коя посока да тръгнем.
7x2xhcD.png
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Ето я и моята концепция с количка за пазаруване в два варианта, шрифта е семпъл и лесно четим. :wink:

035781179.jpg



035781180.jpg
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Едно предложение с пазарска чанта. /цветовете подлежът на корекция/

gNNhLD2.png
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

borsata2.jpg


Ето и вариант от мен. Всичко е векторно, отворен съм (дори много искам) обратна връзка, за да го ъпгрейднем ако е нужно!
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Едно предложение с пазарска чанта. /цветовете подлежът на корекция/

gNNhLD2.png

Вместо надписа "борсата", можеше да сложиш един тир, с черти, за да показва, че е бърз и с бели дебели букви изпиши борсата....мисля, че ще е по - добре.:)
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Ето и още едно предложение :)

Виж файлът 12726
 

Прикачени файлове

  • Shopping-Bag 2.jpg
    Shopping-Bag 2.jpg
    29.4 KB · Преглеждания: 32
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Колега, ще има ли някакви препоръки и насоки? Може и на лично, ако си харесал моите неща :p :p :p
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Идеята е "A" - то да прилича на курсора на мишката, което подсказва, че нещато може да се случат с един клик. Тоест вие имате борса в къщи. Направих превю на логото в различни ситуации. Според мен стои добре.

%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B0.png


fabric-na-borsata.jpg


na-borsata2.png


na-borsata.png
 
От: Конкурс за изработка на ЛОГО

Не знам, колегата не е влизал от доста време, дано всичко е наред.
 

Горе