Конкурс за изработка на банери!

От: Конкурс за изработка на банери!

Оригинала на другия размер на банера!

smalle.gif
 
От: Конкурс за изработка на банери!

След малко ще ти изпратя варианта в син цвят и анимацията на червения банер (голям размер)!

Вдигни надписа Nagradi.us да не лежи директно на пода.
Казвам докато си загрял..да не те карам накрая да отваряш фотошопа за детайли.
Също така регистрирай се да не опира десния ръб..навсякъде където има надписи ако е възможно да не опират ръбовете..да има малко padding :)

иначе се справяш добре..
 
От: Конкурс за изработка на банери!

Добре, някой друг работи ли, ще участва ли, да изчаквам ли ?
Не бързам и мога да чакам..

@vampir, и да дойде най-добрия дизайнер в света ти ще получиш своето, свърши много добра работа.
 
От: Конкурс за изработка на банери!

И аз ще се пробвам довечера след като заспи малкия. Надявам се да изчакате и мен :)
 
От: Конкурс за изработка на банери!

И аз ще се пробвам довечера след като заспи малкия. Надявам се да изчакате и мен :)
Разбира се. Извинявам се, че Ви пренебрегнах, но това да направя конкурс излезе по-доброто решение. А и ме притесняваха някои условия.
С удоволствие ще очаквам Вашето предложение!
 
От: Конкурс за изработка на банери!

Разбира се. Извинявам се, че Ви пренебрегнах, но това да направя конкурс излезе по-доброто решение. А и ме притесняваха някои условия.
С удоволствие ще очаквам Вашето предложение!
Много Ви благодаря :)
 
От: Конкурс за изработка на банери!

Това са моите три предложения :)

ПС. Ако колегата остави още един ден ще предложа още варианти, тъй като сега имам ангажименти за довършване.

nagradiUS---znak.gifnagradiUS---1---znak.gifnagradiUS---2---znak.gif
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на банери!

tiger, харесват ми тези, където няма '1sms'.
Много ми е трудно да взема решение какво да правя..и двамата хвърлихте доста труд и няма да е честно на единия труда да отиде на вятъра..
Имате ли някакво предложение или ще оставите на мен да реша как да разпределя наградата?
Поздрави!
 
От: Конкурс за изработка на банери!

Както вчера обещах, ето го и моето предложение (с малко по-сложна анимацийка от колкото трябваше май). Благодаря, че ме изчакахте :) !

6407743b7c01375f.gif
 
От: Конкурс за изработка на банери!

е..сега решението ми стана три пъти по-трудно ;)
Dimitroff, може ли нещо подобно, само че и размер 468х60? ама по-простичко..това е наистина красиво и сложно :)
 
От: Конкурс за изработка на банери!

Именно затова понякога се чудя как хората, които са пуснали конкурс правят своя избор. Доста е сложно, ако им допаднат няколко неща. Успех на всички колеги! :)
 
От: Конкурс за изработка на банери!

Утре в 12:00 на обяд приключва конкурса. Ако има работещи ще го удължа още :)
 

Горе