Конкурс за изработка на лого

От: Конкурс за изработка на лого

Извън темата, просто искам да кажа, че има и големи некадърници. Някои неща все едно аз съм ги правил.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Привет колеги, благодаря на всички за интереса към конкурса и се надявам да има още добри предложения и припомням, че е препоръчително да представите концепция на Английски и Български език.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Хубавото е, че ''метео'' изглежда по един и същи начин и на двата езика, лошото е, че на кирилица логото няма да има същата визия, подбора на шрифт ще е труден за да се постигне желания резултат в двата варианта, но с модификации на шрифтовете може и да се получи.
И извън темата: аз винаги се въздържам от коментари в конкурси, защото в много случай се получават безсмислени спорове, забележки, препирни и коментари от които едва ли някой има нужда в конкурс, успех на всички и весели празници:)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Хубавото е, че ''метео'' изгележда по един и същи начин и на двата езика, лошото е, че на кирилица логото няма да има същата визия, подбора на шрифт ще е труден за да се постигне желания резултат в двата варианта, но с модификации на шрифтовете може и да се получи.
И извън темата: аз винаги се въздържам от коментари в конкурси, защото в много случай се получават безмислени спорове, забележки, препирни и коментари от които едва ли някой има нужда в конкурс, успех на всички и весели празници:)

Именно защото няма да има същата визия, припомня тази важна подробност, тъй като това ще бъде важно за нас при крайния избор
 
От: Конкурс за изработка на лого

Ето и българските варианти на логата, които качих по-рано. Като сега виждам, че малко съм изменила слогана на едното :)
1627983.5496dd71a05c1.jpg
1627981
 
От: Конкурс за изработка на лого

Последно предложение от мен.
И тук не съм решил още как трябва да изглежда на кирилица, но ще го измисля по-нататък.

METEO4.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за изработка на лого

Интересно преди да почнете да ми казвате, че съм го копирал изтеглете "лого макер" и вижте да ли съм го копирал :)

Може би и те са направили логото от програмата която ползвам защо бързо ме обвинявате, че съм копирал ?
 
От: Конкурс за изработка на лого

Но те са го направили преди теб за това е по добре да си трайкаш - капиш.
 
От: Конкурс за изработка на лого

Усещам как конкурса бавно, но славно ще се превърне в нещо наподобяващо панаир.
Което обяснява неучастието напоследък на доста от изявените дизайнери във форума и което никак няма да е добре за бъдещи конкурси, може би трябва да се въведат някакви правила за да се провеждат наистина качествени конкурси тук.
 
От: От: Конкурс за изработка на лого

A що? Ей сега и аз на паинта ще изплюща седем осем лога :D
Усещам как конкурса бавно, но славно ще се превърне в нещо наподобяващо панаир.
Което обяснява неучастието напоследък на доста от изявените дизайнери във форума и което никак няма да е добре за бъдещи конкурси, може би трябва да се въведат някакви правила за да се провеждат наистина качествени конкурси тук.
 

Горе