Конкурс за изработка на фирмено лого

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Недвижима агенция DanRikos обявява конкурс за изработка на нов графичен знак – лого.
Основният предмет на дейност е посредническа дейност

Условия за участие:
* Няма ограничения за участие в конкурса
* В логото да присъства името на фирмата на латиница /DanRikos/
Да няма текст на кирилица
* Дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога, да е съвременен, лесно разпознаваем и привлекателен;
* Логото да подхожда на сайтa www.danrikos.com
* Изпратените варианти трябва да са в монохромен и цветен вариант. Към проекта, по желание участниците може да приложат примерно разположение на знака върху визитна картичка;
* Проектът за лого трябва да бъде изпращан в един от следните формати: gif или jpg
* Проектите трябва да бъдат придружени с описание на идеята, електронен или пощенски адрес на автора, както и трите му имена;
* Всеки автор може да участва в конкурса с неограничен брой предложения;
* Участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права и на правата за публикация на проектите си;
* Организаторите си запазват правото да не допускат до участие в конкурса проекти, които не отговарят на темата на конкурса;
* Победителят се задължава да подпише декларация, че предоставя безсрочно и безвъзмездно всички права върху разработката на „DANRIKOS” единствено срещу обявеното възнаграждение.
* Всеки участник в конкурса приема изброените по-горе условия за участие;
* Проектите изпращайте на адрес: [email protected]

Критерии за оценка на предложенията:
* Графична яснота на знака;
* Съвременна визия;
* Оригиналност

Срокове:
* Конкурсът ще се проведе в периода 22.03.2013 г. - 31.03.2013 г.
Победителят ще бъде обявен на 02.04.2013 г.

Награди:
* Победителят в конкурса ще получи парична награда в размер на 40 лв.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Има няколко предложения, на края на конкурса ще ги публикувам във форума
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

За да участвам в конкурса трябва ли да съм пълнолетен?
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Не, всеки може да участва.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Очакваме нови предложения.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Видях, че преди време пак е имало конкурс за лого на същата фирма. Бихте ли споделили каква е причината поради, която искате пак да го смените.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Фирмата не е същата.
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Това са всички участници в конкурса на 02.04.2013 ще обявя победителя

313133233.jpgDANRICOS.jpgDANRICOS_2.jpgDANRICOS_3.jpgDANRICOS_4.jpgDANRICOS_5.jpgDanRikos999.jpgdanrikos-logo-preview.jpgDRikos-logo.jpgDRikos-logo-monochromen-black.jpgDRikos-oprosten-variant.jpgDRikos-oprosten-variant-monochrome-black.jpgLOGO6.jpgLOGO7.jpgLOGO REAL ESTATE-1.gifLOGO REAL ESTATE-1.jpgUntitled-3.jpgUntitled-11.jpgUntitled-11000.jpgUntitled-331313.jpgvizitka-primer.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Благодаря на всички участници в конкурса.

ПОБЕДИТЕЛЯТ Е Светослав Симеонов с логото Untitled-3.jpg
 
От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Кой е авторът на седмото лого (DanRikos999.jpg)? Моля да ми драсне ЛС, стилът много ми харесва. Честито на победителя.
 
От: От: Конкурс за изработка на фирмено лого

Кой е авторът на седмото лого (DanRikos999.jpg)? Моля да ми драсне ЛС, стилът много ми харесва. Честито на победителя.
Мен също ме интересува, така че да пише и на мен :p
 

Горе