Конкурс за: Конкурс за лого Картинг клуб

Статус
Not open for further replies.

K.Dimitrov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте обявяваме конкурс за лого на Клуба към всички иновативни и креативни творци.

1. Начало на конкурса: 20.12.2023
2. Краен срок на конкурса: 10.02.2024
3. Дата за обявяване на победител: - прекратен на 24.01.2024 Победителят е : Guncho . Благодарим на всички останали участници.
4. Награда: 150 лв
5. Насоки към дизайнерите: SLIVEN KART TEAM
Напътствията който мога да дам е, че не сме компания за нещо а сме клуб по картинг. Идеята ни е да е различим буквално в очите на чужденците но не и копиран от тях. Нещо което да е като емблема стил герб, не толкова като детска щампа. Разгледайте различни световни картинг клубове по света и да черпете идеи от там.Една от целите ни е освен успехите с децата и имената им то емблемата,герба или логото да бъде нашата визитка и лицето пред останалите. Като пример Gas Monkey всеки знае за тях и е чувал за тях, макар дори и да не знае с какво се занимават
Като за да изберем победителя ни е нужда вашата помощ и креативност.


„ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН“
 
Последно редактирано:
SLIVEN KART TEAMKART.jpg
 
Баш толкоз ли падна нивото, че предложенията са вече AI генерации :)
 
Баш толкоз ли падна нивото, че предложенията са вече AI генерации
AI ми, е много по-добър от AI ти :)

Скоро ще се цени много, всичко що е направен от човек, па макар и с малки недостатъци. За храните ще се търсят истинските ама няма да има, всичко ще е лабораторно. А връзките виртуални. Enjoy
 
AI ми, е много по-добър от AI ти :)

Скоро ще се цени много, всичко що е направен от човек, па макар и с малки недостатъци. За храните ще се търсят истинските ама няма да има, всичко ще е лабораторно. А връзките виртуални. Enjoy
Какво, ще кажеш за новият ми аватар? Според теб АИ ли го е правил, или аз? :)
А между другото предишният ми аватар си беше абсолютно реална снимка.
 
Баш толкоз ли падна нивото, че предложенията са вече AI генерации :)
Не, Нивото Ai се е дигнало;)
Гледам има конкурси за най-добър промпт в нета, тоест за най-добра инструкция към мидджърни примерно.

То няма лошо и в конкурси да се използва, но идеята е да има няква идея и по-тая идея да инструктираш интелекта да направи нещо по-уникално, но както сме тръгнали ще почне да ни мързи да мислим със собствените си мозъци..
 
Последно редактирано:
Не, Нивото Ai се е дигнало;)
Гледам има конкурси за най-добър промпт в нета, тоест за най-добра инструкция към мидджърни примерно.

То няма лошо и в конкурси да се използва, но идеята е да има няква идея и по-тая идея да инструктираш интелекта да направи нещо по-уникално, но както сме тръгнали ще почне да ни мързи да мислим със собствените си мозъци..
Като го казваш така, да не би да има конкурси за най-добър промит мозък :) Или най-добре промит мозък. Възможно ли е АИ (нищо лично) да е човешки промит мозък.
 
Здравейте с оглед на малкото предложения обявяваме ,че към момента няма избран кандидат . Като за да изберем ни е нужда вашата помощ и креативност. Молим ви да се разграничите от някаква рамка( примерно възрастовата ни група) ,а да гоним креативност. Все пак логото ни представлява в Европа и страната. Имаме вече изяви в Европа.
Удължаваме срока до 10.02.2024
 
Статус
Not open for further replies.

Горе