Конкурс за: Конкурс за лого Картинг клуб

Статус
Not open for further replies.
Вие с тези отговори сигурни ли сте, че е от Сливен карт тима? Защото по-скоро габровски мохабети са това.

Иначе е похвално - да станеш рано сутринта, за да покажеш среден пръст на 10 човека дизайнери. Това е професионализъм и отдаденост към каузата и мотото на карт клуб Сливен - караме към успеха с 200, караме далеч от това да си платим сметката с 220.

Ако правихте палачинки в този карт клуб, бих си взел, че майсторкски ги обръщате цяла сутрин, специалист сте по палачинкините работи. Чак огладнях.

Не че го защитавам, но това с удължаването на срока заради малко предложения се случва често из конкурсите. Може би трябва да има лимит с колко може да се удължи... месец е "малко" в повече :) Седмица е по-приемливо.

И да, в крайна сметка, дори да не се ползва - избира се един от вариантите и толкова.
 
  1. Това с произволните удължавания прави конкурсите безсмислени.
  2. Не виждам и обосновка в участието в конкурси, пуснати от току-що регистрирали се.
Винаги съм се чудел каква е мотивацията на участниците в тия конкурси, предвид че факторите КОГА и ДАЛИ ВЪОБЩЕ ще вземат пари, са твърде силни, предвид горните 2 точки.

ПП: предложението ми е генерирано от АИ и единственото вложено "умение" е знанието кой точно инструмент е подходящ за тоя тип творения. Тайно се надявах да не се избере, защото не мога да дам .AI (adobe illustrator) файл. Пуснато е по-скоро като отговор на предходните предложения.
 
Днес видях ,че сте адски притеснения дали ще се плати. Да ще се плати не се притеснявайте ако това е великия въпрос. А относно срока не съм нарушил нито едно правило . И за финал реално ако погледнете за срока дори първоначалният който беше той изтича на 10.1.2024 в 23.59 . След този срок имате право да казвате кой е некоректен ,дали е било спазено нещо и тн. Нека се спрем със спекулата.
 
Ем и за победителя на олипиадата по тичане на 1600 метра ще има златен медал, но точно на финланната права на участниците им казвате, честито още една обиколка ако искате награда, защото тичането на първата не беше достатъчно готино за моя вкус, и за това ще помоля хорта от трибуните да участват и те. Какво бягане ми харесва на мен? Ще ви кажа като видя някой да бяга както аз искам. Ако тия които бягаха първата обиколка не бягат по-добре втората, няма медал за тях, те си изпълниха тяхната част от уговорката, но моята чст е по желание, тоя златен медал щше си купя една хубава вечеря с него да отпразнувам състезанието.

1704898912933.png
 
Мисля, че човека беше ясен, не е нужно да драматизирате, продължава конкурса, вярно много време, един месец което води до обратния ефект, защото всеки си казва: "един месец уау, е има време" и после забравя, по-ясно е да се дадат насоки, примерно: "харесваме логата на еди кои си клубове, искаме да е по-изчистено, да е по-оригинално, да загатва за нашия град нещо" и така нататък, конкретизацията води до по-добри резултати, а не удължаване на срока с 5 -6-10 месеца, парите разбира се и те имат значение винаги са имали, при тва поскъпване на всичко, примерно 200лв ще е нормална награда, всичко е 3X от като конкурсите бяха 100лв и бензина беше 1.50лв:), така си е няма какво да се заблуждаваме. Да понякога има каузи и без пари сме се отзовавали за добри каузи стига да е нещо за което си заслужава.

Да появиха се изкуствени интелекти, но те все още не са толкова добри в детайлите, а именно детайлите замисъла в едно лого е важен, интелекта го кара шаблонно, но ако го насочиш, ако имаш идея да насочиш интелекта, защо не, но не шаблон....
 
  1. Това с произволните удължавания прави конкурсите безсмислени.
  2. Не виждам и обосновка в участието в конкурси, пуснати от току-що регистрирали се.
Винаги съм се чудел каква е мотивацията на участниците в тия конкурси, предвид че факторите КОГА и ДАЛИ ВЪОБЩЕ ще вземат пари, са твърде силни, предвид горните 2 точки.

ПП: предложението ми е генерирано от АИ и единственото вложено "умение" е знанието кой точно инструмент е подходящ за тоя тип творения. Тайно се надявах да не се избере, защото не мога да дам .AI (adobe illustrator) файл. Пуснато е по-скоро като отговор на предходните предложения.
За мен водещото е било да се покаже нещо различно. Преди търсехте унификация, ето, сега АИ ви предлага унифакация и не ви харесва.
 
Много яко звучи, "от 3 дни се опитвам да измисля как да накарам един интелект да ми нарисува лого". Някак сюрреалистично. 😀
Свиквай с бъдещето то е точно днес;)
Не да го накараш, а инструктираш по твоя идея, ти след това може да си я доразвиеш.
Теа е реалността няма какво да се самозалъгваме или се нагаждаш и ставаш по-ефективен или не знам..
 
Не да го накараш, а инструктираш по твоя идея, ти след това може да си я доразвиеш.

Аз му намирам приложение в скучни задачи, които отнемат време, а не изискват *идея*. Например търсенето с часове на снимки в сток сайтове, или да ми продължи фона на някое изображение кропнато кофти, или да добави обект в снимка. Няма да го ползвам да измисля лога вместо мен и да ги рисува (което е лесната част в повечето случаи). Ти трябва да си толкова специфичен в насоките си, че става по-бързо сам да го нарисуваш. Не забравяй как се обучава "интелекта", и че тези прецизните работи са най-трудни. Важи законът на Парето - 80% от резултата се постига за 20% от времето. Напредна много бързо и вече е много близо до "идеалния" резултат, но последните 20% ще отнемат 5 пъти повече време.

В момента, в който клиент може да му каже какво иска (в моя случай интерфейс / сайт / лого) и то да му го направи само, вече няма нужда от мен и ще сменя професията просто. Варианти много. Хич не ме е страх в това отношение. "Промпт инженерите" според мен ще са временна "професия", щото в крайна сметка идеалният вариант на модела трябва да разбира какво се иска от него от нормална реч, както клиентите обясняват на нас какво искат. И когато това стане, от тях също няма да има смисъл.
 
Последно редактирано:
Ами времето на промтовете вече отмина, В Миджърни 6 примерно даже е вредно да ползваш специални изрази, затва казвам инструкции, за вдъхновение също може да се ползва...

Разводнихме конкурса...
 
Ами времето на промтовете вече отмина, В Миджърни 6 примерно даже е вредно да ползваш специални изрази, затва казвам инструкции, за вдъхновение също може да се ползва...

Разводнихме конкурса...
Той конкурса умря още на 10ти :)
 
AI-тата не работят добре с текст и затова е тегава работа да изплюе нещо кой-знае колко оригинално.
За момента поне.
 
Карт гуруто от Сливен от 10-ти насам има нещо много сливи в устата.

На бас че не пуска някой да кара картовете без да види парите първо, ама щом опре той да киха, го хваща състоянието наречено некоректен измамник представляващ България на световната сцена.

Споко дизайнери, сигурен съм, че ще пусне една сълза за вас като иде на Фики в някоя дискотека с другите представители на сливенския елит.
 
  • Like
Реакции: Sky
На бас че не пуска някой да кара картовете без да види парите първо
те са фен клуб, който участва в състезания а не фирма, която отдава картове под наем за каране. Поне това, е което човека каза. Стига спекули.
 
Утре регвам нов акаунт, избират си рандом бизнес и пускам конкурс за лого 😃
Да ви гледам сеира

Това е абсурдно да няма ограничения за нови акаунти.
 
В интерес на истината, дори за по малко пари е имало страхотни конкурси тук. Да ме прощават "дизайнерите" с предложенията до тук, но никой от можещите във форума не се е включил, за да видят разликата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе