Конкурс за: Конкурс за лого Картинг клуб

Статус
Not open for further replies.
СЛИВЕН = HOT LIKE PEPPER = WATCH YOUR CITY BURN = KARTING VULCANO
Ей тва е картинга дето ще стане няма второ мнение ще хвърчат чушки на пистата. Турски чушлета ще има яко рев. Да видиш като се ебаваш с дизайнерите дизайнерите кво правят ще смъркаш чушки накрая работодателю без снимка даже, защото бързаш. Тва ще е не Български ами направо мексикански картинг.
 
Може и херинга. Дай едно предложение,интересно ми е. Имаш заложби. :)
Нямам време, а и не съм се заигравал с подобни програми. Иначе въображение имам голямо 😁
 
Здравейте. Приемате ли Лого за Картина правено на ръка ? Или трябва за е само дигитално обработено?
 
Чакай да поствам че Кортес ще спечели както е тръгнало...

image - 2024-01-19T000855.844.png

image - 2024-01-19T002333.648.png

2024-01-18_23-18-09_1246.png

ПП: текста ще го оправям ако спечеля...
 
Последно редактирано:
Добре дошли в нестандартното състезание, където тези гении на дизайна не карат картинг, а създават вълнуващи лога за SLIVEN KART TEAM.
Битката е жестока и безмилостна за първото място. Кой ще подчертае своята креативна доминация? Очакваме да разберем победителя съвсем скоро, когато приключи тази ужесточена надпревара на дизайнерите към славата и парите



pexels-george-milton-7014916.jpg
 
Последно редактирано:
Нямам време, а и не съм се заигравал с подобни програми. Иначе въображение имам голямо 😁
Времето е проблем, И този проблем е трудно да бъде заобиколен.
Но все пак - пробвай.
На мен поне, ще ми е интересно.
 
Мамка му, предавам се под влиянието на околните , и аз ще участвам, пачката ме зове! Ще оправям правописа ако спичеля! Show me the money!!!

1705628190240.png

1705628319675.png
 
Защо всички инструктирате интелекта да прави картинка тип емблема, дайте да видим нещо различно. После човека да не търси някой да му го векторизира.
AI-то не разбира "typographic" и неща от тоя род. А и виждаш че текстовете са му голяма мъка. Най-добре самият текст да се направи на ръка.
 
Малее развихрихте се, конкурсите не са вече тва което са:)
Само ти се стискаш и не щеш да припалиш Миджърнито.
 
Що не направите конкурс за тема за конкурс. Понеже тази вече дава заявка :)
 
Много положителен конкурс. Според мен трябва да има повече предложения и по- малко омраза
 
Много положителен конкурс. Според мен трябва да има повече предложения и по- малко омраза
И АББА :)
 
Сега, ще ви напиша нещо сериозно.
Ако изобщо темата е сериозна.
Четете добре!

След, като сте картинг клуб, сте поне няколко човека. Съберете по 10-20 лв. да покриете наградния фонд.
Предложенията са наистина ужасни и нескопосани.
Така, че ако темата е сериозна е най-резонно срокът да бъде удължен. Няма какво да ми се сърдите. Или са изкуствено генерарани или не стават за нищо.

Можете да си купите от някой сайт за някой долар, но ще го ползват още хикс на брой клубове, като това на нонейм. Абе нонейм, нещо още по стандартно не успя ли да намериш?
Тъй, че вие си решете дали искате нещо уникално и ваше.
И въобще си решете за какво ще го ползвате. Защото така поне на хората, ще им стане ясно какъв тип да е логото.

Ако е така, ще се включа с наистина нещо интересно, когато го оцветя. Сега нямам време. И въобще ще се включат и други.

И въобще това за логото е дълга тема. Аз правя разлика между емблема и лого. За картинг клуб на мен ми се вързва повече тип емблема.
И въобще както имаме запетайката на найки, така имаме и рисунката на KFC и т.н. И двете са запомнящи се.

Ако аз си правя лого, ще искам да се различава с нещо. Но пък и да е логично. И трябва да има цвят и заряд. Нали все пак става въпрос за състезания с картинг колички. Ако искате може да си сложите кон, все тая. Ма се съмнявам че някой тук може да нарисува кон. Аз поне не мога.
Затова моето предложение, ако изобщо ви го пусна ще е с картинг количка.
 
Последно редактирано:
Аз съм му писал на човека как се прави професионално ама той не е май професионалист. Чакам го вече няколко дена да разбере, че човек в живота получава това което е платил. За тези пари даже много му давате. То тези дезайнери тука незнам какво ще правят без компютър.
 
То тези дезайнери тука незнам какво ще правят без компютър.
То няма как. Ако почнеш да правиш наистина нещо сериозно ще трябва да се занимаваш не знам си колко време. Целия технологичен процес. И ако направиш нещо добро, ще се запиташ абе заслужава ли си да си дам творчеството ей така.
Прав си за другото. И, ами да си купи някакво лого за 20 долара и ще има лого. Какво пък.
 
Извинявам се за въпроса, но ми е много любопитно как всички тези с ИИ генерираните предложения ще предоставят векторни файлове на собственика? Не би ли следвало това да се подразбира като условие - иначе логото става на практика неизползваемо в голям процент от случаите?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе