Конкурс за: Конкурс за лого Картинг клуб

Статус
Not open for further replies.
Аз не разбирам какво се случва тук. Имам желание да се включа, ама какво всички се зачекват за някви неща. То заяждане, то чудо... И какво се надпреварвате кой ще векторизира едно лого... Той ли е финалния победител или ...??😃

Конкурсът приключи, а ние вече си спамим някакви неща относно Ai модели и сравнявахме колко са ефективни във векторизирането, освен и в генерирането на картинки. Накратко - организаторът не харесваше Ai генерираните предложения и удължи конкурса, за което получи доста хейт. Дизайнерите пък не смеят да налеят повече време за "ръчна" изработка, като знаят че има шанс да се избере нещо генерирано. Включването в конкурси и без това е загуба на време като цяло и използването на генерирани или готови сток неща ги прави по-атрактивни.
 
Конкурсът приключи, а ние вече си спамим някакви неща относно Ai модели и сравнявахме колко са ефективни във векторизирането, освен и в генерирането на картинки. Накратко - организаторът не харесваше Ai генерираните предложения и удължи конкурса, за което получи доста хейт. Дизайнерите пък не смеят да налеят повече време за "ръчна" изработка, като знаят че има шанс да се избере нещо генерирано. Включването в конкурси и без това е загуба на време като цяло и използването на генерирани или готови сток неща ги прави по-атрактивни.
Как е приключил, като срока пише, че е до 10.02
 
@dreambench Ти си бил :) децата, ще имат ацтеки на рамото си...
 
Препил си съботно, прощавам ти. Но аз даже не съм участвал.
А ти си признай :), било те е срам да участваш за такава награда и нещо такова :)
Вярно, че съвпаденията са подвеждащи понякога.
 
А ти си признай :), било те е срам да участваш за такава награда и нещо такова :)
Вярно, че съвпаденията са подвеждащи понякога.

Не мога да те схвана нещо, за какви съвпадения говориш. Аз вече написах що не участвам.
 
Не мога да те схвана нещо, за какви съвпадения говориш. Аз вече написах що не участвам.
Защо?
 
UGCPlanet-logo 2.jpg
За доброто лого е важно то да може да се използва успешно за разнообразни приложения, без да се повлиява качеството му. Необходимо е то да запазва четимостта си в много малък размер, както и да изглежда добре в голям. Употребата му трябва да е възможна във всякаква среда – печатна или електронна, да не губи функционалността си без цвят. Предпоставки за това са правилно подбраните цветове и форми, както и липсата на излишни елементи.

ИЗБРАНАТА КАРТИНКА ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА КОНКУРСА НЕ Е ЛОГО - НЕ Е И ЕМБЛЕМА - ПРОСТО Е ЕДНО НИЩО
 
Последно редактирано:
Що я чепкате тая тема все още, клиента е доволен, изпълнителя също, повечето хем не сте участвали, хем сте недоволни:)
Тука вече всичко е пито платено!
 
Някои хора в темата май не са виждали футболни или eSports лога през живота им.
някои хора нямат представа от графичен дизайн и като част от него какво е лого - трябва да се учи а не да се плямпат празни приказки
 
Това, което казвате за логото е много важно. Трябва да е опростено и да се направи ТЕСТ как се вижда дори като иконка на браузъра.
 
Последно редактирано:
Виж файлът 31902
За доброто лого е важно то да може да се използва успешно за разнообразни приложения, без да се повлиява качеството му. Необходимо е то да запазва четимостта си в много малък размер, както и да изглежда добре в голям. Употребата му трябва да е възможна във всякаква среда – печатна или електронна, да не губи функционалността си без цвят. Предпоставки за това са правилно подбраните цветове и форми, както и липсата на излишни елементи.

ИЗБРАНАТА КАРТИНКА ОТ СЪЗДАТЕЛЯ НА КОНКУРСА НЕ Е ЛОГО - НЕ Е И ЕМБЛЕМА - ПРОСТО Е ЕДНО НИЩО
от Paint ли направи :Д
 
Победителя се изказва. Всички главите долу и запазете мълчание, че големи думи казва.
Да ти дадем сега един циферблат, ако искаш да си показваш над главата да ти пише 150.

150.png
Ето виж как ще ти стои. Яко нали може да ми дадеш 160 за дизайна и се разплащаме.
 
Победителя се изказва. Всички главите долу и запазете мълчание, че големи думи казва.
Да ти дадем сега един циферблат, ако искаш да си показваш над главата да ти пише 150.

Виж файлът 31916
Ето виж как ще ти стои. Яко нали може да ми дадеш 160 за дизайна и се разплащаме.
IBAN? :)
 
Извинявам се предварително на всички ако звучи грубо това което ще изкажа. Ние българите сме много интересен вид. Без повод мрънкаме и обвиняваме , както и плюем и за хубаво и за лошо. Сега след като приключи всичко защо и кому е нужно това мрънкане и спам . Защо когато беше активен не бяхте активни с предложенията си . АААА забравих парите бяха малко . А след като са били малко защо не го подминахте и до там . АААА сетих се пак защото трябва да плюем всичко и всички от изкуствения интелект до който се сетим . Хора престанете как ви доставя удоволствие това цялото нещо се чудя. Blinky моля темата да бъде заключена за да престане всичко това.
 
Абе приятел забавляваме се махай се от тука с тоз хейт.
Ние се обичаме никой не напада другият. Просто му вдигам рейтинга на човека сега някоя мацка дето следи форума, ако го познава ще иска да излязат на кафе. Ще й плати човека кафето. Тя ще се превъзбуди от кафето.
После на кино и всеки знае кво се прави в киното.
Така, че няма да се изключват темите докато се следят от млади хубаво офермени над 18 години млади тийнейджърки.
Може и стари ама да са тийнейджърки.
Аз като му пиша на човека дизайн му правя безплатно.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе