Конкурс за: Конкурс за лого на блог

Kortes

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте, трябва ми лого за един прохождащ блог - hralupata.com
Идеята е социална платформа заинтересни статии и полезна информация.
Логото се предполага да бъде нещо съвсем семпло и запомнящо се. Цветовете също, нямам претенции, оставям вие да решите. Може би черно или тъмно графитено или синьо.
Не е нужно да се съобразявате с наличното лого, то е плод на пияната ми фантазия.
Също би било чудесно, се извлече и favicon от надписа на логото Hr или някакъв друг символ.
Краят на конкурса е 11 юни до 12 часа полунощ. Началото е от този момент.
Наградата: 70 лв.

Благодаря предварително за участниците.
Запознат съм с правилата за организиране на конкурс и наградата е гарантирана.

Рейтинг - 100%
4   0   0
Избран е малко по-"дърводелски" шрифт, за да отива на името на блога :) Ако концепцията Ви допада, цветовете и шрифта винаги могат да бъдат сменени.
gcuNgZi.png

Като фав иконка може да се направи както катеричката, така и хралупата или комбинация между двете..

2JjnFUI.png

Последно редактирано:

Kortes

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Благодаря @Grozdanov Design, понеже нямам никаква идея какъв тип лого би отивало на блога, оставям вас дизайнерите да предложите.

Още нещо, тези които участват в този конкурс ще са с предимство за следващия който ще започне веднага след този, а и бюджетът там е значително по голям.

П. С. Отворен съм към коментари от страна на останалите колеги, които не са дизайнери.

Рейтинг - 100%
4   0   0
И една забавна гледна точка :) Нали сайтът е информационен - това са всевиждащите очи на обитателите на хралупата, които обикновено са потайни, но любопитни и знаят всичко :) И една примерна фав иконка.

lyqvyMw.png

Последно редактирано:
Рейтинг - 100%
1   0   0
Това е моето предложение с една доста забавна катеричка (ръчно скицирана и персонализирана за този конкурс) .Ако концепцията Ви допада, цветовете и шрифта винаги могат да бъдат сменени.
Това е и предложението за фав икона. Разбира се може да се промени цветово или да остане само катеричката, или да бъде скицирана същата катеричка в друга поза.

idonov design

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, надявам се да Ви хареса моето предложение за лого :)
Превю на Логото --> https://idonovdesign.com/logo-preview

П.П. Нов съм тук и не знам как се качват снимки затова ви пускам линк. Моля да ме извините :)

red_velvet

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
hralupata.jpg

Знака е спирала, която може да бъде заек или птица, в зависимост от гледната точка - препратка към известната картина заек/патица.
намеква, че обикновено новините имат повече от една страна.

Kortes

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Благодаря много на всички участвали. Аз не можах да определя победител, защото се обърках от толкова добри предложения.
За това се допитах до хората около мен и с макар и трудно обявихме @Grozdanov Design за победител в конкурса. С уговорката да направим корекции.

П. С. Също така искам да дам утешителни награди на някои участници, за труда и добро представяне.

Горе