Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Ама вие наистина обърнахте конкурса в някакъв спор и философски размисли и страсти, дайте по темата пуснете някое и друго лого:)
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

xland, да на мен презентацията ми липсва. В два конкурса изтървах заради презентация и английски и с него не се справям. От двеста долара надолу няма конкурси там дет участвам. Щото точно презентацията и английският ми пречат на мен. Иначе си имам идеи нови и креативни бол. Разбира се не за всички области, не казвам че за всяка област имам идеи, за някои. Не казвам, че другите нямат също, просто наблюдавам.:) Успех!
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

buymore, аз от вчера наблюдавам дали клиентът ще се включи с мнение. Той да не е забравил за този конкурс, че го е пуснал? Очаквах и някакви насоки да има, аз нали съм си мара-подробната или да каже кой от предоставените дизайни му харесва, че да се ориентираме според вкусовете, да представяме нещо и други изисквания има ли? То той не се включва и се питам, още ли е актуален конкурса или си е намерил вече лого и до кога е актуален, че да си направим сметка с какво време разполагаме. За мен е много важно, да знам клиента какви предпочитания има и това ми е стимул за работа. Иначе да си работя просто ей така... няма смисъл. Липсва обратна връзка с една дума, а е добре да има такава в подобен конкурс.
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Колеги, лично аз не бих се включила вече в конкурс, където организатора няма положителен рейтинг, защото това е поне някаква гаранция, че ще има победител. Преди 1-2 месеца имаше конкурс за лого и не беше избран победител, а просто всичко замря и аз, както и колегите, работехме просто ей така. Не казвам, че и тук ситуацията ще е същата, но все пак липсата на обратна връзка, както се случва сега е причина да ти светне червената лампичка, че може би нещо не е наред или поне това е моето мнение. Дано да греша и да бъде избран победител, защото има доста добри предложения. :wink:
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

И на мен това ми мина през акъла:), ами очакваме включване.
Ако не се включи и аз няма да участвам в подобни конкурси както казва Нико98, но все пак да изчакаме 15-ти да видим.

buymore, аз от вчера наблюдавам дали клиентът ще се включи с мнение. Той да не е забравил за този конкурс...
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

И на мен това ми мина през акъла:), ами очакваме включване.
Ако не се включи и аз няма да участвам в подобни конкурси както казва Нико98, но все пак да изчакаме 15-ти да видим.

Ей, подмлади ме. Де да бях 98 набор :D
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Да, чакаме и гледаме. Аз затова и питах по-горе за авторските права. Щото може да се използва подобен дизайн от тук предложените без да се плаща, но същият не може. Такива конкурси дават много идеи.
Доста е неблагодарна работата на дизайнерите. От някалко месеца съм се отказала да пущам лого в конкурси. Смятам да си направя сайт и там да си предлагам идеи, с ниска резолюция, не че не могат пак да ги крадат, но ... какво да се прави, живот.
Защо примерно някой дизайнер е създал идея за лого, а друг може да му е вземе и използва с една чертичка отгоре примерно или от долу, чертичката да не е готова идея? Това не мога да разбера. Като се използва чужда идея би трябва да се плаща за това. Другият вариант е да се правят лого дизайни, които не всеки може да ги възпроизведе.
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Както е написано на 15 ще се определи победител.Не карам никого на сила да се включва и вече има няколко които ни харесват ;)
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Това е от мен и аз да се запиша цената е 50лв. Мисля че посланието ясно графично
elmoda.jpg
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

'е' , 'м', кой каквото види ;) Цена: 70 BGN


PS. Аз и бюст виждам :D
vij.php
 

Прикачени файлове

  • el_moda.jpg
    el_moda.jpg
    31.6 KB · Преглеждания: 46
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Супер резултати имате всички браво! Чак ми стана едно дизайнерско... като гледах толкова лога

;-)
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Здравейте!

Ето и от мен едно предложение, което оценявам на 60 лв.

elmoda_logo-01small.jpg
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Ето как ще стои логото на дизайна , който се избрали за сайта ви.
yuGexVE.jpg
 

Горе