Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

И от мен браво на участниците! :) Аз съм наблюдател, гледам и се уча. Гледам последното лого публикувано с две жени. Ръката защо излиза от корема? Случайно ли нарочно ли? Би трябвало да е отстрани, да се показва ...
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

И от мен браво на участниците! :) Аз съм наблюдател, гледам и се уча. Гледам последното лого публикувано с две жени. Ръката защо излиза от корема? Случайно ли нарочно ли? Би трябвало да е отстрани, да се показва ...

Мръднал/а е лейъра без да иска :)
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Все ми се струва, че в повечето предложения се игнорира детето и мъжът и се акцентира на жената:)
За сайт за дамска мода някои лога са супер.
Но май позабравяме все пак , че "Дейността на фирмата е свързана с продажба на мъжки, дамски, детски дрехи, обувки, играчки и аксесоари."
Сори за коментара, но не можах да се въздържа , иначе има много добри предложения:)
Успех на всички!
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

7605941Q.png
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

..........................
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Ако не съм изпуснал крайния срок една асоциация с ръкавел копче... От друга страна Е и М... добре се получи :) Цената е 80 лв.


el-moda-present-1024x760.jpg
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

да наистина има добри попадения, с интерес ще следя кой ще спечели
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Браво!

Една хубава тема, скоро ще взема и аз да пусна някое конкурсче :)
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Благодарим на всички,които се включиха!Победителят ще бъде оповестен утре вечерта ;)
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Благодарим на всички,които се включиха!Победителят ще бъде оповестен утре вечерта ;)

колега колко струва скрипта ти Безплатни обяви adnons.com
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Честито на победителя и със здраве да харчи заслужената печалба :)
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Честито на ganio.
lglgl отиди да пуснеш едно тото! :beer:
Аз няма да участвам, но на мен лично много ми харесва Първото и този с розов брилиант. Успех.
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Честито на победителя! Аз харесах последното на колегата xland, което всъщност ме провокира да направя втора концепция. Хубав конкурс се получи. Нивото на активните дизайнери в Предприемач са вдига непрекъснато. :beer:
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Пичове като ви гледам какви чудесии правите за 80лв. представям си какво ще е за 500 !!!!!! Браво на вас :clap:
 
От: Конкурс за лого на ел.магазин / цена:40-80 лв

Благодаря stoineff ! И на мен ми допаднаха и 2-те ти концепции (странно защо не мога да ти дам реп за 2-рата) Фантазиите се развихриха и се позабавлявахме :)
 

Горе