Конкурс за лого- сайт на тема древна история

От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Мнението на човек, който се опитва да ме убеди в това как фазите на луната ми влияят, изглежда особено рационално и престижно, благодаря Ви frankens7ein.
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Дизайнерите, дайте някаква графика като древен символ, някакво "D" изписано като руна или нещо древно, трябва да е някакъв древен знак, ама измислен от вас,,, спорид мени
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Дизайнерите, дайте някаква графика като древен символ, някакво "D" изписано като руна или нещо древно, трябва да е някакъв древен знак, ама измислен от вас,,, спорид мени

Абсолютно правилно според мен, досега предложените дизайни не стават за нищо.
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Аз по някога се чудя, нямате ли си друга работа та давате оценки и квалификации без някой да ви ги е искал, вярно, че това е форум и всеки има право да изрази мнение, но понякога това мнение е ненужно, особено в конкурс.

Първо странника го дразнело еди кво си, после бластера дава съвети, от там някой друг използва темата да си набави бройката мнения и се повлича една вълна от хейт.

Едва ли не се получава вече всеки да го е страх да участва или да пусне конкурс тук, защото се изсипват една сурия умници, които първо намират за какво да се хванат да го анатемосат, после оценяват дизайните, дават съвети и накрая дават генерална оценка.

Аз лично участвам тук само за спорта и да се поддържа традицията, но явно това е невъзможо вече, всеки конкурс едни и същи изпълнения, едни и същи участници, е липсват няколко човека, но те ще се включат на по-късен етап със сигурност.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Абсолютно правилно според мен, досега предложените дизайни не стават за нищо.

Не пиши повече, че се излагаш. Най - малкото ти си човека, който има право да дава квалификации и оценки... ако пък си някакъв капацитет по темата докажи го, направи по - добро лого, извади портфолио с цени и с дизайни ... напиши на всички как се казваш (мо`е да ни респектираш)... Ако пък не ...сври някъде и си гледай турски сериали... ама по - тихичко, или прави SEO нали си спец. и по тази тема...
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Българска мъка, всеки разбира от всичко... всеки път едно и също. А щом и оценки и съвети тръгнахте да давате...... ужас. След като логото има превод на английски, как ще работи " някаква графика като древен символ, някакво "D" изписано като руна или нещо древно", посредствено мислене, от посредствени хора, разбиращи от всичко.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Websolut, stoineff, май нещо се докачате? ;) Щом го правите, явно и вие самите сте недоволни от вашата работа, иначе нямаше да ви пука какво другите казват. Аз пък винаги мога да си кажа мнението и това, че на някой не му харесва, си е негов проблем, не мой! Айде сега, оставете ме мен и отивайте да дизайните... ;)

Izvunzemen, освен заяждането за некадърното управление на рекламната стратегия, за да ти бъда полезен, остави, не обръщай внимание на заяждащите се дизайнери, говоря сериозно - колкото и хубави да са на външен вид направените предложения, те не са подходящи за лого, особено за твоята тематика.
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Уф, изказах мнение и се разрази скандал
Да се извиня за това, че съм изказал мнение ли,,, ами извинявам се на всички засегнати
Не мога да правя дизайн и затова си казах мнението, иначе щях да направя това което виждам
Просто имах чуството, че съм напипал смисъла на логото, а съм и голям естет и исках да видя нещо хубаво и подобаващо за сайта
Моля, да не се карате и да запазим добрия тон
 
От: От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Уф, изказах мнение и се разрази скандал
...
Моля, да не се карате и да запазим добрия тон

Ами то и аз като теб - изказах мнение и в случая съм съгласен с теб, прав си, но нали виждаш другите как реагират, обиждат. Много по-хубаво е да се запази добрия тон и да не се обижда.

Да се извиня за това, че съм изказал мнение ли,,, ами извинявам се на всички засегнати...

Аз пък не съм като теб и не се извинявам, че съм изказал мнение, обаче се извинявам ако съм обидил някого - не съм искал никого да обиждам, но си казвам моето мнение, а от там нататък вие сте свободни да се обиждате или да ме обиждате колкото желаете.
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Какви са тези излишни полемики в пазара?
Спори се и се защитават мнения във всяка друга тема, но не и в пазара.

Влизаш в темата и първо спориш с автора за предложената от него награда, после оплюваш предложенията, е ти какво очакваш да те разцелува някой ли.

Единственото което правиш е да съсипваш темата на автора, не с това, че си изказал мнение, а с това, че повличаш след себе си и други такивива.

Освен това ти не изказваш само мнение, ти правиш квалификации по тема по която не си достатъчно компетентен, квалифицирай там където си силен, примено в СЕО.
 
От: От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Websolut, stoineff, май нещо се докачате? ;) Щом го правите, явно и вие самите сте недоволни от вашата работа, иначе нямаше да ви пука какво другите казват. Аз пък винаги мога да си кажа мнението и това, че на някой не му харесва, си е негов проблем, не мой! Айде сега, оставете ме мен и отивайте да дизайните... ;)

Izvunzemen, освен заяждането за некадърното управление на рекламната стратегия, за да ти бъда полезен, остави, не обръщай внимание на заяждащите се дизайнери, говоря сериозно - колкото и хубави да са на външен вид направените предложения, те не са подходящи за лого, особено за твоята тематика.

Охо.. ти и в психоанализата си гуро - БРАВО!

Мнението си винаги можеш да кажеш, но ако искаш то да има тежест и да означава нещо, е хубаво да е подкрепено с факти. В противен случай рискуваш мнението ти да е като това на дедо Груйо след като изпие 200 грама ракия с лимонада в кварталната кръчма. Горе те попитах - кое ти дава право да коментираш неща, които не разбираш? А ти пак философстваш.
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Websolut, stoineff - ставате смешни, някой да не е съгласен с вас и правите такива драми. Достатъчно съм показал и на когото е нужно, че разбирам от дизайн. И също така съм дал и доводи защо предложенията не стават, но вие нещо твърде удобно ги пропускате. За неразбралите пак ще повторя:

...колкото и хубави да са на външен вид направените предложения, те не са подходящи за лого, особено за твоята тематика.
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Поне темите в пазара да не се осирват от спам...
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Да се включа и аз. :)

1234.png
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Много благодаря за логото, страхотно е. :)
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

@DENKS благодаря за предложението! :)
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Предложение и от мен, успех на конкурса и нека има още хубави предложения.

14481360631.jpg


14481362211.jpg


Трябва да изглежда така, разбира се tranparent:

14481361401.jpg
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Благодаря за логото и пожеланията. :wink:
 
От: Конкурс за лого- сайт на тема древна история

Сега, да не са обяснявам на кой отговарям, Но не сте прави да се сърдите
Целта ми на включването беши да ви насоча, не да ви хокам
Който е приел моята насока, виждам, че увеличава шансовете си,,, това е пак според мени
Не се ядосвайте за глупости,,, но виждам реално подобрение на предложенията
Пиша го като отговор, но не търся дискус,,, даже мисля, че е по-добре да не се дискутира повиче
 

Горе