Конкурс за лого - 50лв

Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Обявявам конкурс за лого на сайт за колективно пазаруване http://kuponik.bg/
Конкурсът продължава до 28 февруари 12:00 часа вечерта, след което в рамките на два дена ще бъде излъчен победител. Наградата е 50лв, пращаме по Епей или банков превод.

Текст: Kuponik.bg
Бонус ще е, ако съвпада с дизайна на сайта т.е цветовата гама, но не е фатално и ако имате някое друго предложение в други цветове. Можете да участвате с повече от едно лого.

Пускайте направо тук в темата предложенията с някакви водни знаци. :)

Поздрави
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Направил съм няколко вида, но искам да ми пишеш в скайп, stavrin4o. Там ще ти ги пратя.
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Моля, пускайте предложенията тук както е написано в условията.
 
От: Конкурс за лого - 50лв

opit2.jpgkuponikxsfasdasdasdad copy copy.jpgкупоник copy.jpgkuponik copy2.jpg


Просто исках да те питам за някакво мото нещо, но реших да направя няколко варианта, което ти хареса.... Надявам се да ти харесат.
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - 50лв

2.jpg1.jpg
Както си писал в темата ,водни знаци.[лявото пробвах да видя как стои на саита , на мен лично ми допада]
 
От: Конкурс за лого - 50лв

1.jpg2.jpg
Със водни знаци както си писал :) [левият го пробваx на цветовете на саита ,на мен лично ми допада]
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Под водни знаци имам предвид да поставяте отгоре някакви надписи за защита на изображенията ви от кражба :) Благодаря за предложенията иначе!
 
От: Конкурс за лого - 50лв

KU.jpg
до двете има едни черни полета , те не са част от логотата.
pencil.png
 
От: Конкурс за лого - 50лв

saita-noshadow.pngsaita-shadow.png разликата в 1ното и другото, е че на 1вото текста няма сянка на второто има. това е първото ми по-успешно дето ми хареса :) успех
 

Горе