Конкурс за лого - 50лв

От: Конкурс за лого - 50лв

3019448p.jpg


Има и варианти със сенки!
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Я този път да се включа и аз. :)

kuponik2.jpg
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Аз тоя път няма да участвам, но ще си изкажа мнението, че на Tqnata май най-сполучливо ще дойде :) или по-точно най-много ми харесва :)
 
От: Конкурс за лого - 50лв

след малко размисли реших да пусна още един вариант

kuponik.bg2.jpg


ето и още еднин вариант :D

kuponik.bg3.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - 50лв

Ето едно предложение и от мен надявам се да не е късно
KUPONIK.jpg

Поздрави Диана
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Eто го самото лого:
d93509244edda971.jpg

(купоник - купони за някаква стока :) )

И логото поставено в самия сайт:
907bf3e3321ace83.jpg
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого - 50лв

Здравейте,

Конкурсът приключи и бих искал да благодаря на всички участници за прекрасните предложения! Наистина се получи качествено състезание и изборът беше доста труден. В крайна сметка наградата отива при Tqnata, чието първо предложение сметнахме за най-пасващо на сайта ни. Tqnata, имаш ЛС :)

Поздрави
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Благодаря и се радвам, че предложението ми Ви е харесало. Искам да поздравя T.Dimitroff, novakov, Saphire и останалите участници за хубавите предложения.

П.П. Явно ще се защитавам :) fena01 незнам защо си останал с впечатлението, че познавам някой от форума. Подобни подмятания са крайно несериозни. Явно детективската работа не е твоето призвание. Никога преди не съм комуникирал с никой в този форум, нито имам приятели тук, още по-малко пък да търся подобна подкрепа. Благодаря на хорасио за коментара който е направил за работата ми. Добри думи от тотално непознат човек само по себе си е победа. Желая ти успех на следващия конкурс, но с подобна работа и всичките си приятели да извикаш да коментират логата ти, ефекта ще е същия.
П.П.П. "Нищо лично, просто съм си такъв и неможах да се сдържа. "

Поздрави и Честита Баба Марта на всички :)
 
Re: От: Конкурс за лого - 50лв

Честито и от мен!
ПС:На другя конкурс и аз ще превикам 4-5 фрта да исказват мнение, че моето е най-добро.
ПС2:Нищо лично, просто съм си такъв и неможах да се сдържа.

Имаш една голяма червена точка от мен за това ти мнение. Ей не се научи, че за да спечелиш подобно нещо - трябва да дадеш добро предложение.
В интерес на истината и на мен най ми допадна предложението на Tqnata. Твоето е как да го кажа - аматьорско изпълнение. НЕ ти прави чест изобщо да намесваш един коментар от човек който си е изказал мнението. Правиш го за втори път! Ако бях на мястото на който и да е било от потребителите тук, в условията на всеки следващ конкурс ти щеше да си изключен по подразбиране. Защо? Защото винаги се изцепваш по този начин, във всеки един конкурс в който участваш.
Да ти припомня ли? Погледни ей тая темичка - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18137

Нищо лично, просто работата ти не струва, а имаш претенции спрямо работата на останалите и мненията на хората.
 
От: Re: От: Конкурс за лого - 50лв

Имаш една голяма червена точка от мен за това ти мнение. Ей не се научи, че за да спечелиш подобно нещо - трябва да дадеш добро предложение.
В интерес на истината и на мен най ми допадна предложението на Tqnata. Твоето е как да го кажа - аматьорско изпълнение. НЕ ти прави чест изобщо да намесваш един коментар от човек който си е изказал мнението. Правиш го за втори път! Ако бях на мястото на който и да е било от потребителите тук, в условията на всеки следващ конкурс ти щеше да си изключен по подразбиране. Защо? Защото винаги се изцепваш по този начин, във всеки един конкурс в който участваш.
Да ти припомня ли? Погледни ей тая темичка - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=18137

Нищо лично, просто работата ти не струва, а имаш претенции спрямо работата на останалите и мненията на хората.
Човек и ти не се научи, че всеки има право на мнение?Всеки път ми гвориш, че съм мрънкал, че съм ревял за 2 та лева, но и ти неотстъпваш със твоя морал.
Ако не си прочел внималтено съм написал "Нищо лично = не ми пука".Ако ми пукаше, щях вече да съм направил 4-5 страници спам.И както написах в ПС2: неможах да се сдържа да го кажа, все пак човека дето каза, че на колегата логото е най-добро (дали е така или не, вече няма значение) можеше да си здържи мнението за себе си, темата е за преставяне на предложенята, а не за коментар (лично мнение).Още веднъж казвам на Тяната честито, щом е спечелил значи е бил със най-подходящо предложение.
 
Ако не ти пукаше, можеше просто да си премълчиш, а не за пореден път да тръгнеш да лаеш за това какво би направил следващият път, нали?
Приемаш загубата и си траеш. За моя морал, не можеш да говориш, защото не си имал директен бизнес контакт с мен. Ако не ти пукаше - можеше да си спестиш коментара, нали? За пореден път цвъркаш като щипната по бузката девойка, заради коментар.
Крайно време е да разбереш, че това е форум. Всеки има право да изкаже мнението си, а и това е целта на форумите - ако не ти изнася -> piss off. И аз щях да кажа същото което направи, Xopacuo, но просто ме изпревари. От предложените варианти, това на Tqnata наистина най-много ми допадна, е? Значи ли това, че съм приятелче на потребителя, чието име дори не знам? Ако имаше акъл в главата, още от предната тема щеше да разбереш, че подобно поведение не би ти довело клиенти, а напротив - би ги прогонило.
Всеки има право на мнение, но подобни заядливи публикации като твоята по-горе, са си отблъскващи, а и обидни за голяма част от хората участвали в конкурса. Да си беше мълчал по-добре.
 
На ФенОмена много ми харесаха и двете ама привидно не бяха много по темата.

А като сме седнали да споделяме мнения - на Т.Димитрофф (последното) ми се видя най-харно.
 
От: Конкурс за лого - 50лв

Тук е форум и е абсолютно нормално да се споделят мнения. Темата е конкурс и съответно има един победител, абсолютно субективно избран от автора. Няма как да се използват всички предложения и всички да са доволни. Някакси не е много уместно да се коментира, че това е едва ли не измама (на дребно).

Фене, измамниците не те дебнат на всеки ъгъл, при покупката на всеки хостинг или при участието в конкурси. За 5, 10 или 50 лв едва ли ще се въртят сложни схеми с купуване на гласове на приятели и познати. Ако искаш да припечелваш като фрилансър начинът е един-ставаш не просто добър, а много добър в областта си.

П.С. Не, че (вече) има значение, но в интерес на истината на мен също много ми допаднаха предложенията на Тяната и Т.Димитров.
 

Горе