Конкурс за лого

vladinc

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Привет отново
Към всички които искат да се пробват да докарат малко допълнителен доход.
Имам клиент на който му трябва лого
Заданието е следното:
(превеждам майла който ми прати)
Фирмата ни ще отвори бъргър бар с име Burgology. Търсиме лого което да представи идеята "the science of burgers (and fries and shakes maybe)"
Бъдете креативни , няма специфични изисквания към логото. Това което трябва на първо време е просто драфт . Който драфт му хареса получава поръчката и ще трябва да представи логото с високо качество и няколко различни файлови формата.
Логото ще бъде използвано на постери и на опаковки, така че не трябва да е прекалено детайлно. Цветовете трябва да са ярки и свежи , така че да се вижда и разпознава от далеч :)

Това е което съм получил като задание. Който има интерес , моля , да прикачи драфт към темата или да даде линк. Можете да ги изпращате и на емайла ми.
Ще помоля само да не брандирате логото с вашите имена , уеб страници и т.н.
Цената която ще платя при одобрение от клиента и взимане на поръчката в 50 британски паунда (около 112 лв по днешен курс )
Не мога да гарантирам че той няма да събира и други идеи от други хора , така че , бъдете креативни и уникални за да можем да успеем. :wink:
Благодаря на всички които ще се отзоват. Победителят ( ако има такъв ) ще бъде обявен в темата ..
За развоят на събитията , също следете темата.
Успех.
bbbbbbbbbbb.JPG
П.С. Срокът за изпращане на идеи е Събота 12.00 на обяд (UTC време)
 
Последно редактирано:

Горе