Конкурс за лого

Vmoro

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Информация за фирмата и предложения само на лично.
Изиксвания:
- дизайнът на логото трябва да е авторски, да не копира или напомня на съществуващи лога;
- участниците в конкурса трябва да са носители на авторските права;
- логото да бъде предоставено във eps,png и jpeg формат;
- всеки участник има право на неограничен брой предложения;
Срок: 15.04.2014 - 15.05.2014г.
Моля да пишат само хора с опит в дизайна на лога! След,като ми пишат на лично ще им дам повече координати за изпращане на предложения, сегашното лого на фирмата и общо рамкиране на проетка.

Награда: 50лв.

ДА НЕ СЕ ПУБЛИКУВАТ ПРЕДЛОЖЕНИЯ В ТЕМАТА! (Изисквания от поръчителя)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс за лого

Благодаря Ви за предложенията! Очаквам още до края на конкурса. Успех!
 
От: Конкурс за лого

До сега получих само 2 предложения, което мисля, че се дължи на великденските празници. За това увеличавам срока на конкурса до 15.05. Чакам Вашите творения. Искам само да оточня, че с победителя ще се работи и за бъдещите банери, които няма да са малко.
 
От: Конкурс за лого

До сега получих само 2 предложения, което мисля, че се дължи на великденските празници....

Не е така. Получил си малко предложения, защото наградата ти е смешно малко. Сериозни хора, сериозни дизайнери няма да си направят труда за тази награда.
 
От: Конкурс за лого

Не е така. Получил си малко предложения, защото наградата ти е смешно малко. Сериозни хора, сериозни дизайнери няма да си направят труда за тази награда.

А каква трябва да е наградата според теб? Защото съм виждал ожесточени битки за награда от 20лв.(в които съм участвал и аз). При повечето дизайнери тук логото с три корекции е около 30-40лв. При положение,че никой няма да им види интелектуалния труд, освен мен, и няма как да го октрадне, като концепция... Освен малката награда не мисля, че трябва да се подценява и бъдещата работа за банери, които ще са изцяло по стандартни тарифи на дизайнера. Но пък вероятно има и такива,на които им е малко.
 
От: Конкурс за лого

Не е така. Получил си малко предложения, защото наградата ти е смешно малко. Сериозни хора, сериозни дизайнери няма да си направят труда за тази награда.
Цена от 50 лева за лого не е лоша. Виж цените на едни от най-добрите дизайнери във форума.. сравни цените и виж за какво става на въпрос...
Естествено е, че едно е да си поръчаш лого за 50 лева, друго е за 500.. Въпрос на качество е разбира се..

Аз лично работя с GDesigns И смея да твърдя, че момчето работи уникално,безупречно и винаги съм доволен от услугите му и то на страхотни цени..

Стига сте висяли и сте обсъждали на хората темите, като не те кефи цената подминаваш..
 
От: Конкурс за лого

Цена от 50 лева за лого не е лоша. Виж цените на едни от най-добрите дизайнери във форума.. сравни цените и виж за какво става на въпрос...

Няма какво да сравнявам, много добре знам кое какво е.

Стига сте висяли и сте обсъждали на хората темите, като не те кефи цената подминаваш..

Човека пита защо толкова малко предложения има и му казвам, но много хора не харесват истината.

А пък неговите думи, дето срещал "ожесточени битки за награда от 20лв." и е с идеята, че 30-40 лв. са много и 50-те лева които дава са направо джакпота оставям без коментар, за мен тези твърдения са нагли. Още повече и последващата работа за банерите - ми ако дизайнера не иска да работи банери, тогава какво правим?
 
От: Конкурс за лого

Няма какво да сравнявам, много добре знам кое какво е.



Човека пита защо толкова малко предложения има и му казвам, но много хора не харесват истината.

А пък неговите думи, дето срещал "ожесточени битки за награда от 20лв." и е с идеята, че 30-40 лв. са много и 50-те лева които дава са направо джакпота оставям без коментар, за мен тези твърдения са нагли. Още повече и последващата работа за банерите - ми ако дизайнера не иска да работи банери, тогава какво правим?

Дизайнера, като не иска да работи банери да не участва в конкурса, но едното не е обвързващо с другото естествено (няма как да задължа победителя да прави банери). Както и,ако 50лв. са му малко. Не съм казал, че 50лв са джакпота, но мисля, че за тия пари и за един час творчески процес може да се измисли нещо креативно. Явно според теб във форума са някакви магнати, за които 50лв. не са пари. И да - срещал съм голяма надпревара за награда 20лв., но не ми се рови във темите назад,за да ти покажа. Посочи ми един дизайнер от форума, на който цената на логото е над 50лв. и е затрупан от работа?
Не искам да подценявам труда на дизайнерите, просто наградата е според пазарни цени.
Странникът липсата на свежи теми покрай празниците май те кара да спамиш по теми, по които нямаш никакво отношение,а?
 
От: Конкурс за лого

Странникът липсата на свежи теми покрай празниците май те кара да спамиш по теми, по които нямаш никакво отношение,а?

:) .
 
От: Конкурс за лого

Писах на лични, ще се радвам да науча повече подробности за конкурса за лого. :)
 
От: Конкурс за лого

clover всичко, които са ми изпратили съобщение съм й върнал. Не мисля, че имам съобщение от теб.
 
От: Конкурс за лого

clover всичко, които са ми изпратили съобщение съм й върнал. Не мисля, че имам съобщение от теб.

Той не може да ти пуска ЛС, тъй като няма десет мнения. По-добре му драсни ти с условията на конкурса. :)
 
От: Конкурс за лого

Не трябва да се бъркат цените за лого изработка с цените за конкурс, (тука вече има състезание, може участникът да изпрати 100 предложения и пак да не е победител) следователно трябва да има стимул за да участва.
 
От: Конкурс за лого

Не трябва да се бъркат цените за лого изработка с цените за конкурс, (тука вече има състезание, може участникът да изпрати 100 предложения и пак да не е победител) следователно трябва да има стимул за да участва.

Да не би да предлагаш за 100 предложения наградата да е 5000лв.? По-горе съм разяснил за наградата. Нека да учстват хора, които наградата ги устройва.
 
От: Конкурс за лого

Остават по-малко от 15 дена. Очаквам още предложения. Въпрос към участниците - желаете ли да разпращам на всички участници предложенията?
 
От: Конкурс за лого

Ще метнеш ли едно лично да видя за какво става дума?
 
От: Конкурс за лого

Остават 2 дена до края на конкурса. Очаквам последни предложения.
 
От: Конкурс за лого

Конкурса приключва в 00:00 часа на днешния ден! Утре ще бъде обявен победителя!
 
От: Конкурс за лого

Конкурса приключи! Победител е потребителя с ник Atis. След връзка с него и дооточняване за формати и файлове, които трябва да изпрати, наградата ще му бъде изплатена. Благодаря на всички участници!
 

Горе