Конкурс за: Конкурс за лого

chrizzo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Начало на конкурса: 25.03.21 / 23:00ч

Краен срок на конкурса: 31.03.21 / 18:00ч

Дата за обявяване на победител: 31.03.21 / 20:00ч

Награда: 60лв.

Насоки към дизайнерите: име: "NeoNance", идеята на логото е да имитира ръст на цена на графика. Логото е за фирма занимаваща се с търговия на криптовалути. Имате пълна свобода за идеи. Към цветове не сме ориентирани още, но може да се ползва зелен цвят на тъмен фон. Може също така да се наблегне на двете NN в думата + продължението (eo,ance).

Запознат съм с правилата за организиране на конкурс и наградата е гарантирана.

Поздрави и успех на всички участващи,
Кристиан Стоянов
 
Последно редактирано:
Здравейте!

Ето едно предложение от мен.


Съчетал съм NN като нарастваща графика, която представлява също и самите bullish свещи :)
 
Здравейте!

Ето едно предложение от мен.


Съчетал съм NN като нарастваща графика, която представлява също и самите bullish свещи :)
Извинявам се за объркването, но думата е Neonance, просто съм го написал с 2 главни N, за да кажа, че може да се наблегне и на тях. Също така мога да добавя, че самото лого може да е от ляво на думата и в едни и същи цветове, а не над него, като в посочения вариант. Благодаря за отделеното време. Очакваме всички предложения. Успех.
 
Начало на конкурса: 25.03.21 / 23:00ч

Краен срок на конкурса: 28.03.21 / 18:00ч

Дата за обявяване на победител: 28.03.21 / 20:00ч

Награда: 60лв.

Насоки към дизайнерите: име: "NeoNance", идеята на логото е да имитира ръст на цена на графика. Логото е за фирма занимаваща се с търговия на криптовалути. Имате пълна свобода за идеи. Към цветове не сме ориентирани още, но може да се ползва зелен цвят на тъмен фон. Може също така да се наблегне на двете NN в думата + продължението (eo,ance).

Поздрави и успех на всички участващи,
Кристиан Стоянов
Ако не ти хареса никое от логата, предполагам ще се покриеш. За да не платиш на победителя.
 
Ако не ти хареса никое от логата, предполагам ще се покриеш. За да не платиш на победителя.
Съжелявам ако някой ви го е причинил, но ние не бихме си позволили подобно своеволие, което може по някакъв начин да опетни имиджа ни. Няма да приемам коментара като лична обида.
 
Здравейте, аз го написах по скоро като иронична шега. По принцип във форума има правило, когато се организира конкурс за лого да се упомене, че сте запознат с правилата за организиране на конкурс и, че наградата е гарантирана.
Това ще е във ваша полза, също и повече дизайнери могат да се включат.
Правилата за организиране на конкурс
Успех с конкурса.
 
Здравейте, аз го написах по скоро като иронична шега. По принцип във форума има правило, когато се организира конкурс за лого да се упомене, че сте запознат с правилата за организиране на конкурс и, че наградата е гарантирана.
Това ще е във ваша полза, също и повече дизайнери могат да се включат.
Правилата за организиране на конкурс
Успех с конкурса.
Благодаря за съвета, ще го добавя. Прочетох правилата преди това, но явно съм пропуснал да го добавя. Поздрави.
 
Hp8UHjZ.png
 
Извинявам се за объркването, но думата е Neonance, просто съм го написал с 2 главни N, за да кажа, че може да се наблегне и на тях. Също така мога да добавя, че самото лого може да е от ляво на думата и в едни и същи цветове, а не над него, като в посочения вариант. Благодаря за отделеното време. Очакваме всички предложения. Успех.
Благодаря за обратната връзка :)

В такъв случай предлагам и ето този дизайн:
https://ibb.co/cv8TvGg

Поздрави!
 
Тъй като нито едно от логата не ни допадна, удължаваме срока до 31.03.21г. в 20:00 обяваване на победител.
До тук логото на потребител @stoineff е най-доброто, но не е точно това, което искаме.
Поздрави и успех.
 

Горе