Търся: Консултантски услуги при отваряне на магазин

nekakav

Active Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Здравейте.
Отварям зоомагазин в гр. София. За съжаление нямам опит с подобни начинания. Въвеждам стоката в софтуер за складова наличност Microinvest Склад Про. Търся някой, който има опит с програмата и е склонен срещу заплащане да ми помогне при организацията на първоначалното въвеждане на стоките, така че впоследствие да мога да търся и намирам стоките по доставчик, да проверявам наличността и т.н. съвети и тънкости за гладкото опериране с продуктите.
Ще съм благодарен на всякаква помощ, съвети и контакти с хора и фирми, които биха могли да ми помогнат.

Поздрави!
- Борислав
 
Добре е да посочиш системата на която върви магазина.

Може да ти е странно, но все още има и физически магазини, които още по-странно - вървят и без системи :oops:

Иначе, има много клипчета в нета, поразгледай. Не е голяма драма да си ги въведеш и сам, просто повече занимавка ;)
 
Може да ти е странно, но все още има и физически магазини, които още по-странно - вървят и без системи :oops:

Иначе, има много клипчета в нета, поразгледай. Не е голяма драма да си ги въведеш и сам, просто повече занимавка ;)
Въобще не ми е странно, запознат съм донякъде с проекта на колегата (има даже тема във форума) и посочвам важна подробност която според мен ще му спести много време в обяснения.
А русофила избягал в UK какво му е смешно и той не знае
 
Microinvest Склад Про е системата, написал съм в поста. Или казвате на нещо друго система?
 
Въобще не ми е странно, запознат съм донякъде с проекта на колегата (има даже тема във форума) и посочвам важна подробност която според мен ще му спести много време в обяснения.
А русофила избягал в UK какво му е смешно и той не знае
Важната подробност е, че дори след моя пост, още не си забелязал, че тук не става въпрос за онлайн проект :) Човека отваря ФИЗИЧЕСКИ магазин, не WORDPRESS, сложил си е ЛОКАЛНО складова програма и иска да му се помогне в разучаването й ;)
 
Въобще не ми е странно, запознат съм донякъде с проекта на колегата (има даже тема във форума) и посочвам важна подробност която според мен ще му спести много време в обяснения.
А русофила избягал в UK какво му е смешно и той не знае
Е то има ли нещо дето да не е смешно
 
 

Горе