Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Rusnak

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Трябва ми човек за 7-8 статии на тема влага, мухъл и подобни. Повече - при личен разговор.
Плащане - по удобен за вас начин.
Срокове - горе-долу - 1 статия на ден

Очаквам условия, цена, примери и Skype/ICQ на лично.

Статии трябва да са страхотни. Всичко на български

Моля, да не ми пишат хора с цена по 100-150 лв. за 1000 думи.
Моля, да не ми пишат хора, които допускат повече грешки от мен
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Имате ЛС от мен :)
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Имате ЛС и от мен. Имам желание и време, за да започна.
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Още търся хора...
Моля, да не ми пишат хора, които:

- искат 2.5-3 лева предварително плащане и само по банков път и в петък в 16-50
- представят ми статии копирани от друг/и сайт/ове с променени 3-4 думи , като авторски материал от копирайтър с междунардно значение и слава
- искат по 1 лев на всяка дума , вкл. и , а , не , да, може, би, кога, утре...
- комбинират горе-посочени качества...

Толкова ли е трудно да сме честни и отговорни... Боже... Нито с един човек не спорих относно назначена цена. И в крайна сметка - нямам нито една нормална статия. Копирано, преведено, частично пренаписано, недописано, майко мило, та един ми пробутваше превод от Google Translate с думи - бате, само тря'а да се корегира малко...
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Здравей, пратил съм ви ЛС, надявявам се обявата все още да е валидна и да влезем в контакт.
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Здравейте,

пак е актуално.

В момента имам нужда от 2 статии (домашна техника. Повече за тема - ЛС).

Понеже изисквам да се спазва поне някакъв срок, (не 300 думи на 10 дни), понеже искам да сме коректни и честни, понеже искам да се заплаща по уговорена цена, а не по измислена по * 3, понеже, ако поръчвам материала за Бойко Борисов не искам да плащам за материала за строежите в Непал, понеже не възприемам 1 към 1 превода, като нещо много творческо и скъпо... - получих определение от колегите ви - "труден клиент" . Моля, да го имате предвид, за да не губим времето си взаимно.

Който е навит - ЛС.
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Ужас, сигурно си бил някой "началник" по времето на комунизма, ама не става вече тъй, гледам пишеш като че ли си единствения работодател - това не се харесва на хората - едва ли не наставничиш, аз такива клиенти за моите услуги - веднага им тегля една майна. Научете се да правите бизнес както трябва, а не по български - шефа наставничи и дава заповеди а, изпълнителя ( РОБотника ) слуша и изпълнява като че ли това е последната му работа на света. За да се намери човек за такава работа, първо работодатела трябва да е точен, никой не го кефи някой да го контактне и да започне да наставничи.
 
От: От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Ужас, сигурно си бил някой "началник" по времето на комунизма, ама не става вече тъй, гледам пишеш като че ли си единствения работодател - това не се харесва на хората - едва ли не наставничиш, аз такива клиенти за моите услуги - веднага им тегля една майна. Научете се да правите бизнес както трябва, а не по български - шефа наставничи и дава заповеди а, изпълнителя ( РОБотника ) слуша и изпълнява като че ли това е последната му работа на света. За да се намери човек за такава работа, първо работодатела трябва да е точен, никой не го кефи някой да го контактне и да започне да наставничи.

С какво написано от мен не си съгласен?
Ако много те засягат професионалните ми качества и биография - може да се свържеш с мен. Ще го обсъдим.

Имам много адекватни и чудесни партньори. Хора, които наистина си вършат работа. Трябват ми още. Пиша всичко за себе си - да са наясно какво ги очаква.

Щом не те устройвам - жив и здрав да си. Преча ли ти по някакъв начин? Нарушавам ли някакви правила , публикувайки изискванията ми? засягам ли личния ти живот? Навлизам ли в биографията ти ?

сигурно си бил някой "началник" по времето на комунизма
не, не съм. Друго?
Научете се да правите бизнес както трябва
добре шефе, я дай един Manual .

и изпълнява като че ли това е последната му работа на света
Никой не те кара да правиш нещо, но щом поемаш задължения...

За да се намери човек за такава работа, първо работодатела трябва да е точен
Ами така си е ) . И? точен съм ) с точни хора.

веднага им тегля една майна.
А от мен искаш да ги търпя?

...

моля , без оффтопик - който иска да ме научи на нещо или да научи нещо за мен - изпращайте въпросите/лекциите си на ЛС.
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Просто изказвам мнение относно постовете ти, с такова впечатление оставам, аз съм свикнал по друг начин да стават нещата, тук във форума повечето копирайтери са сериозни, а според мен ги подценяваш доста, поръчвал съм от доста хора статии, справяли са се чудесно, няма смисъл от такива публикации като 3тата и 5тата ти в темата, хората са сериозни/
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Просто изказвам мнение относно постовете ти, с такова впечатление оставам, аз съм свикнал по друг начин да стават нещата, тук във форума повечето копирайтери са сериозни, а според мен ги подценяваш доста, поръчвал съм от доста хора статии, справяли са се чудесно, няма смисъл от такива публикации като 3тата и 5тата ти в темата, хората са сериозни/

Разбирам те, и аз имам чест да работя не с един и не с два копирайтъра... Не първи ден, и не първа година... Просто искам още ).
Описано от мен е жизнен опит. Т.е. не го измислям, а описвам какво се случва. И какво не искам.
щом си намирам подходящ човек не го изпускам. но за да ми е лесно в бъдеще и приятно и спокойно на него във всички отношения - препочитам да съм точен и честен от начало. Възможно допускам грешки, възможно се изразявам по някакъв груб начин. Но не това, а действията ми и отношението ми към всеки конкретен човек е опредлящ фактор затова - какъв и кой съм. И без да разберете това - защо да правите пребързани изводи?
Ако това е нещо ново ... Извинявам се, ако засягам някой.
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Дай ми повече информация на лс.
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

ИМАМ ВЪПРОС КЪМ ХОРАТА, КОИТО СА ПИСАЛИ ПРОБНИ СТАТИИ - КОЛКО НА БРОЙ СТЕ И КОЛКО ОТ ВАС Е ОДОБРИЛ, ЗАЩОТО ИМАМ ЕДНИ СЪМНЕНИЯ, ХОРАТА МИ СЕ ОПЛАКВАТ, НО ГИ Е СТРАХ ДА ГО НАПИШАТ ПРЕД РУСКОТО ИЗЧАДИЕ.

И ОЩЕ ЕДИН ВЪПРОС - ЗАЩО НЕ ПРАЩАТЕ ВАШИ ГОТОВИ СТАТИИ ЗА ПРОБНИ, А ПИШЕТЕ ПРОБНИ СТАТИИ НА НЕГОВА ТЕМАТИКА?
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Според мен никого не одобрява, човека търси новия "Л. Толстой" на ХХІ век :)) Тъй че, хора не се напъвайте много. Готовите статии уж му харесват, но трябвало да се пише пробна и това при положение, че му трябват само 2-3 статии. А и защо пробната статия трябва да бъде от минимум 700 думи?!? Човека предлага да я плати ако му хареса. Аз чаках 5 дена да одобри моята статия, след това я продадох на друг. Когато се включи - ми каза, че била добра, но не това трябвало да се пише, а онова :))) много съм разочарована, с тези еврейски номера не е достойно да се живее. По-добре да се пробва на индийския пазар!
 
Последно редактирано:
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Какво се занимавате за 2-3 статии, че и пробни ще му пишете, като не му харесват да сяда и да пише да види как е. За това изисквам само предварително плащане като показвам какво съм писал преди. На който не му изнася нека да работи с пишлеметата на Копи/Пасте. Безплатен обяд няма
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

И аз това недоумявам, за 2-3 статии да пишете пробни?! Па ако се харесат, па ако не са... Имате ли толкова свободно време, че да го пилеете?
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Редактирано ;)
 
Последно редактирано:
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Това с пробните статии е пълна глупост, да ме извинявате за израза. Един автор със сигурност разполага с линкове към други проекти, които е изпълнявал и които може да предостави като примери за работата си на своите клиенти. Препоръката ми към копирайтърите е да не работят с хора, които настояват да получат безплатни пробни статии. Това е знак, че в цялата работа има нещо гнило и поръчителят е проблемен.
 
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

Променено мнение ...
 
Последно редактирано:
От: Копирайтинг/ рерайтинг - търся

------

Редактирано

-------------

Накратко - винаги плащам за пробни статии. Всички заинтересовани имат ЛС от "руско изчадие"
 
Последно редактирано:

Горе