Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
НАЛИЧНИ СА НОВИ ЦЕНИ - МОЖЕТЕ ДА СЛЕДИТЕ ЗА ТЯХ В "Копирайтинг услуги" темата от подписа.

РЕВЮТА:

Получих статията още вчера вечерта. Тоест няколко часа след като бях изпратил на ЛС желаните от мен думи.
Бях задал на колегата 3 ключови думи и мога да кажа че е успял доста добре да направи статията и умело да включи думите на подходящите места. Статията е написана изключително добре (определено ме учуди) и не е писана само с цел СЕО, ами е и изключително информативна. Освен това ме впечатли и бързината с която е успяла да се справи, само няколко часа. Поздравения за което, мога да кажа че лично аз ако имам нужда от статии определено бих се спрял на fifi.

Получих си първата статия-отлична за първа статия която не е по обща, а по специфична тема.Личи си че е отделено време за навлизане в темата, статията е информативна но и приятна за четене.
:D

Ако няма спад в качеството (често срещан проблем при копирайтърите) ще поръчвам постоянно!

Получих статия - много съм доволен, приятна за четене, не открих някакви сериозни граматически или пунктуационни грешки - така, че горещо препоръчвам!

И аз си получих първата статия. Страхотна е!!!
 

Прикачени файлове

  • Copywriting.jpg
    Copywriting.jpg
    88.6 KB · Преглеждания: 57
Последно редактирано:
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Аз вписвам ли се? :)
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Не искам ревю, виж сайта в подписа ми и ако мислиш че ще се справиш ще поръчам 10
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Не искам ревю, виж сайта в подписа ми и ако мислиш че ще се справиш ще поръчам 10

Имаш ЛС. :)
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Остава 1 безплатно ревю. :)
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Безплатните ревюта вече са "усвоени" :D
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Получих статията още вчера вечерта. Тоест няколко часа след като бях изпратил на ЛС желаните от мен думи.
Бях задал на колегата 3 ключови думи и мога да кажа че е успял доста добре да направи статията и умело да включи думите на подходящите места. Статията е написана изключително добре (определено ме учуди) и не е писана само с цел СЕО, ами е и изключително информативна. Освен това ме впечатли и бързината с която е успял да се справи, само няколко часа. Поздравения за което, мога да кажа че лично аз ако имам нужда от статии определено бих се спрял на fifi.
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Получих статията още вчера вечерта. Тоест няколко часа след като бях изпратил на ЛС желаните от мен думи.
Бях задал на колегата 3 ключови думи и мога да кажа че е успял доста добре да направи статията и умело да включи думите на подходящите места. Статията е написана изключително добре (определено ме учуди) и не е писана само с цел СЕО, ами е и изключително информативна. Освен това ме впечатли и бързината с която е успял да се справи, само няколко часа. Поздравения за което, мога да кажа че лично аз ако имам нужда от статии определено бих се спрял на fifi.

Мерси колега, радвам се, че текста ти е харесал! :) Между другото съм колежка (само информативно да вметна). :D
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Получих си първата статия-отлична за първа статия която не е по обща, а по специфична тема.Личи си че е отделено време за навлизане в темата, статията е информативна но и приятна за четене.
:D

Ако няма спад в качеството (често срещан проблем при копирайтърите) ще поръчвам постоянно!
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Все още приемам поръчки... :)
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Получих статия - много съм доволен, приятна за четене, не открих някакви сериозни граматически или пунктуационни грешки - така, че горещо препоръчвам!
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Ъп, ъп, нагорее. :)
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Нов метод на плащане. Вече можете да поръчвате статии и да плащате чрез PayPal. :)

П.П.: Към момента не приемам поръчки. Най-рано ще съм свободна за другата седмица.
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

на какъв език?
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

на какъв език?

Статиите ги пиша на български.

Превода на статии е от английски на български.
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Свободна съм за поръчки. Можете да пишете на ЛС. Предлага се и опция за разговор по телефон, или договаряне чрез скайп и имейл. :)
 
От: Копирайтинг - статии на всякаква тематика с до 20% отстъпка от цената

Уикенд промоция

Поръчалите пакет от 10 статии с големина 200, 300 или 400 думи, ще получат още 3 статии със същата големина БЕЗПЛАТНО!

:)
 

Горе