Копирайтинг услуги на ниски цени

iskous

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Привет,
Това е новата ми тема, която е свързана с моето хоби - копирайтинга или просто казано - писане на статии. Занимавам се с това от много дълго време. Статиите са уникални и пиша на всякаква тематика.

С какво съм по-различен от останалите ?
- коректен съм.
- работя бързо.
- плаща се след свършена работа.


Обикновено предпочитам да се занимавам с дългосрочна работа, която е свързана с писането на уникални статии, но предлагам и писане на индивидуална статия или няколко.

ЦЕНИ за дългосрочна работа:

1 седмица - 30лв.
Включва: Написване на 7 уникални авторски статии за Вашият сайт или блог. Брой думи: 150-250.

1 месец - 100лв.
Включва: Написване на 25 авторски уникални статии за Вашият сайт или блог. Брой думи: 250-350.

Цени за индивидуална статия:

Уникална статия от 150-250 думи - 4лв.

Уникална статия от 250-400 думи - 5лв.

Мнения от други потребители:

Доволен съм от работата на iskous. Бързо си свърши работата, за по-малко от час статията беше готова. Само му споменах сайта в каква област е и оставих на него сам да прецени тематиката, насочеността на статията. Справи се с това, статията е хубава, актуална и ще бъде от полза за сайта. Няма допуснати правописни грешки. Смятам, че е коректен и способен, препоръчвам го ако ви са нужни статии за вашите сайтове.

Получих статията си. Много добре беше написана. Без граматически или пунктуационни грешки. Харесвам стила му/й на писане. Препоръчвам!
 
Последно редактирано:
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Преразказваш ли ЕН статии, и ако да на какви цени ?
Говоря за статии от 500 думи.
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Може ли едно ревю за мен на Английски ?
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Не предлагам писане на английски, а само на български.
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Записвам се за едно от безплатните ревюта.
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Записвам се за едно от безплатните ревюта.

Приет се! Имате лично съобщение!
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

То статия от 100 думи статия ли е?
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Доволен съм от работата на iskous. Бързо си свърши работата, за по-малко от час статията беше готова. Само му споменах сайта в каква област е и оставих на него сам да прецени тематиката, насочеността на статията. Справи се с това, статията е хубава, актуална и ще бъде от полза за сайта. Няма допуснати правописни грешки. Смятам, че е коректен и способен, препоръчвам го ако ви са нужни статии за вашите сайтове.
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

НЯМА СВОБОДНИ РЕВЮТА ВЕЧЕ!

Свободен съм за нови поръчки.
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Получих статията си. Много добре беше написана. Без граматически или пунктуационни грешки. Харесвам стила му/й на писане. Препоръчвам!
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Благодаря за мненията! Очаквам поръчки :)
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Приемам нови поръчки.
 
От: Копирайтинг услуги на ниски цени

Здравейте, бих иска да поговорим по работа малко, но в Skype ако не ви е проблем! Благодаря предварително!
 

Горе