Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

ggenchev

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,
наскоро стартирахме един проект с малък екип от копирайтъри, който все още е в процес на развитие.
Тук, можете да разгледате цените и услугите, които предлагаме.
Както повелява традицията, за да се убедите в качеството на нашите услуги, предлагаме 5 броя безплатни ревюта, а именно, перифразиране/пренаписване на текст и превод от руски или английски до 300 думи (приблизително).
Първите пет желаещи, които се свържат с нас, чрез формата ни за контакт или на мейл: [email protected] ще са с предимство.
Приятна вечер!

ПС - Малко офтопик, но...приемаме всякакви съвети и забележки относно сайта - неговата функционалност и визия (винаги има интересни коментари тук по тези въпроси, от които човек научава доста).
Не се притеснявайте да ни пишете.
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Бива ли толкоз постно:
http://www.procopywriter.net/услуги/
Сложете описание за всяка услуга и бутон поръчай. И тоя дето преписва с тефтер акофти избор - аз го асоциирам с копиране/преписване/крадене.
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Бива ли толкоз постно:
http://www.procopywriter.net/услуги/
Сложете описание за всяка услуга и бутон поръчай. И тоя дето преписва с тефтер акофти избор - аз го асоциирам с копиране/преписване/крадене.
Много уместна забележка, ще сложа някаква форма с падащо меню за вида поръчка (мислех нещо подобно, но изникнаха други задачки и съвсем изключих.).
За картинката не се бях замислил - мерси много за препоръките!
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Здравей, може ли едно ревю за мен, нещо енциклопедично, например за торните бръмбари, лисиците или някакви други животинки :)
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Бих взел ревю и аз, ако има драсни едно лично и ще ти дам инфо за статията
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Здравейте, както написах в уводния пост - поръчки за ревюта приемаме само през формата на сайта или на посоченият мейл.
Засега има двама желаещи.
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Пуснах мейл, очаквам отговор, благодаря
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Останаха три безплатни ревюта.
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Здравейте, както написах в уводния пост - поръчки за ревюта приемаме само през формата на сайта или на посоченият мейл.
Засега има двама желаещи.
e значи се отказвам, приемайте си ги
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Махнете това "продължителност". Как един текст ще има продължителност?
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Днес си получих ревюто, статията е по зададена от мен тема, добре написана, няма правописни грешки, 100% уникална според Адвего, пасва ми на сайта, доволен съм
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

Днес си получих ревюто, статията е по зададена от мен тема, добре написана, няма правописни грешки, 100% уникална според Адвего, пасва ми на сайта, доволен съм
Благодаря за положителния отзив!
Ще предам на момичето от екипа ни. :)
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

И аз съм доволен от статията си. Получих я изключително бързо, това много ме зарадва :)
Благодаря, втората също е готова, но утре ще я чекна още веднъж и пращаме.
 
От: Копирайтинг услуги от Procopywriter.net

За членове на форума, може да обсъдим отстъпка.
 

Горе