Копирайтинг

абе понякога е по важно количеството отколкото качеството, защото качественото излиза скъпо, а за сайт, който сега тръгва му трябва много съдържание ( освен ако не е някой инвеститор за да може да развие сайта както по добава ). Поне аз не съм инвеститор:)

Offtopic:

@ioio Имате спешна нужда от редизайн и пренаписване на целия сайт. Също така не е много уместно да продавате продукт, и на същия сайт да имате адсенс
 
man0l каза:
@ioio Имате спешна нужда от редизайн и пренаписване на целия сайт. Също така не е много уместно да продавате продукт, и на същия сайт да имате адсенс

кое не ти харесва на саита.
ще се радвам да чуя някакви конкретни неща та да помисля върху тях.А за адсенса си може и да си прав просто още довършвам нещата с продажбите и после ще го мисля въпреки че незнам дали пречи.
 
MsGeR каза:
Е защо не може ако не си пълнолетен . Аз лично уча 4върта година в Езикова Гимназия с АЕ . Нима това е малко и няма да мога да превеждам от Английски ?

Дори да си завършил 1ва Английска това пак не те прави достатъчно компетентен за да правиш преводи на текстове с икономическа или юридическа тематика... или пък copywriting.. :roll: Пробвай и ще разбереш.
Моя съвет е да заложите на определна тематика, с чиято терминология сте запознати за да сте успешни и да имате доволни клиенти.
Успех! :)
 
eMarketer каза:
MsGeR каза:
Е защо не може ако не си пълнолетен . Аз лично уча 4върта година в Езикова Гимназия с АЕ . Нима това е малко и няма да мога да превеждам от Английски ?

Дори да си завършил 1ва Английска това пак не те прави достатъчно компетентен за да правиш преводи на текстове с икономическа или юридическа тематика... или пък copywriting.. :roll: Пробвай и ще разбереш.
Моя съвет е да заложите на определна тематика, с чиято терминология сте запознати за да сте успешни и да имате доволни клиенти.
Успех! :)
Разбира се нещата се проверяват от юристи. И имаме преводачи, които са завършили училище в U.K
 

Горе