Предлагам: Копирайтърски услуги на български език

desoe

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте!

Дойде време и аз да си пусна темичка във форума, защото наистина ценя високо това място и хората в него. Но понеже знам, че времето ви е ценно, карам го по същество.

Казвам се Константин и съм на 31 години. Работя в сферата на медиите от 2009 година в следните ресори: спорт и лайфстайл. Под лайфстайл не визирам с кого е спала Николета, къде си го е пъхал Азис и тем подобни, а покривайки неща като музика, кино, литература, театър и всичко по-интересно около известните личности, за които си струва да се пише. Това обаче не означава, че се ограничавам единствено със спорт и лайфстайл. Ако имате запитване за други ресори, пишете ми!

Работил съм в следните медии:

Sporta.bg
iNews.bg
Div.bg
Vibes.bg (основател съм на проекта)
MMA.bg
GoGuide

В момента пиша за:

Soundtrack.bg - медия за ентъртейнмънт новини.

Отделно от това и пиша превюта на футболни мачове за бетинг сайтове на английски език. Това е единственият ми ангажимент на английски, защото не се чувствам достатъчно уверен, за да пиша на този език на други теми. Или иначе казано, ако ви трябват текстове на тема футбол или спорт на английски език, можем да говорим.

Предлагам линкове на авторските ми профили в сайтовете, за да разгледате:

LINK: Vibes.bg (в момента местим хостинга и може да не се отвори някой път)
LINK: Sporta.bg
LINK: Div.bg
iMusic.bg
iSports.bg
iTravel-bg.com

Ако искате да ме тествате относно писане на бетинг ревюта/превюта (на БГ и английски), винаги можете да се свържете с мен.

Мисля от време на време да пускам по някой линк с мой нов материал, за да ъпдейтвам темата.

Това е от мен! Можете да се свържете с мен по следните начини:

* лично съобщение тук
* email: [email protected]
* skype: the_mess1ah
 
Последно редактирано:
За тази цена качеството е страхотно! Много добър стил, коректност и изпълнителност! Препоръчвам с две ръце!
 
Работил съм с Константин няколко пъти и мога да кажа, че има уникален талант! Пише бързо, качествено и много творчески!

Пишете му, няма да сбъркате!
 
Здравейте,

от www.copyvibes.eu сме отворени за нови ангажименти. На сайта можете да разгледате повече за услугите ни. Поздрави!
 
Няма развитие в тази... "професия". Цикъл. Заради това, поне към момента съм се отказал. Няма перспектива.
 

Горе