Предлагам: Копирайтър и копирайтинг услуги

Начинът по който да се откаже поръчка се избира от самия изпълнител: било то чрез телефонно обаждане, чрез писмо, чрез лично посещение или по друг начин. От посочената от теб информация се вижда, че копирайтърката е коректна, явно теб те е яд, че те отсфириха. Има и други копирайтъри, с които да работиш.
Еми поръчай си текст, като е коректна)))
 
Еми поръчай си текст, като е коректна)))

karlson - вече съм поръчвал и работя с нея, тя си е коректна. ;)
 
karlson - вече съм поръчвал и работя с нея, тя си е коректна. ;)
Всеки има различни критерии и разбирания, щом ти харесва да работиш това е твое право. Моя опит с нея не е толкова радостен, но пък знае ли човек може да е коректно да приемеш поръчката, да поискаш описание на статиите в текстов формат и после да я откажеш без да даваш обяснение или обяснението ти да е: "Казах довиждане и лека вечер"...
 
Как пък все някой е недоволен. Пак си поръчах 10 статии и вола, след 2 дни ги имах в пощата. Ей тия хейтъри и използвачи край няма...Добре, че поне не е само в България, та да мога да си отдъхна.
 
Как пък все някой е недоволен. Пак си поръчах 10 статии и вола, след 2 дни ги имах в пощата. Ей тия хейтъри и използвачи край няма...Добре, че поне не е само в България, та да мога да си отдъхна.

Благодаря :)

Свободна съм за още поръчи.
 
Вече предлагам пакети от статии. Можете да поръчате 10-15-20 или колкото искате. Минималният брой е 10. Във всеки пакет ще бъде включена отстъпка.

Приятен ден на всички :)
 
Извинявам се за намесването, но нито така се прави сайт, нито мога да видя повече от 3 статии в сайта, а и аз ако бях на мястото на @karlson също нямаше да мога да говоря по телефон. При мен влизат десетки клиенти всеки ден, за да уговаряме условия, да правим оферти и т.н. Само ми трябва някой да се обади, че аз да си зарежа бизнеса и да тръгна да провеждам разговор за 2 статии. Давам го като градивна критика, не като хейт, тъй като и аз се занимавам с копирайтинг.
 
cross - Не можеш се опреш на малкия пръст на тази копирайтърка, стой по-далеч от нея, и въобще от копирайтърството, че и тук в това мнение написа глупости. Явно си далеч не само от копирайтърството, но и от правенето на бизнес.
 
cross - Не можеш се опреш на малкия пръст на тази копирайтърка, стой по-далеч от нея, и въобще от копирайтърството, че и тук в това мнение написа глупости. Явно си далеч не само от копирайтърството, но и от правенето на бизнес.
Добре, аз те знам, че си редовен клиент.
Би ли ми показал кога поръча, плати или заяви някакви статии, за да се изразяваш с подобни изрази? Аз казах ли нещо за уменията и таланта на въпросното момиче? Ти защо само си търсиш някой да се заяждаш....
А относно "бизнеса" - явно не съм далеч, след като съм писал за някои от най-големите сайтове в България ( че и за някои световни ). Не знам ти с какво се занимаваш, но определено е най-лесно да прикриваш неграмотното и небрежно отношение към живота зад маската на голям бизнесмен без да си показал нищо твое. Пак казвам, опитах се да помогна на колежката, а не да хейтя. Освен това не смятам да се занимавам с твоята кретенска личност повече.
 
Добре, аз те знам, че си редовен клиент.
Би ли ми показал кога поръча, плати или заяви някакви статии, за да се изразяваш с подобни изрази? Аз казах ли нещо за уменията и таланта на въпросното момиче? Ти защо само си търсиш някой да се заяждаш....
А относно "бизнеса" - явно не съм далеч, след като съм писал за някои от най-големите сайтове в България ( че и за някои световни ). Не знам ти с какво се занимаваш, но определено е най-лесно да прикриваш неграмотното и небрежно отношение към живота зад маската на голям бизнесмен без да си показал нищо твое. Пак казвам, опитах се да помогна на колежката, а не да хейтя. Освен това не смятам да се занимавам с твоята кретенска личност повече.

Моля, темата ми да не се превръща в тема за обиди и всякакви други неприлични изрази. Всеки изказа мнението си, за което благодаря, но обиди няма да толерирам.

Приятен ден!
 
cross - айде, отивай да правиш големия бизнес, а? ;)
 
Тази седмица е седмица на любовта. Поради тази причина, вземете 2 статии на цената на 1. Офертата важи до края на месеца :)
 
Здравейте! Добавено е ново място в описанието на темата, където можете да ме откриете. Очаквам ви!
 

Горе