Търся: Копирайтър/и

Martin Kolev

Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Търся хора, които да пишат статии за няколко сайта. Темата е ревюта на телефони, сервиз за мобилни телефони. сравняване на можели телефони. Хората, които ще избера впоследствие ще трябва да изпратят статия и цена на която оценяват труда си..
Ще избера хората според това дали статиите ни устройват.

Поздрави.
 
Здравейте!
Може ли да се пробвам за темата-ревюта на телефони?И някаква допълнителна информация да ми кажете,ако е възможно!
Благодаря!
 
Търся хора, които да пишат статии за няколко сайта. Темата е ревюта на телефони, сервиз за мобилни телефони. сравняване на можели телефони. Хората, които ще избера впоследствие ще трябва да изпратят статия и цена на която оценяват труда си..
Ще избера хората според това дали статиите ни устройват.

Поздрави.
Привет, ще се радвам да работим заедно. Имам дълът опит като автор и редактор в областта на журналистиката. В последните 2-3 години работя като копирайтър на свободна практика, а една от основните ми тематики е свързана именно с мобилните телефони и сервиза им. Камен Петров
 
Привет, ще се радвам да работим заедно. Имам дълът опит като автор и редактор в областта на журналистиката. В последните 2-3 години работя като копирайтър на свободна практика, а една от основните ми тематики е свързана именно с мобилните телефони и сервиза им. Камен Петров
Смяна на дисплей на Vertu
H2 Потърсете бърза и качествена помощ
Независимо, че често се налага да отстраняваме и други проблеми при тази престижна марка, една от най-често срещаните причини хората да търсят специалистите от Apple service, е предлаганата от нас услуга за смяна на дисплей на Vertu.
Наранените или счупени стъклени части този луксозен смартфон, в нашия сервиз ще бъдат отремонтирани бързо, качествено и на приемливи цени. Сред услугите, които предлагаме, са и сменяне на счупените стъкла, дисплеи и тъчскрийн на мобилния ви смартфон, придружени от гаранция. Можем да ви помогнем, след като се обърнете към нас, независимо какъв модел Vertu притежавате и колко е сложна повредата.
H2 Защо не работи адекватно на вашия Vertu
Причините екранът на мобилното ви устройство да не работи добре, могат да бъдат няколко. Основно те са две категории - или изобщо не показват изображение, или то се показва само донякъде.
Ремонт на екрана на Vertu може да се наложи и защото сте изпуснали телефона си или пък сте го намокрили.
Тогава подменянето му е наложително.
Основните повреди, налагащи подмяна, с които се сблъскваме в Apple service, са:
*Изпускане;
*Намокряне;
*Петна;
*Пукнатини;
*Липсващо или лошо изображение;
*Бял екран;
H2 Не се опитвайте да действате сами
Без значение какъв е проблемът с вашия Vertu, нашите специалисти, а и самите производители съветват да не се опитвате да го отстраните сами. Обърнете се към професионалисти ни и те ще намерят най-доброто решение за вас, а диагностиката е безплатна.
Vertu има уникални технически характеристики, които налагат да бъде ремонтиран със специфични методи и специализирано оборудване, които не всеки сервиз предлага. Неговите компоненти имат ръчна сглобка, частите са скъпи, така че непрофесионалната намеса е неприемлива. На всичкото отгоре, защитата му е от сапфирено стъкло, така че доверете се на експертите от Apple service, за да нямате и за в бъдеще проблеми с вашия Vertu.
 
Търсите ли все още хора?
Дай да видиме какво можеш като копирайтър. Ревюто ще ти е в тази тема, пред всички, 300 думички свободен текст, уникален.
 
Текстовете, които пиша, се публикуват в интернет само след заплащане.
Е как да разбера, дали ставаш за копирайтър, ако те е срам да врътнеш една малка статия, като ревю.
 
Като ми пишеш на лично съобщение изискванията си. Там ще ти пратя и текста според зададените условия. И бъди спокоен, статията няма да бъде "врътната" :)
 
Не се измъквай от въпроса, чакаме 300 думи статия на произволна тематика. Във форума има професионални доказани копирайтъри, с какво ще ме накараш от теб да купувам статии, като не искаш да пуснеш едно ревю.
 
Не съм се вмъквал, че сега да се измъквам. Надявам се да дочакаш такава статия. Уважавам колегите и се уча от тях, за да се усъвършенствам. Не съм карал, не карам, няма и да накарам когото и да е да купува статии от мен. Обикновено услугите ми използват интелигентни хора, които ценят времето си и качеството на изработката.

Хубав ден!
 
Изпращате ли устройствата за ревю или по-скоро трябва да фантазираме?
 

Горе