Търся: Копирайтър(и)

manuel

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Работим по разнообразни проекти, някои са наши, а други на клиенти и са на разнообразни тематики.
В момента търсим креативен човек, с опит в писането на атрактивни и пикантни статии, тематиката е тип женско списание.

Моля, желаещите да изпратят на ЛС:
- портфолио;
- цени;
- капацитет - колко статии биха могли да пишат на седмична база от средно 300 думи;
- предпочитани начини на плащане;
- фактури (незадължително)?

Желанието ни е да работим дългосрочно с човек или хора, като с времето работата вероятно ще се увеличава.
Ако намерим подходящ човек, веднага ще му възложим(и платим) 1-2 пробни материала.

Поздрави,
Мануел
 
Здравейте,

Работим по разнообразни проекти, някои са наши, а други на клиенти и са на разнообразни тематики.
В момента търсим креативен човек, с опит в писането на атрактивни и пикантни статии, тематиката е тип женско списание.

Моля, желаещите да изпратят на ЛС:
- портфолио;
- цени;
- капацитет - колко статии биха могли да пишат на седмична база от средно 300 думи;
- предпочитани начини на плащане;
- фактури (незадължително)?

Желанието ни е да работим дългосрочно с човек или хора, като с времето работата вероятно ще се увеличава.
Ако намерим подходящ човек, веднага ще му възложим(и платим) 1-2 пробни материала.

Поздрави,
Мануел
Здравейте!
Интересувам се от вашата обява.
Капацитет- между 10-15 статии на седмица, но не повече от това.
Цената ми е плаваща, зависеща от нивото на заетост. Между 4-6 лв за 100 думи.
Ще се радвам да ми се възложи пробен материал :)
 
Здравейте имам опит в сферата на творческото писане - статии, набиране на текстове и информация, поддържане на сайтове, пускане на
рекламни обяви, редакции и други. Умения и опит в творческото писане, създаване на текстове и статии в социални медии, поддръжка на
фейсбук страници и групи, любителско рисуване и любителска фотография. Цени - по договаряне според брой думи на статия. Предпочитани начини на плащане - Еконт, Изипей и други куриерски услуги за парични преводи. Фрийлансър съм и не издавам фактури. Капацитет - 3-4 статии седмично, в зависимост също от дължината и сложността на темата. При интерес пишете ми!
[email protected]
Прилагам свое портфолио със статии в социални медии, създадени от мен:
https://www.peika.bg/statii_l.al_ai.101721.html
https://www.meridian27.com/author/veronika-pavlova
https://www.spisanie.to/author/veronika-pavlova/
http://www.highviewart.com/authors/veronika-pavlova-230.html
 
мисля,че ще ви бъда полезен,може да дадете тема,по която да разработя статияи и ако сте доволни да ме назначите едва ли ,на седмица мога най-много 5 ,защото съм ученик,но мисля че и повече ще мога ,за 100 думи 5лв
 
Бре, какъв оправен ученик! За 100 думи-5лв. Веднага ще ти ги дадат. Ние тук работим още докато си ходел прав под масата и не взимаме по 5лв на 100 думи, ама на теб ще ти дадат. Това ДО ви се отразява зле на учениците, съвсем се отнесохте.
Впрочем, не кандидатствам по тази стара обява. Излезе ми съобщение в пощата и реших да видя раздвижването на какви се дължи. Окин ме развесели рано преди работа.
 
Бре, какъв оправен ученик! За 100 думи-5лв. Веднага ще ти ги дадат. Ние тук работим още докато си ходел прав под масата и не взимаме по 5лв на 100 думи, ама на теб ще ти дадат. Това ДО ви се отразява зле на учениците, съвсем се отнесохте.
Впрочем, не кандидатствам по тази стара обява. Излезе ми съобщение в пощата и реших да видя раздвижването на какви се дължи. Окин ме развесели рано преди работа.
Ако цената не им харесва ще я сменя ,а и ако е добре написано и ако им хареса не виждам проглем това,че на вас не са ви плащали толкова си е ваш проглем ,писал съм и преди хареса се на хората ,не виждам проглем отново да се пробваме ако стане ще стане ,ако не няма да стане ,лек ден и приятна работа.
 
Сигурна съм, че ще е добре написано. Е, правописът може малко да куца, но това не знам какъв проГем може да е :). Аз нямам проГлеми, пиша отдавна и съм наясно с работата, изискванията и заплащането. И с правописа също. Успех! Лек ден и приятно учене. ДО изисква малко повече усилие.
 
Сигурна съм, че ще е добре написано. Е, правописът може малко да куца, но това не знам какъв проГем може да е :). Аз нямам проГлеми, пиша отдавна и съм наясно с работата, изискванията и заплащането. И с правописа също. Успех! Лек ден и приятно учене. ДО изисква малко повече усилие.
Мисля,че моят правопис не те засяга все пак няма да работя за теб,аз имам работа също, но искам да започна 2ра ,браво радвам се ,но както казах мога да я сменя ,мога да се постарая ,но не и за вас лек ден.
 
Убедена съм, че планираната втора работа е въпрос, който ще се реши най-много до края на деня. Високото качество заслужава достойно заплащане, съгласна съм. Аз самата не предлагам и не изисквам нито старание, нито нещо друго, не съм работодател. Но пък съм сигурна, че някой такъв ще бъде впечатлен.
 
Убедена съм, че планираната втора работа е въпрос, който ще се реши най-много до края на деня. Високото качество заслужава достойно заплащане, съгласна съм. Аз самата не предлагам и не изисквам нито старание, нито нещо друго, не съм работодател. Но пък съм сигурна, че някой такъв ще бъде впечатлен.
Благодаря лек ден
 
От 3 твои поста стана ясно, че не заслужаваш и 5 стотинки. Но пък респект за самочувствието ти.
Наблягай на домашните.
Дам самочувствието си го имам и то заслужено ,аз си наблягам за това имам хубави оценки.
 
По български език колко имаш? Че дотук си за "слаб 2".
Чисто 6 плюс олимпиади ,теб нз какво те засяга ама ок ,нито съм те питал за мнение ама хубаво
 
За жалост не я пази от такива като теб ,които се месят там където не им е работата.
Защо просто не замълчиш, имайки предвид, че вероятно си по-малък на години и с много по-малко опит от всички тук. Грешката е в теб, защото пишеш страшно неграмотно. Няма как да се занимаваш с копирайтинг, когато не си наясно с правилата в българския език. Това не е за всеки. Ако те влече, първо ги научи, упражнявай се и чак тогава започни. Цените дори няма да коментирам, но се замислям, че трябва да вдигна моите... :D
 

Горе