Търся: Копирайтър(и)

Защо просто не замълчиш, имайки предвид, че вероятно си по-малък на години и с много по-малко опит от всички тук. Грешката е в теб, защото пишеш страшно неграмотно. Няма как да се занимаваш с копирайтинг, когато не си наясно с правилата в българския език. Това не е за всеки. Ако те влече, първо ги научи, упражнявай се и чак тогава започни. Цените дори няма да коментирам, но се замислям, че трябва да вдигна моите... :D
Вие ако бяхте по-умни от мен нямаше да се занимавате с "дете,което не разбира от тези неща ",а щяхте със своите и мисля ,че малко прекалявате,защото като всеки друг аз си търся втора работа това ,че ме чувствате като някаква конкуренция си е ваш проглем ,нито ще работя при вас ,всеки има шанс за работа и мисля че един човек ,който е здравомислещ няма да постъпва като вас ,колкото до цените съм казал 100 пъти ,че цената не ми е проглем ,така че ако обича те се въздържайте от гейт коментари,защото това е сайт за изява на желание ,а не хейт център
 
Вие ако бяхте по-умни от мен нямаше да се занимавате с "дете,което не разбира от тези неща ",а щяхте със своите и мисля ,че малко прекалявате,защото като всеки друг аз си търся втора работа това ,че ме чувствате като някаква конкуренция си е ваш проглем ,нито ще работя при вас ,всеки има шанс за работа и мисля че един човек ,който е здравомислещ няма да постъпва като вас ,колкото до цените съм казал 100 пъти ,че цената не ми е проглем ,така че ако обича те се въздържайте от гейт коментари,защото това е сайт за изява на желание ,а не хейт център
 
Пич, вземи се събуди, още си зелен, а светът не е розов. Колкото по-рано се научиш да уважаваш мнението на останалите, толкова по-добре за теб. Ще се абстрахирам от годините разлика, които имаме и ще подходя чисто колегиално.

1. Представяне - няма го никакво. Употребата на съкращения и разговорна реч по никакъв начин няма да впечатли нито предлагащите работа, нито колегите - не биха те сметнали за конкуренция, ама изобщо.

2. Умения -и те ти куцат. Адмирации за самочувствието, както и за желанието да изкарваш пари. Цената изобщо не бих я коментирал, защото пазарът е отворен за всички. Ако не си разбрал - проблемът не е в цената, а в некачествената услуга, която би извършил.

2.1 "Малко" грешчици :)

Чисто 6 плюс олимпиади ,теб нз какво те засяга, ама ок ,нито съм те питал за мнение, ама хубаво.
Благодаря, лек ден.
Дам, самочувствието си го имам, и то заслужено ,аз си наблягам, затова имам хубави оценки.
Такова животно като Дам - няма.
За жалост не я пази от такива като теб, които се месят там, където не им е работата.

Ти нямаш коментар без грешка :) Употребата на сложни изречения е доста готино, но повторенията - дразнят. Въпреки че явно имаш талант да употребяваш "ама" два пъти в изречение.

Малко си скаран и с разстоянията преди и след запетаите, ама дай да не бъдем дребнави.

Или смени тази дейност (копирайтинга) с друго, или почни да се ограмотяваш.

Надявам се и ти си напълно наясно, че оценките невинаги са отражение на знанията.

Успех.
 

Горе