Търся: Копирайтър на тема: Здраве + Спорт

medi

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,
Търся човек, който да може да пише статии на тема: Здраве, храни и диети и спорт.
Става въпрос за постоянна работа.

Моля ако имате интерес да ми пишете на лично.
 
Здравейте! Проявявам интерес към обявата. Ще се радвам, ако ми изпратите ЛС с Ваш мейл, тъй като аз не мога да го направя.
 
Здравейте, проявявам интерес към представената от вас обява. Пишете ми на лично съобщение, тъй като съм нова и все още правата ми в сайта са ограничени.
 
Здравейте,

Имам опит в писането на статии на посочените от Вас теми, така че за мен ще бъде удоволствие да работим заедно.
Можете да се свържете с мен на имейл [email protected] за да обсъдим подробностите.
 
Здравейте проявявам интерес към обявата Ви. Ако все още търсите хора съм на разположение.
 
Здравейте,
Търся човек, който да може да пише статии на тема: Здраве, храни и диети и спорт.
Става въпрос за постоянна работа.

Моля ако имате интерес да ми пишете на лично.
Здравейте,
Търся човек, който да може да пише статии на тема: Здраве, храни и диети и спорт.
Става въпрос за постоянна работа.

Моля ако имате интерес да ми пишете на лично.

Здравейте! Проявявам интерес. Тематиката ми е добре позната, разработвала съм я. Сериозен и опитен професионалист съм.
 
Здравейте! Проявявам интерес. Тематиката ми е добре позната, разработвала съм я. Сериозен и опитен професионалист съм.
 
Здравейте,

Поради големия интерес, ще прегледаме всички запитвания и ще комуникира на лични.

Благодаря за интереса и може да се заключи темата :)
 
Здравейте. Виждам, че много хора са се включили, но бих предложила и моите услуги. В момента работя за един сайт на здравна тематика, там може да погледнете моите материали. Потърсете ме на този мейл [email protected]
 

Горе