Копирайтър си търси помощници

luba

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте колеги, поради твърде голям обем от работа, се налага да си потърся двама или трима помощници. Да ми пишат хора, които работят на български и имат широк кръг от интереси, наличието на опит не е задължително условие. Изисквам написването на 3-4 пробни статии с различни теми и обем 300/400 думи, предвидила съм заплащане, ако бъдат одобрени за публикуване. За повече информация ми пишете на лични и питайте смело.
 
От: Копирайтър си търси помощници

Здравейте Люба,
С удоволствие бих работила с Вас и Ви сътрудничила за написването на статии. Интересно ми е да пиша статии, а и разполагам с време. Имам известен опит.
Какво е заплащането и как става.
Ще се радвам да получа отговор от Вас и да работим съвместно.
С пожелания за успешен ден.
 
От: Копирайтър си търси помощници

Люба, нова съм тук и не мога да пиша на лични. Моля пишете ми на лични и ми дайте имейл за връзка. Благодаря.
 
От: Копирайтър си търси помощници

Писала съм на всички желаещи до момента, но офертата е все още отворена.
 
От: Копирайтър си търси помощници

Здравейте!
Не успях да Ви изпратя ЛС, затова Ви пиша тук. Проявявам интерес към Вашето предложение. До този момент нямам опит като професионален копирайтър, но писането е било неотменна част от живота ми до този момент. Затова подобна позиция би била предизвикателство за мен.
Не мога да изпратя линк към материали, които съм писала, защото съм със скорошна регистрация. Ако желаете, пишете ми на ЛС.
 
От: Копирайтър си търси помощници

За момента финализирам търсенето с кандидатурата на Sredkova. Благодаря на всички, които проявиха интерес към обявата.
 

Горе