Предлагам: Копирайтър

rumi

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Пиша блог статии, създавам съдържание за сайтове (90% уникалност, SEO анализ) в областта:

SEO, технологии, мода, козметика, детски стоки, здраве, болести, здравословни храни, билки и билкови продукти, Аюрведа, строителство, машини за продажби, оборудване, ключари, покриви, отпушване на канали, контейнери под наем, къртачни услуги, басейни, асфалтиране, хамали и други.

Описания на продукти.

Публикувам статии за информационни и новинарски сайтове.

Поемам дългосрочни ангажименти.

Гарантирам високо качество и уникалност на текстовете.

От мен може да очаквате коректност, комуникативност и изпълнение на възложените задачи в уговорените срокове.

Цената в повечето случаи се договаря в зависимост от естеството и обема на поръчката.

Email: [email protected]
 
Последно редактирано:
Браво, проверих обявата ти за правописни грешки и не открих нито една. Ща ти пиша :)
 
Мен ми се струва, че има в пълния член, без да претендирам за перфектна грамотност. :D
Има.
+ 1 лексикална.
 
Пълния член не е най-важното, ние хората не можем да спазваме абсолютно всички правила на 100%, защото не сме роботи. За една статия е по-важно да има важна и точна информация и да не са писани излишни неща. Заради някои хора, които обичат да разтягат локуми съм свикнал като чета нещо да пропускам първите 10 реда, а на някои клипове първата минута направо я пропускам.
 
Пълния член не е най-важното, ние хората не можем да спазваме абсолютно всички правила на 100%, защото не сме роботи. За една статия е по-важно да има важна и точна информация и да не са писани излишни неща. Заради някои хора, които обичат да разтягат локуми съм свикнал като чета нещо да пропускам първите 10 реда, а на някои клипове първата минута направо я пропускам.
За хората не знам, ама на копирайтърите това им е работата.
 
Пълния член не е най-важното, ние хората не можем да спазваме абсолютно всички правила на 100%, защото не сме роботи. За една статия е по-важно да има важна и точна информация и да не са писани излишни неща. Заради някои хора, които обичат да разтягат локуми съм свикнал като чета нещо да пропускам първите 10 реда, а на някои клипове първата минута направо я пропускам.
Винаги се вълнувам, когато във форума се появи поредният претендент за титлата "копирайтър" на месеца, обявява колосално ниски цени, подбивайки както труда на другите, така и качеството. Нищо лично, но аз не бих се похвалил с факта, че пиша статии за новинарски и информационни сайтове. Едно е да надраскаш пет реда текст, с лека редакция (разместване и подмяна на думи), съвсем друго е да напишеш стилистично издържана и увлекателна статия - без граматични и пунктуационни грешки, с голям % уникалност (над 90% от адвего си е задължително). Както колегите са те поправили (визирам Noke), най-важното и значимо условие да наречеш себе си копирайтър или контент райтър и да се "продаваш" на пазара е да си на "ти" с правопис, пунктуация и граматика. Има синонимни речници, които са перфектният способ и ти помагат да избегнеш повтарянията. Коментарите на колегите са градивна критика, която би ти помогнала повече, отколкото да ти навреди. Успех.
P.S. Данка, знаеш ли защо не откриваш грешки в поста? Защото и ти си на същия хал. Пълен и кратък член ги нямаш за нищо.
 
beautyFear не се занимавай с мен, защото ме дразниш. Освен това ми бъркаш името. Гледай си твоята работа.
Далеч съм от мисълта да се заяждам с теб. Практиката показва, че силно чувствителните персони не се задържат тук за дълъг период от време. Как не се научихте. Некомпетентността е срамна. Изразяването на некомпетентно мнение е ужасно. Мълчанието е злато.
 
Търся работа като копирайтър

Ако имате нужда от съдържание, описание, статии и други за Вашият онлайн бизнес (написани с уникалност в %, SEO оптимизация) в областите: мода, здраве, храни, красота, билки, продукти за здраве, болести, Аюрведа, туризъм, строителство, ключари, покриви, отпушване на канали, контейнери под наем, къртачни услуги, хамали, компютърна техника, програмиране, детски стоки, мебели и други - предлагам копирайт услуги на цени по договаряне.
 
А на мен ми се струва,че работа за всички копирайтъри няма.
Сашке, за теб лично няма и да има, докато не научиш поне къде се пише "и" и къде "й". За изразния ти стил пък да не говорим. За втори или трети път ме караш да те репликирам в обява на човек, който едва ли заслужава да му засираме темата. Уверявам те, че пак ще го направя, ако се включиш не на място. Дръж си злобата вкъщи. От щаба наредиха! :)
 
nandibandi, благодаря ти! Много са кръвожадни посетителите на този сайт!
Чувствителните не се задържат, некомпетентността е срамна.....и други.
Всеки има право да си пусне обява. Не бъркам тяхната компетентност, професионализъм и Велики копирайтъри.
Поздрави!
 
За мен ще има, но за всички останали не. Копирайтър друг път. rum61
хаха но си намерете друго поприще умения изкопирани от някъде преписани на някого. Копи пейст. По оптимна съм и от авторкатана темата.
 
Тая тема стана бойно поле.
Едни се заяждат за граматиката, разни конкурентки изскочиха, други юзърки ги пернаха от засада...

Няма да оправим икономиката така.
 

Горе