Предлагам: Копирайтър

Забавлявам се!
Нека се сражават на бойното поле!
Не им е лесно да са злобни. Вътрешно ги кара да се перчат.
Нали са скрити зад монитора. Нека се надпреварват.
 
А на мен ми се струва,че работа за всички копирайтъри няма. Та и тази копирайтър, всички това искат, е не става.
Има за всички, но само за адекватните такива.

хаха но си намерете друго поприще умения изкопирани от някъде преписани на някого. Копи пейст. По оптимна съм и от авторкатана темата.
Не е нормално копирайтър да прави толкова грешки в едно изречение, не е ли така?
 
Забавлявам се!
Нека се сражават на бойното поле!
Не им е лесно да са злобни. Вътрешно ги кара да се перчат.
Нали са скрити зад монитора. Нека се надпреварват.
Кое те забавлява повече? Допуснатите от теб граматични и лексикални грешки или криворазбраната градивна критика, която ти възприе за злоба и перчене?
 
nandibandi, благодаря ти! Много са кръвожадни посетителите на този сайт!
Чувствителните не се задържат, некомпетентността е срамна.....и други.
Всеки има право да си пусне обява. Не бъркам тяхната компетентност, професионализъм и Велики копирайтъри.
Поздрави!
С новите са така. Радвай се, че вече ги няма "репите" (негативните репутации). Аз когато се регистрирах, получих и репи, и критика, но и подкрепа от друг нов потребител. Поне месец не посмях да вляза отново, но след това престоят ми тук стана забавен, приятен и продуктивен.
Бъди упорита и си отгледай "дебела" кожа. Със сигурност ще намериш пазар за труда си.

И един приятелски съвет: не приемай критиката непременно като нещо негативно. В живота тя ни помага най-много да се развиваме, защото обикновено не знаем къде грешим, докато някой не ни го посочи. Е, при Сашка и критика не помага.

И още един полезен (смятам) съвет: Заложи на по-кратките изречения. Цялата ти обява е написана в едно изречение - читателят се губи в текста на моменти. Можеш да изброиш тематиките, на които пишеш, като ги подредиш в списък. Така ще бъде хем по-подредено, хем по-лесно за четене.
Успех! ;)
 
Не е нормално копирайтър да прави толкова грешки в едно изречение, не е ли така?
За Сашка си е нормално. Виждали сме и по-страшни неща от нея. Представи си какви преводни текстове връчва на клиентите.
 
Не знам защо, но много хора, които са решили да навлязат в зоната на онлайн работата си мислят, че копирайтингът е сред лесните занимания, подходящи за хора без опит. Нищо подобно! Това е една от най-сложните онлайн професии и трудът, който трябва да положи човек, за да придобие нужните умения е сравним с научаването на поне два програмни езика. За копирайтъри винаги има голямо търсене и се намират трудно, защото ставащите за нещо имат предостатъчно работа и работят главно със стари клиенти. Говоря за копирайтъри, които са грамотни, креативни, имат критична мисъл и богата обща култура.

Препоръчвам на мераклиите за тази професия, които нямат опит и не са сигурни дали тя е за тях, да напишат няколко пробни статии и да ги публикуват в офтопика. Ще получат много безплатна критика и съвети, а чрез тях ще изчистят слабостите си и много бързо ще се издигнат до прилично ниво.
 
... Говоря за копирайтъри, които са грамотни, креативни, имат критична мисъл и богата обща култура.
Евала, как хубаво ме описа.
 
Кое те забавлява повече? Допуснатите от теб граматични и лексикални грешки или криворазбраната градивна критика, която ти възприе за злоба и перчене?

Бате, остави момичето да се развива! За всеки има място под слънцето. Бъди здрав!
 
Последно редактирано:
Търся работа като копирайтър

Ако имате нужда от съдържание, описание, статии и други за Вашият онлайн бизнес (написани с уникалност в %, SEO оптимизация) в областите: мода, здраве, храни, красота, билки, продукти за здраве, болести, Аюрведа, туризъм, строителство, ключари, покриви, отпушване на канали, контейнери под наем, къртачни услуги, хамали, компютърна техника, програмиране, детски стоки, мебели и други - предлагам копирайт услуги на цени по договаряне.

Пиша статии за информационни и новинарски сайтове. Отразявам новини, събития и проблеми.

Email: [email protected]

Успех в начинанието!
 
Последно редактирано:
Бате, остави момичето да се развива! Ти май забрави, кога изрязваше картинки за по 5 ст'инки и съм те учил на "занаят". За всеки има място под слънцето. Бъди здрав!
Ти научи къде се слагат запетаите и кои думи се пишат слято, пък тогаз съветвай по темата.

(опс, се 1 нищо не съм казал... spread the love!)
 
Ти, научи къде се слагат запетаите и кои думи се пишат слято, пък тогаЗ съветвай по темата.

(опс, се 1 нищо не съм казал... spread the love!)

Желая ти здраве, повече позитивна нагласа и на моите години да правиш по-малко грешки!
 
Последно редактирано:
Аз затова си имам качествени копирайтъри и редактор, но явно ти не си от тях!? ...Или може би и ти, работиш в Агенцията на колегата?

Желая ти здраве, повече позитивна нагласа и на моите години да правиш по-малко грешки!
Ако редакторът ти е минавал тия текстове в сайта в подписа ти, значи е време да го уволниш и да си вземеш грамотен.

Това, дето си го болднал горе, е просто царевичка за кокошките - да има какво да кълват :)

Мерси за пожеланието - да ти се връща!
 
Ако редакторът ти е минавал тия текстове в сайта в подписа ти, значи е време да го уволниш и да си вземеш грамотен.

Това, дето си го болднал горе, е просто царевичка за кокошките - да има какво да кълват :)

Мерси за пожеланието - да ти се връща!

Окс, приемам критиката и "предложението", но нека не спамим темата на момичето. Нека се развива.
 
Окс, приемам критиката и "предложението", но нека не спамим темата на момичето. Нека се развива.
Тези съм ги блокирал отдавна. Няма смисъл да си хабиш времето с тях и да спориш. Те са тук само, за да спамят постовете на хората! 3ма дървени философи дето нямат нищо, което да предложат освен спам и брутална критика. Не зная защо админа ги държи, като те с нищо не са полезни във форума, освен да подкопават постовете на останалите. 3ма са Noke, Sky и още един чекиджия-не му помня профила.
 
Тези съм ги блокирал отдавна. Няма смисъл да си хабиш времето с тях и да спориш. Те са тук само, за да спамят постовете на хората! 3ма дървени философи дето нямат нищо, което да предложат освен спам и брутална критика. Не зная защо админа ги държи, като те с нищо не са полезни във форума, освен да подкопават постовете на останалите. 3ма са Noke, Sky и още един чекиджия-не му помня профила.
А ти с какво си полезен на форума
?
 
... Ще получат много безплатна критика и съвети, а чрез тях ще изчистят слабостите си и много бързо ще се издигнат до прилично ниво.
Е нали ги виждаш как им се дига нивото като получат критика? :D

Освен кръвно, друго едва ли ще вдигнат, колкото и да ги съветваш.
 
Последно редактирано:
Гледам, че темата се е превърнала в обща за представяне на копирайтъри. Няма лошо.
Чудя се обаче къде са коректните и възпитани(да, да, имаше и такава) възложители, дето се подвизаваха тук преди година време само? Намирала съм си работа в този сайт и съм попадала на изключително точни и възпитани хора. Имаше много обяви за търсене на хора, създаващи съдържание(да не ги наричаме всички копирайтъри).
Моля, ако е останал някой от тези хора, които предлагаха работа и бяха коректни и точни, нека се обади! Да знаем поне, че ги има още и са тук. Иначе не виждам причина да влизам на това място. Ще си спестя време.
Извинете ме!
 
  • Like
Реакции: rumi

Горе