Предлагам: Копирайтър

rumi

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Пиша блог статии, създавам съдържание за сайтове (90% уникалност, SEO анализ) в областта:

SEO, технологии, мода, козметика, детски стоки, здраве, болести, здравословни храни, билки и билкови продукти, Аюрведа, строителство, машини за продажби, оборудване, ключари, покриви, отпушване на канали, контейнери под наем, къртачни услуги, басейни, асфалтиране, хамали и други.

Пиша описания на продукти.

Публикувам статии за информационни и новинарски сайтове.

Поемам дългосрочни ангажименти.

Гарантирам високо качество и уникалност на текстовете, коректност в изпълнение на възложените задачи и съм точна със зададените срокове.

Цената в повечето случаи се договаря в зависимост от естеството и обема на поръчката.

Методи на плащане:
- Банков превод
- Изипей
Email: [email protected]
 
Блог статии, съдържание за сайтове в областта:

SEO, технологии, мода, козметика, детски стоки, здраве, болести, здравословни храни, билки и билкови продукти, Аюрведа, строителство, машини за продажби, оборудване, ключари, покриви, отпушване на канали, контейнери под наем, къртачни услуги, басейни, асфалтиране, хамали и други.

Пиша описания на продукти.

Публикувам статии за информационни и новинарски сайтове.

Поемам дългосрочни ангажименти.

Гарантирам високо качество и уникалност на текстовете, коректност в изпълнение на възложените задачи и съм точна със зададените срокове.

Цената в повечето случаи се договаря в зависимост от естеството и обема на поръчката.

Методи на плащане:
- Банков превод
- Изипей
Email: [email protected]
 
Предлагам копирайтинг услуги на добри цени:

Създаване на описания за категории и продукти в онлайн магазини;

Изграждане на вътрешно съдържание на сайта (копирайтинг);

Писане на блог статии за блога на сайта с вътрешни връзки;

Описания на продукти.

Поемам дългосрочни ангажименти.

Гарантирам високо качество и уникалност на текстовете, коректност в изпълнение на възложените задачи и съм точна със зададените срокове.

Цената в повечето случаи се договаря в зависимост от естеството и обема на поръчката.

Методи на плащане:
- Банков превод
- Изипей
Email: [email protected]
 

Горе