Копирайтър

Nick_Kirilov

New Member
Аз съм копирайтър. Предлагам съдържание на български и английски език на различна тематика като: автомобили, техника и IT and AI development.

Пиша атрактивни описания и ревюта на продукти.
Приемам, както краткосрочни така и дългосрочни ангажименти.
Предоставям уникалност на съдържанието и коректност в изпълнението. Грабващи вниманието текстове.
Нямам търпение да работим заедно!

Цени статии:
  • на 100 думи по 3 лв.
Цени ревюта:
  • на 100 думи по 4 лв.
Съдържание за социалните мрежи:
  • седмичен пакет от 7 поста – 55 лв.;
  • седмичен пакет от 14 поста – 100 лв.;
  • месечен пакет от 20 поста – 140 лв.;
  • месечен пакет от 40 поста – 200 лв.
Част от моите статии:
*при запитване, мога да представя и още подобни статии
Методи на плащане:
  • банков превод;
  • чрез Easypay.
Email:
[email protected]
 
Здравейте, Nick_Kirilov,

Бихте ли дали примери за, както казвате, "грабващи вниманието" елементи в представените от Вас текстове? Ще ми бъде много интересно да ги видя. Например:
* Кое грабващо вниманието заглавие бихте посочили?
* Кой грабващ вниманието лийд (първи) абзац в кой текст бихте ми предложили да прочета?
* Кое грабващо внимание описание на марка/продукт/услуга бихте ми препоръчали?

Очаквам Вашите примери. Благодаря Ви предварително.
 
Здравейте, Nick_Kirilov,

Бихте ли дали примери за, както казвате, "грабващи вниманието" елементи в представените от Вас текстове? Ще ми бъде много интересно да ги видя. Например:
* Кое грабващо вниманието заглавие бихте посочили?
* Кой грабващ вниманието лийд (първи) абзац в кой текст бихте ми предложили да прочета?
* Кое грабващо внимание описание на марка/продукт/услуга бихте ми препоръчали?

Очаквам Вашите примери. Благодаря Ви предварително.


Еее стига де колега. Копирайтър да пита такова нещо ми звучи малко като "Дай да си ги мерим" ;). Човека е дал примери в описанието, а ти искаш още. Много са ти харесали, смяташ да ги купуваш, да взимаш идеи или да се сравняваш? Много от нас тук пишат статии и както казваха в Sniper Records "За всеки влак си има пътници, Snipe style in the street" хаха.

Вярно, текста не е уникално уникален, но на мен лично ми допада. Освен това за разлика от много други копирайтъри, предлагащи услугите си е дал доста подробно и нагледно инфо за това, което предлага и прави.

Към автора на темата - Успех!
 
Значи така, M.I.6.,

Питането е най-естественото състояние на копирайтъра. Даже е признак за професионализъм. Или, казано по друг начин: "Колкото повече (има) въпроси - толкова повече (е) копирайтър". Няма да си слагам името, но можете да го приемете като цитат.

"Мерене" с колегата Nick_Kirilov нямаше. Само (и така трябва) кореспонденция, като лични съобщения. Която завърши с "Благодаря" от страна на г-н Кирилов и пожелания за успехи от моя страна. А, в съдържанието, имаше взаимно полезни примери за грабващи вниманието заглавия и други елементи от текстове...

Иначе, пожелавам творчески и всякакви успехи - лично на Вас, M.I.6, на г-н Кирилов и всички, които пишат статии. Моите интереси са встрани от темата. Лично за мен - Писане на статии не е копирайтинг. Но, както казвате, "За всеки влак си има пътници..."

Още един път - успехи на всички пишещи.
 
Прав си, писането на статии и копирайтинга са различни неща.

Радвам се, че сте обменили инфо и сте си били полезни. Все пак за това са форумите.

Успехи на всички и от мен.
 
Е, щом вече сме на "ти" - благодаря ти, M.I.6.
 
Еми аз съм на "ти" и от предишни теми. Все пак в повечето форуми участващите сме нещо като колеги. Или поне тези, в които аз членувам. Като гледам и тук е така, но щом държиш да спазваме еврейска дистанция съм ок. Натискам Caps lock-a и минавам на Вие.
 
Държа на общуването с интересни хора, M.I.6. С Вас се получи. С теб - също. ;) Благодаря.

И можем да продължим, на както искате/на както искаш. Иначе, "Вие" е част от личния ми стил/бранд. А "еврейска дистанция" не го знаех. Пак благодаря.
 
Благодаря ти колега. В такъв случай пускам Caps Lock-a, че умалях.

Хубаво е, че използваш "Вие" в стила си. Аз също съм на този принцип, когато съм на клиентски/бизнес начала. В случая не съм кандидатствал за оферта по обявена позиция и затова си позволявам да се обръщам към членовете тук на "форумно ниво" (а.к.а на "ти"). Ако някой се чувства засегнат, нека сподели. Ок съм на се обръщам във всякаква форма, според индивидуалните предпочитания.
Поздрави и успехи на теб и всички фенове на "перото" по старо му.
 

Горе