Предлагам: Копирайт услуги и преводи

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Фирма предлага изграждане и готови уникални (SEO) текстове, за всякакви сайтове.

- Коректност и работа в срок.
- Бързина и качество.
- Фактуриране.
- Перифразиране на текстове по желание на клиента.
- Преводи: BG <=> EN, DE, RUS

Цени текст BG - 4.00 лв / 100 думи, Цени на готови статии - 3.00 / 100 думи.

Заплащане: PayPal, Банкова сметка , ЕКОНТ
(след извършване на услугата)


УНИКАЛНИ СТАТИИ - КАТЕГОРИИ
............................

1. Автомобили и авточасти - 21 броя
2. Банки, финанси и икономика - 3 броя
3. Бижута - 7 броя
4. Билки и растения - 26 броя
5. Градинарство - 35 броя
6. Други - 20 броя
7. Домашни любимци - 19 броя
8. Животни - 8 броя
9. Здравословно хранене и диети - 11 броя
10. Здраве - 20 броя
11. Винарство и лозарство - 37 броя
12. Интимно - 19 броя
13. Музика - 56 броя
14. Строителство и ремонти - 10 броя
15. Образование - 16 броя
16. Забележителности и туризъм - 6 броя
17. Кариери - 13 броя
18. Интериор - 23 броя
19. Интернет и технологии - 19 броя
20. Мода - 10 броя
21. Направи си сам - 17 броя
22. Родители и деца - 15 броя
23. Пчеларство и продукти - 12 броя
24. Хоби - 21 броя
25. Тя и той - 9 броя
26. Фитнес и спорт - 9 броя
27. Храни и напитки - 26 броя
28. Фотография и кино - 8 броя
29. Психология и философия - 9 броя

Срок за изпълнение:
1. Обикновена поръчка: до 7 работни дни
2. Бърза поръчка: до 72 часа* (х2*)
3. Експресна поръчка: до 24 часа** (х3**)

ВАЖНО:
1. За поръчка на рекламни или други статии с обща дължина, над 1 000 думи, се взема капаро в размер на 50%.
2. Непотърсени статии в срок на 7 дни, след написването и известяването, отиват на публична продажба, а възложителят се третира като некоректен.
3. Рекламации се приемат до 24 часа, от момента на предаването им, на поръчителя (възложителя)!
 
Последно редактирано:
От: Копирайт услуги

Искам 1 ревю

Колега, дай предимството на някой който действително има нужда и не е ползвал подобна услуга. Та ти самият пишеш статии, просто е малко некоректно. Благодаря!
 
От: Копирайт услуги

Другият път го напиши в условието..според мен всеки може да си напише статиите сам по тази логика и да не се възползва от услугите на друг, но не искам да задълбавам. Жив и здрав да си
 
От: Копирайт услуги

Досега не съм се възползвал от никакви ревюта никъде (просто не ми се пишеше, че искам ревю :) ).

Ако е възможно, и аз да се включа за една от трите статии...
 
От: Копирайт услуги

Досега не съм се възползвал от никакви ревюта никъде (просто не ми се пишеше, че искам ревю :) ).

Ако е възможно, и аз да се включа за една от трите статии...

Преотстъпвам ти моето.
 
От: Копирайт услуги

Преотстъпвам ти моето.

Ееее, не!

Написал съм късно, значи съм пропуснал :) ...просто ще изчакам мненията от статиите...
 
От: Копирайт услуги

Другият път го напиши в условието..според мен всеки може да си напише статиите сам по тази логика и да не се възползва от услугите на друг, но не искам да задълбавам. Жив и здрав да си

Колега и ти да си жив и здрав! Все пак е смешно един копирайтър да иска ревю от друг. Съжалявам, но на мен ми трябват реални оценки, а не конкурентни. Хубава вечер и Успех!
 
От: Копирайт услуги

@ bormanbg , ако желаеш ревю, моля пиши на ЛС. Дай имейл и категория! Благодаря!

Едно ревю е дадено, чакам включване от uphero или ако се е отказал, нека даде правото на друг нуждаещ се от статия!
 
От: Копирайт услуги

Изпратих ЛС
 
От: Копирайт услуги

Получих статията бързо.Умишлено избрах категория, която не е толкова популярна, категория за която се изисква малко "ровене", за да се напише добра статия. Смея да кажа, че статията е добра, информативна, добре позиционирана , последователна и ясна, лесна за четене.
Както е посочено в описанието на обявата, текстовете са по категории, което може да е положително и отрицателно, зависи от нагласата на клиентите :).
Комуникацията е ясна, бърза и точна , не се губи време в излишни любезности и подобни глупости, на мен ми хареса:)
Това, което ме замисли малко е , че текстовете трябва да са по категория, а не по дадена тема, но това сигурно е начин на работа на автора.
Пише добре, хареса ми .
 
От: Копирайт услуги

Получих статията бързо.Умишлено избрах категория, която не е толкова популярна, категория за която се изисква малко "ровене", за да се напише добра статия. Смея да кажа, че статията е добра, информативна, добре позиционирана , последователна и ясна, лесна за четене.
Както е посочено в описанието на обявата, текстовете са по категории, което може да е положително и отрицателно, зависи от нагласата на клиентите :).
Комуникацията е ясна, бърза и точна , не се губи време в излишни любезности и подобни глупости, на мен ми хареса:)
Това, което ме замисли малко е , че текстовете трябва да са по категория, а не по дадена тема, но това сигурно е начин на работа на автора.
Пише добре, хареса ми .

Благодаря за мнението! Нека изчакаме и другите 2 мнения, тъй като явно колегите освен категория искат ѝ заглавие. Явно не се изразявам добре, но мога да направа разлика между категория и заглавие на тема... Няма проблем, до 2-3 дни ще си получат ѝ те статиите. Хубава вечер!
 

Горе