Копувам домеини :)

shorti

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Предлагайте домейни, като го направите в следния ред:
- име на домейна
- цената на която го давате
- пр ако има

Плащам през epay.bg.
По темата може да ми пишете ЛС или на скайпа (jus7_mee)
В темата не препоръчвам защото пак ще се появят некакви спамери. :)
 
От: Копувам домеини :)

ниша да беше споменал, ключови думи, дължина, предпочитани тлд, нещо от сорта а и горна граница на цената

просто ще улесниш себе си и потенциалните продавачи, да не говорим, че може и да ти предложат идеи за свободни домейни


ЕДИТ преди някой да се излющи - ако има кл думи или поне ниша могат да се дадат добри предложения и хем Пешо щастлив, че е купил домейна на редовна цена хем другите юзъри доволни, че са свършили безкористно едно добро дело - и мир и хармония
 
От: Копувам домеини :)

мъкаааааааа мъкааа :)
скучно ми е вече да пиша иначе...
 
опувам домеини" :D
Правилно си се ориентирал да купиш вече регистрирани домейни, че иначе ще им объркаш правописа при регистрация и само ще се набуташ. ;)
 
От: Копувам домеини :)

Абе хора за какво пишете безцелно из форума. Като не ви интересува темата не се занимавате, но пък може да сте некои затворени девствени детковци на по 40-50 години които вече се чудят с кого да се заядат.
 
От: Копувам домеини :)

hoteli.co
100 лева цена
регистриран скоро
 
Re: От: Копувам домеини :)

Разбрах че съм объркал ама като не мога да променя за главието какво да направа ???
Про бваи да нао4иш бал гарски зада не ти се на лага да промениаш "за главието" друг пат ....... !??!?!?...?!.
 
От: Копувам домеини :)

Намерих си няколко домейна.
Благодаря на хората които бяха сериозни.

Темата вече не е активна.
 
От: Копувам домеини :)

Мога да ти продам Q2P.net, вече не могат да се намерят за регистрация 3 символни домейни .net
 

Горе