Коректност от музичка :)

От: Коректност от музичка :)

еми като знам кои го държат музичката и въобще не се учудвам....
 
От: Коректност от музичка :)

гледах го в свежото вчера, или по-миналия ден.

При мен от 5месеца и повече решават дали да разменим банери :) ся ме подсети тая тема :)
 
От: Коректност от музичка :)

Ако можех щях да препоръчам на собственика на този блог да си смени дизайна, но се страхувам, че може би не е от нашия форум :(

Проблема е, че се чете много трудно - такива неща си правеха децата-"хакерчета", които на времето чатеха в мирк (нарочно не го пиша както се пише) - толкова е отвратително :( Все едно е голямата гъзерия :mad: Този дизайн сякаш казва: "Аз съм голямата работа"; малко като да си купиш BMW втора ръка за 3 бона и да си мислиш, че си нещо по-така :D
 
От: Коректност от музичка :)

еми като знам кои го държат музичката и въобще не се учудвам....
Браво, ти много знаеш. И кои го държат? :) По принцип обичам да чета подобни историйки, но тъпото в случая е, че на въпросния човек му преполовихме цената за реклама и го държахме цели 16 дни (той беше платил за 15), тоест на половин цена + 16 дни. Има ли смисъл да се оплаква? :) Явно това му бяха първите хвърлени пари за реклама щом толкова много се притесняваше, както може да видите в лога. И другият път да копнеш целия лог, пич.
 
От: Коректност от музичка :)

не са 1-вите пари за реклама плащаме редовно на сайтове за реклама но поне знаят че сме коректни ако бяхте изпълнили уговорката рекламата щеше да бъде удължена

п.п забравих да спомена доколкото разбрах те са обещели рекламата и затова са премахнали нашият банер защото бил платил друг човек вече за мястото.По тази логика какво например ся давам повече пари от другия човек който е платил и му махате банера такали ?
 
От: Коректност от музичка :)

То и сайта им се продаваше, но се отказаха в последния момент. Непостоянството, което показват издава тийн характера на собствениците. Трудно е да правиш бизнес с хора, които имат пъпки.
 
От: Коректност от музичка :)

На мен пък ми прави впечатление диалога дето се води между клиент и търговец.
Как може такъв език с човек дето трябва пак да му вземеш парите:shock:!? - Пич, мич, брато... Малеее:(
 
Последно редактирано:
От: Коректност от музичка :)

biaaro - какво написа бе момче?!? Нищо не ти се разбира.

А по темата:
Доста зле е написана публикацията, това, че е копиран един лог файл (и то до колкото разбрах, не целия) не е достатъчно. И оформлението на блога наистина е ужасно.
 
От: Коректност от музичка :)

biaaro - какво написа бе момче?!? Нищо не ти се разбира.

А по темата:
Доста зле е написана публикацията, това, че е копиран един лог файл (и то до колкото разбрах, не целия) не е достатъчно. И оформлението на блога наистина е ужасно.


Какво по-точно пък не разбра и ти бе момко?

Коментирам начина им на говорене.На мен ако някой ми говори като в хоримага на село ще види кинти втори път от мене... друг път.
Има си етикет някакъв дето трябва да се спазва от тоя дето взема парите.На тебе това щом не ти е направило впечатление...


Специално заради теб си промених предния пост.Надявам се да е станало по ясно.
 
Последно редактирано:
От: Коректност от музичка :)

Относно стилът на говорене - защо не ? Попринцип с потенциални клиенти спазвам етикет, учтиви форми и т.н. Но ако клиента говори на ти или пък предпочете да говорите като в "хоримага на село" - Какъв е проблема ? От къде знаеш в какви отношения са хората от лог файла, че да се заяждаш точно пък за стила на говорене.. Относно другите неща - не искам да коментирам, както казаха един лог файл наистина не е доказателство и в случая отразява само една гледна точка...
 
От: Коректност от музичка :)

Относно стилът на говорене - защо не ? Попринцип с потенциални клиенти спазвам етикет, учтиви форми и т.н. Но ако клиента говори на ти или пък предпочете да говорите като в "хоримага на село" - Какъв е проблема ? От къде знаеш в какви отношения са хората от лог файла, че да се заяждаш точно пък за стила на говорене.. Относно другите неща - не искам да коментирам, както казаха един лог файл наистина не е доказателство и в случая отразява само една гледна точка...

В никой случай не се заяждам с никого!Ако исках да се заяждам щях да коментирам - "другите неща"

Аз изхождам от това, че хората не се познават.Защото ако се познаваха тоя лог нямаше да го четем - най-вероятно.

Може и да не съм прав всъщност.. всеки си работи както ги разбира нещата.
 
От: Коректност от музичка :)

biaro, ситуацията се усложнява и от факта че поне едната страна в спора е тийнейдж...

А и пубертета при много хора продължава и след като навършат 18 години, имам предвид, че трябва да си се сблъскал с едни или други проблеми, за да си сериозен, да държиш на думата си и да имаш опит в това което правиш, да контролираш нещата. Факта, че е махнал банера на човека, който си е платил и е сложил на някакъв друг показва колко владее общуване с клиентите и колко разбира от бизнес. В случая няма какво да говорим за етикет - той идва след това :)

Мнението ми е, че от едната страна стои дете, за което живота все още е песен, тъй като мама и тати се грижат за него и той не знае какво е да си изкарваш хляба, да плащаш сметки и да нямаш покрив над главата си... Мисли, че за 1 ден ще стане милионер и че бизнес се върти толкова лесно като да щракнеш с пръсти. Т.е. личи ясно, че не умее да цени хората :) Ако умееше нямаше да се отнесе така срамно с клиента си. :mad:

Не може да прекратиш услугата на един човек и да я предоставиш на друг с оправданието, че си сменял дизайна. Не може да си се осрал (банера е стоял 2 седмици едва след като eXP се е оплакал) и да плюеш клиента си за нещо, за което ти си виновен :mad: Срам, срам...

Edit: Офлелееееее, сега се сетих че RMPG има регистрация в edno23.com Дечицата-уебдизайнери :D Сега като му видях последните постове там, edno23.com ми заприлича на детска градина :p Не му се сърдете, ще минат годинка-две и тогава ще е зрял човек :wink:
 
Последно редактирано:
От: Коректност от музичка :)

Не всички "деца" са такива...!!! Не мисля, че има човек, който може да каже че съм бил некоректен в някоя сделка или нещо такова..
 
От: Коректност от музичка :)

Не всички "деца" са такива...!!! Не мисля, че има човек, който може да каже че съм бил некоректен в някоя сделка или нещо такова..
е аз не съм ли човек :mad:

оная нокия н95 дето ми я подари близо до даскалото ти се оказа баси боклука :mad::mad::mad:
 
От: Коректност от музичка :)

кво ви става сега?


кви са тия подарени нокии?!

на мене един клошар ми подари обувки, но се оказаха с пробити подметки и даже ми стягат
 
От: Коректност от музичка :)

Не всички "деца" са такива...!!! Не мисля, че има човек, който може да каже че съм бил некоректен в някоя сделка или нещо такова..

Е аз не казах всички :wink: Но онзи рпмг или както там се казва нямам думи какъв е :mad: А и много от тия, дето са се събрали в едно23.ком като изключим Ник, Хамелеон и може би 2-3 души още, вероятно са си баш дечица, които видяли няколко реда HTML в училище или някоя програма (да речем Word :lol: ) и почнали да правят сайтове - направо голямата работа!
 
От: Коректност от музичка :)

Абе Вецков остави телефона. Виж му аватара само, как да правиш бизнес с такъв образ :) Та по темата: имам доста активен социален живот през последните няколко години.Кореспондирам с хора и хора. Макар и сравнително малкия опит който имам съм стигнал до следното заключение - със селяка селски, с бизнесмена -бизнесмеснки. Трябва да имаш подход към дадения човек за да му влезеш под кожата, но доколкото разбирам от лога това са 2 типа хора, единия е тийн , другия зрял човек и подхода на единия няма нищо общо с подхода на другия.Затова написах образно че бизнес с пъпчасали момчета не може да се прави, малко са тези на които може да разчиташ.


Извод: Не купувайте телефони от Сами :)
 

Горе