Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

blackout8

Well-Known Member
Здравейте,

Интерсно ми би ми било, а може и на други хора, какви книги четете.

Хайде, нова булка нов късмет да си кажа първи.

Последната книга, която прочетох бе на Джак Уелч - Да печелиш.

Книгите, които чета от проф. гледна точка са инвестиционни-аналитични. Като имам свободно време любимия ми жанр е трилъра. Чета книгите на - Лъдлъм, Хейли, Форсайт, Бари Айслър ( прочетох поредицата му невероятна са, препоръчвам ви) и т.н.

Който иска може да сподели :)
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Последно четох няколко криминалета на Конъли. Но с този комп рядко си оставям време да чета книга (истинска книжна), за голямо съжаление.
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Денят на чакала - Фредерик Форсайт. Препоръчвам я на всеки, без значение какъв жанр предпочита. Даже гледах и филма, който също е много добър. Ама не бозата с Брус Уилис, ами по-стария вариант, правен точно по книгата.
 
Амиии... Последното - учебник по междукултурен подход. Предпоследното - 5тата книга от тийн серийте на Майкъл Скот за Никола Фламел. Преди това - Wind-up Bird Chronicles на Харуки Мураками. Някъде там беше и книгата с ирландски легенди и митове в една кафе-сладкарница (съжелявам, но не помня автора...)

Трудно е да се грижа за сайт без да чета по въпроса книги, а само други сайтове - поне помагам с посещения и кликове hehe
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

По скоро въпросът би бил по-актуален,дали четете и-боокс или традиционният им хартиен еквивалет:)
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Първата книжка мислч че беше за едно мече и медовина...
а последната е учебник по маркетинг :)
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

"Маншон, полуобувка и мъхеста брада" тва е последното дето четох... и не съжалявам никак :)
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Чета предимно книги за маркетинг, но "кривнах" малко към езотериката - четох Дийпак Чопра, Петър Дънов и др. Последно четох Корпоративният Шаман - бизнес притча за един шаман, който "заздравява" корпорацията отвътре.
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Ebay hacks - как се снайпва в последния момент, как се пуска за продажба и подобни "тарикатски" номера в ebay. Има интересни трикове които помагат.
 
Re: От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

По скоро въпросът би бил по-актуален,дали четете и-боокс или традиционният им хартиен еквивалет:)

90% (буквално) от книгите, които съм чела са закупени и са вкъщи. Имам и електронни варианти. Предпочитам книжните, защото съм много олд-скуул. Не мога да се откажа от усещането на хартията по пръстите, мириса на мастилото и гадното усещане като страниците се огънат толкова много, че вече книгата почти не може да стои затворена. Неприятно е заради горичките, но няма какво да направя... сигурно и това ще изключа от режима си и ще мина изцяло на е-варианти, но няма да е скоро.
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Аз не мога да чета книга на компютъра. Имам около 50 ГБ с книги, НО като си харесам някоя я принтирам и тогава я чета.
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Темичката е потенциално много интересна. Чете ли българският уебмастър аджеба или книгите са отдавна умрели и никому ненужни?

Аз чета предимно книги за бизнес, маркетинг, реклама, СЕО и разни подобни. 99% на английски.

Като изключим тези по работа любимите са ми приключенските и криминалните романи - стил Агата Кристи, Джек Лондон, Жул Верн

Какво чета в момента: Ca$hvertising - a must see for businesses in all industries
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Хайде сега като сте толкова умни,подскажете ми кой е написал книгата Аватар(нищо общо няма с филма да знаете) на руски език,разказваща се за тайно световно правителство,действието се развива на един остров,некви агенти проникват там и така нататък.

МАМКА МУ,загубих я ,след като я занесох на упражненията ми по руски език в УНСС(абе играх баскетбол,после незмам какво стана...май пих)и от тогава няма и помен от нея.Очароован съм от тази книга(разбира се от гледна точка на тогаващния ми акъл).Бих я врътнал още веднъж.Приемам всякакви жокери:)


''И аз чета предимно книги за бизнес, маркетинг, реклама, СЕО и разни подобни. 99% на английски.''


Винаги съм смятал,че използването на '' 99% от нещо си'' е крайно грешна политика.Пробвай с 98% или няколко пункта по-надолЕ да видиш как ще приковеш вниманието на четящите.Просто ще си задават въпроса-''Защо пък точно''98% или няколко пункта по-надолЕ'',а не 99 или 100 %.

Гъделичкайте любопитството на потребителите за да Ви отговорят подобаващо(според Вашия потребностите на Вашия комерсиален проект).Аре лека нощТ,приетни санищТа.mursy
 
Последно редактирано:
Богат татко, беден татко прочетох за втори път преди около седмица. И аз чета главно бизнес литература и предпочитам класиката, електронни книги чета много рядко.
Имам цялата поредица на Тръмп, Робърт Кийосаки, Ричард Брансън, Котлър и т.н.
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Робърт Кийосаки - Четирите потока на парите
Артър Хейли - Банкери
и аз обичам хартиения носител на все по често чета e-book :(
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Dune: The Battle of Corrin
Dune_Battle_Corrin.jpg

 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Големи безнесмиени ей...:) Аз чета всеки ден по една книжка... Вчера Питър Пан, предния ден Бамби, преди това Цар Лъв, Пепеляшка, Моугли, Камбанка, Рапунцел, Красавицата и звяра... за друга литература нямам време...

Иначе, навремето, четях по една книга от 200-300 страници на ден, ама последните години чета само мейли и някой форуми ...
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Ходи чети Бамби и недей стой в форума ...

Педро, пиши си ника като даваш реп! Много ти е малък пишока, постарай са повече...
 
От: От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

naix, и аз се чудя защо всяка втора тема отича в пишкомерене и политически дебати или колко точно процента от интернет юзърите са неграмотни и прочее екзистенциални въпроси, ала уви няма кой да ми отговори .. ;)

биааро, епа намираме време и за четене, де за сметка на съня, де нещо друго ;) реп от мен, аман от хейтъри

You must spread some Reputation around before giving it to biaaro again
някой друг да даде..
 
От: Коя е последната прочетена от вас книга, както и какви книги четете?

Предимно фентъзи. Сега чета една безкрайна поредица на Р. А. Салваторе за елфи, джуджета, гномове и други подобни. Май има още една две книги до края. Като я приключа следва последната книга от Колелото на Времето и след това ще му мисля.
 

Горе