Коя зодия сте?

От коя зодия сте


  • Общо гласове
    71
  • Poll closed .
UK каза:
С вас жените по тоя въпрос за зодийте не може да се спори (и по други). Решилисте си и това е :roll:

я кажи коя зодия си да видим ще спорим ли или няма :wink:
 
UK каза:
Ще ти дам дата а ти ми кажи коя зодия съм защото честно не знам 23 09

то наистина си е за незнаене защото си на границата между две зодии в края на дева и начало на везни
мисля че по скоро си зодия везни която спада към групата на въздушните зодии- везни, близнаци, водолей които за сега са на второ място в класацията по темата
но може и да си зодия дева защото мерака ти за спор със жените идва определено от тази зодия - със сигурност защото почти всички мъже около мен са зодия дева

избери си която ти харесва по вече
 
я виж ти цели два скорпиона
още двама представителя на водните зодии

ПП Със тази тема да не изкарам форума да излиза в Гугъл и по ключова дума "зодии"
 
Абе честно да ти кажа не се радвам като се разправям с женското съсповие ама не мога да утре че ми се случва доста често :lol: Ама то си е защото съм вироглав (първо написах бироглав) :lol: , а не от зодия която и да е. Та спирам да ти спамя в темата
PS:готина мацка имаш на аватара
 
UK каза:
Абе честно да ти кажа не се радвам като се разправям с женското съсповие ама не мога да утре че ми се случва доста често :lol: Ама то си е защото съм вироглав (първо написах бироглав) :lol: , а не от зодия която и да е. Та спирам да ти спамя в темата
PS:готина мацка имаш на аватара

THANKS
Иначе добре си поговорихме да не кажа поспорихме
 
И за да не бягаме от темата на форума - интернет бизнес. Идея за изкарване на пари от зодий - всеки посетител вписва датата си на раждане и зодиакалния му знак да се представя от гъвкава слабо облечена гимнастичка. Може и да се добави специална награда - хороскоп от гуруто на отслабването , интернет бизнеса , астрологият Вездесъщия Неповторим Апостол Апостолов
 
UK каза:
И за да не бягаме от темата на форума - интернет бизнес. Идея за изкарване на пари от зодий - всеки посетител вписва датата си на раждане и зодиакалния му знак да се представя от гъвкава слабо облечена гимнастичка. Може и да се добави специална награда - хороскоп от гуруто на отслабването , интернет бизнеса , астрологият Вездесъщия Неповторим Апостол Апостолов

UK ще ти се разсърдя да знаеш
 
И така какви са зодиите на потребителите на predpriemach.com
резултати до момента :
близнаци- 5
лъв- 4
стрелец-3
скорпион-3
водолей-2
овен-2
дева-2
риби-2
везни-1
козирог-1
рак-1
телец-1

извод : Във форума има всякакви зодии, но най много са представителите на огнените зодии
 
MacTeP каза:
Ама близначетата сме най-много ;) направо ви изпапахме ;)

аз съм доволна от този факт все пак близнаците са от групата на въздушните зодии - близнаци , водолей , везни

сигурна съм че има и още водолеи ама не разбирам защо не се обаждат
 
Продължава тенденцията онлайн -бизнес-играчите да са най-вече от огнените зодии-лъв , овен , стрелец.
 
Re: Кой зодия сте?

Дева

Малко късно, но ... :)

Поздрави, Александър
 

Горе