Коя зодия сте?

От коя зодия сте


  • Общо гласове
    71
  • Poll closed .
От: Кой зодия сте?

Едър рогат добитък или на кратко - телец ;)
 
От: Кой зодия сте?

+1 за близнаци.И можеш да умножиш по две всички бизнаци,защото има много повече от един човек в нас.
Изисква се талант да си на ръба на шизофренията!!!:)
 
От: Кой зодия сте?

+1 за близнаци.И можеш да умножиш по две всички бизнаци,защото има много повече от един човек в нас.
Изисква се талант да си на ръба на шизофренията!!!:)

да шантави са хората родени под знака на близнаци ...:) шизофренията обаче е друга тема и няма общо изобщо със зодията :)

но няма да ви удвоявам че и без това поведохте в класацията :)

I. огнени зодии :общо 20
стрелец-9
лъв- 6
овен-5
ii. въздушни зодии :общо 15
близнаци- 10
везни-2
водолей-3
iii.водни зодии : общо 10+1
риби-5
скорпион-3
рак-2
iv.земни зодии:общо 15
дева-7
козирог-4
телец-4
 
Последно редактирано:
От: Кой зодия сте?

Здравейте на всички!
Още Близнаци. И изобщо не е странно това - Близнаците сме хората, които се интересуваме от всичко. Затова обикновено сме пионерите във всички области. Защото сме много любознателни, да не кажа любопитни. На нас проблемът ни е в непоследователността и непостоянството, но това едва ли се отнася за членове на такъв професионален форум. Най-малкото показва, че имаме желание да се осъвършенстваме и че никой не бива да ни смята за повърхностни.
P.S. Благодаря на Adi, че с тази тема ми даде възможност да напиша първия си пост във Форума. Поне е тема, по която смятам, че поназнайвам нещичко. А по сериозните теми - ще се понауча и тогава ще си позволя да пиша. Успех на всички!
 
От: Кой зодия сте?

аз лично винаги добре съм се разбирала със хора от зодия близнаци защото съм зодия водолей .........нямам нищо против ...но ми е странно че новите мембъри са все от тази зодия ......

п.п. I71 има още подобни теми в тази секция където може културно да направиш първите си мнения
 
Последно редактирано:
От: Кой зодия сте?

Аз съм също водолей- не че това има значение. Зодиите са за суетни хора.
 
От: Кой зодия сте?

О май има тенденция за промяна на резултатите от анкетата .....само още един суетен от групичката на въздушни зодии да се обади и изравняваме резултата с първите :

I. огнени зодии :общо 20
стрелец-9
лъв- 6
овен-5
ii. въздушни зодии :общо 19
близнаци- 12
везни-3
водолей-4
iii.водни зодии : общо 10+1
риби-5
скорпион-3
рак-2
iv.земни зодии:общо 15
дева-7
козирог-4
телец-4
 
Последно редактирано:
От: Кой зодия сте?

pesho92 каква дева ще си ако нямаш претенции ....... възможно е да съм пропуснала някого но не е нарочно и не е дева
 
Последно редактирано:
От: От: Кой зодия сте?

pesho92 каква дева ще си ако нямаш претенции ....... възможно е да съм пропуснала някого но не е нарочно и не е дева

Аз въобще не смятам, че си пропуснала нещо, просто се надявах броят на хората с тази зодия да се е увеличил от последния път, когато "ъбзървах" темата.. :)
 
От: Кой зодия сте?

up за овните от мен
 
От: Кой зодия сте?

Овенче :) :D:D
 

Горе