Коя платформа да избера

За 200 продукта - за мен основен критерии е скоростта на зареждане през мобайл
Отвори примерно един сайт подържан от Селитрон - той практически не може да работи на мобайл - конретно ivet.bg
Една моя клиентка не ме послуша и сега ще им сърба попарата.....
 
Здравей, пробвай Cloudcart, Shopify, макар че няма голямо значение, много зависи от продуктите и случая. Opencart и Magento е супер система. Важно е да имаш съпорт, това е много важно, още по-важно е да влиза в бюджет и да не губиш като бизнес.

Поздрави,
Станимир И
 
Ако някой ден отново правя онлайн магазин бих избрал Shopify
Който иска да избира opencart, prestashop, woocomerce.
НЕ говоря наизуст имал съм магазин на opencart.
Колега, виждам, че имате опит с тази система, съвсем информативно да попитам в Shopify правил ли си интеграция с някой от куриерските фирми като Еконт и Спиди. Изключително полезна функционалност е тази интеграция за правене на товарителници и изчисляване на наложения платеж.
Също да питам правил ли си и интеграция с някоя българска банка например ДСК или Уникредит.
Интересно ми е да видя примерен магазин на Shopify с тези интеграции.
Ако трябва да продавам и в Румъния, как ще добавя друг език и валута?
Ще ми е полезно да споделите, като обратна връзка.
 
Колега, виждам, че имате опит с тази система, съвсем информативно да попитам в Shopify правил ли си интеграция с някой от куриерските фирми като Еконт и Спиди. Изключително полезна функционалност е тази интеграция за правене на товарителници и изчисляване на наложения платеж.
Също да питам правил ли си и интеграция с някоя българска банка например ДСК или Уникредит.
Интересно ми е да видя примерен магазин на Shopify с тези интеграции.
Ако трябва да продавам и в Румъния, как ще добавя друг език и валута?
Ще ми е полезно да споделите, като обратна връзка.
Отговорът е ТЕГАВО. :)

Здаравейте , много ще съм благодарна , ако някой сподели впечатления и опит с тези две платформи : Gombashop и CloudCrat
Става въпрос за изграждането на онлайн магазин за хранителни стоки ?
Благодаря ви ;)
Питай някой SEO оптимизатор. Те срещат най-големи трудност.
 
А впечатления от RIZN И Retargeting.bg
retargeting.biz?
Добре е направено, интеграцията им е лесна и става бързо.
Само има едни файлове дето се слагат и малко кофти се вземат от тях.
Съпорта им е много добър.
 
Зздарвейте , някой знае ли как седи въпроса със задължителните наредби и закони на сайта?
Откъде се взимат и кой са те ?
Бблагодаря предварително !
 

Горе